Материалдар / Алгебралық бөлшек және оның негізгі қасиеті

Алгебралық бөлшек және оның негізгі қасиеті

Материал туралы қысқаша түсінік
математиктерге
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
28 Сәуір 2021
369
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Үйден оқитын оқушы Сулейман Бектастың күнделікті сабақтағы белсенділігін бақылау күнделігі

Мұғалім: Алтынбекова Н.М



Деңгейлер

5.04.2021

1.Математика
2.Қазақ тілі
3.Әдебиеттік оқу


6.04.2021

1.Математика
2.Қазақ тілі
3.Әдебиеттік оқу


7.04.2021

1.Математика
2.Жаратылыстану

12.04.2021

1.Математика
2.Қазақ тілі
3.Әдебиеттік оқу

13.04.2021

1.Математика
2.Қазақ тілі
3.Әдебиеттік оқу

14.04.2021

1.Математика
2.Жаратылыстану

І

Ақыл-ой қабілетінің белсенділігі







1

Оқуға бейімділігі







2

Зейін деңгейі







3

Қабылдауы







4

Есте сақтауы







ІІ

Оқу іскерлігі







1

Жауап беруге қиналады, көмекші сұрақ керек







2

Мәнерлеп оқиды.







3

Ежіктеп оқиды.







4

Оқығанын түсінбейсің.







ІІІ

Жазу шеберлігі







1

Ұқыпты таза, жазады.







2

Қатемен жазады.







IV.

Айту шеберлігі.







1.

Сөйлемді анық айтады.







2.

Ойын толық жеткізе алмайды.







V.

Матеметика







1.

Есептің шартын түсінеді.







2.

Мұғалімнің көмегімен шығарады.







3.

Есептің шартын түсінбейді.







4.

Үй тапсырмасын орындауы







Үйден оқитын оқушыға сабақ беретін мұғалімнің құжаттары

1.Жартыжылдықтар бойынша есеп

2.Бекітілген сабақ кестесі

3.Күнтізбелік тақырыптық жоспарлау

4. Сабақ жоспарлары

5. Жұмыс дәптерлері (сынып жұмысына арналған бір дәптерді мұғалім өзімен алып жүруі, ал үй тапсырмасына арналған дәптер оқушының қолында қалуы қажет. )

6. Мұғалімнің келгені жайлы күнделік (ата –ана қол қойып отыруы керек).

7.Мұғалім журналдың толтырылуын қатаң қадағалауы қажет.

8.Күнделік пен журналдағы баға толық сәйкес келуі тиіс.

9.Оқушының динамикалық даму күнделігі.

10.Үйден оқыту жайлы нормативті құжаттар



















Мұғалімнің аты-жөні:

Алтынбековаи

Пән/Сынып:

Сауат ашу 1 сынып

Күні:

1.04.2021

Тарау немесе бөлім атауы:

Тағам және сусын

Сабақтың тақырыбы:

Ас – адамның арқауы. Дыбыстар мен әріптер

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты

1.1.3.1 мұғалімнің көмегімен оқиғаның ретін сақтай отырып баяндау

1.1.9.1 сөздегі дыбыс түрлерін (дауысты, дауыссыз, жуан және жіңішке дауыстылар) ажырату және дұрыс дыбыстау


Оқу мақсаты:

Сөздегі дыбыс түрлерін (дауысты, дауыссыз, жуан және жіңішке дауыстылар) ажырату және дұрыс дыбыстайды

мұғалімнің көмегімен оқиғаның ретін сақтай отырып баяндай алады.

тақырыпқа байланысты керекті суреттер қолдана отырып, жай сөйлемдер мен мәтін құрастырады және жазады.

Саралап оқыту тапсырмалары

Ұжымдық жұмыс

Жаңа тақырыптың түсіндірілуі

Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету

Жеке жұмыс

Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы

Уақыты

Кезеңдері

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

3минут

Басы

Мына аспан астында

Жақсы дос көп табылар

Мен де соның бірімін,

Сыйлығымды ал!

Сурет бөліктерін таңдап, пазл құрастырады

Оқу мақсатын жариялау үшін «Сұрақтар тізбегі» арқылы сұрақтар қойылады

-Бұл суреттердегі заттардың атын атайық. Олардың ортақ тақырыбы қандай болуы мүмкін.

Олай болса, бүгінгі сабағымызда «Тағам және сусын» бөлімін бастаймыз.

  • Тағам не үшін қажет?

  • Ас, тағам туралы қандай мақал-мәтелдер білесіңдер?

Олай болса, бізге Мерей мен Әлидің диалогін кімдер рөлге бөліп оқып береді?-










Оқушылар сабақ тақырыбымен, мақсатымен танысады.








Мадақтау


Ұлттық тағамдар, ыстық тағамдар, десерт, сусындар суреттері пазл бөліктеріне бөлінген








30

минут



Ортасы


(Ұ) 1 – тапсырма

Оқулықтың 3-бетіндегі тапсырма:

- Мәтінді мұқият оқы, сұрақтарға жауап бер.

- Мәтін кейіпкерлері дұрыс тамақтанды ма?

- Қалай ойлайсыңдар, тамақтан адам денсаулығына зиян келе ме?

-Тамақ, сусын, кәмпит сөздерінде неше дыбыс, неше әріп бар?

Саралау «Тапсырма» тәсілі арқылы жүзеге асады.

Кейбір оқушыларға:

-Әсетке қандай кеңес берер едің?

(Ұ) Оқулықтың 4-5- беттеріндегі 2-3 жаттығулармен ауызша жұмыс.

- Суретке қарап, олардың қандай дыбыс шығаратынын сұрау.

- 3-жаттығудағы мәтінді оқыту.

- Әли мен Мерейдің диалогін рөлге бөліп оқыту.

- Жаңа ақпаратты меңгерту.

Shape2

Барлық сөз дыбыстардан тұрады, оларды жазуда әріппен белгілейміз.



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ