|
Іс-шараның тақырыптары: |
«Алғыс – ізгі ниет» «Көшеде қаңғыбас итті кездестіру» |
||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
@pedagoglife tiktok |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
-ризашылық пен алғыс
туралы түсінік беру; |
||||
|
Құндылық : |
Тәуелсәздік және отаншылдық «Патриотизм-ата-анаңды құрметтей білуің...» Б.Момышұлы |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сынып сағатының кезеңі\ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
бағалау |
ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру |
Ұйымдастыру: достық шеңберін құру Оқушылар бір біріміздің қолымыздан ұстап, бір бірімізге жасаған жақсылығымызды есімізге түсіре отырып алғыс айтып өтеміз Әңгімелесу
Сахналау Сонымен, рақметке лайықты
кімдер? Тізімді бірге құрайық! Бастысы – алғыс айта білу…
|
Алғыс –адамның адамға жасаған
жақсылығы, көмегі,көңілі үшін ризашылық білдіруі,сондай-ақ оның ойы
мен іс-әрекетіне,жасаған істеріне жоғары баға
беруі. |
|
https://youtu.be/HydtsfH3HUU?si=Q5u59N0lsZn4HMmE алғыс (аудио)
|
|
|
ҚС: |
Сабақтың мақсаты: көше ит кездескен жағдайда қалай әрекет жасау керектігін үйрету. Сабақ барысы Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Жағымды мотивациялық көңіл күй орнату (1-2 мин). Мақсат қою. Тақырыпты анықтау. -Жұмбақты шешіп сабақта не туралы айтылатынын анықтайды. Білімді жаңғырту. Өткенді қайталау https://www.youtube.com/watch?v=GggchmwkYFs Ит – адамның жақын досы. Олар иесіне өте адал қызмет етеді. Балаларды жақсы көреді. Шаруашылыққа көмектеседі – малды, үйді күзетеді. Өздеріңіз видеодан көргендей, олардың жақсы қасиеттері көп. Алайда, өкінішке қарай, адам өміріне қауіп төндіретін кездері де болады. Балалар, суретке қараңыздаршы, бұл иттердің біз әңгімелеген иттерден қандайайырмашылығы бар?
Балалардың жауабы. (Көше иттері) Сабақтың негізгі бөлімі
Ал енді ойлаңыздаршы, көшедегі итті үйдің асыранды итінен қалай ажыратуға болады? (Балалардың жауабы) Асыранды иттің күтімі бар, тамағы тоқ болады. Соңғы кезде көше иттер көбейіп кетті. Оған кім кінәлі деп ойлайсыздар? (Балалардың жауаптары) Топтық жұмыс. «Пікірлер себеті»
«ЕСТЕ САҚТА!» Ит (тістеп) алса не істеу керек?
Қорытынды. Рефлексия Сөйлемді толықтыр: «Бүгін мен сабақта білдім». «Менің қуанғаным ». ЕСТЕ САҚТА! Ызалы иттен қашуға болмайды. Қатты айқайлауға болмайды. Ызаланған итке арқаңды беруге болмайды. Шұғыл, тез қимылдауға болмайды. Көшедегі итті тамақтандыруға болмайды. Көшедегіитті үйге әкелуге болмайды. Көшедегі итке асырап алатын адамды іздеуге болмайды, себебі ол бостандыққа үйреніп кеткен. Көше итті қолмен ұстауға болмайды. Пайдалы сілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=GggchmwkYFs |
|
|
Пайдалы сілтемелер: https://www.youtube.com/watch?v=GggchmwkYFs |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Алғыс – ізгі ниет» «Көшеде қаңғыбас итті кездестіру»
«Алғыс – ізгі ниет» «Көшеде қаңғыбас итті кездестіру»
|
Іс-шараның тақырыптары: |
«Алғыс – ізгі ниет» «Көшеде қаңғыбас итті кездестіру» |
||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
@pedagoglife tiktok |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
-ризашылық пен алғыс
туралы түсінік беру; |
||||
|
Құндылық : |
Тәуелсәздік және отаншылдық «Патриотизм-ата-анаңды құрметтей білуің...» Б.Момышұлы |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сынып сағатының кезеңі\ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
бағалау |
ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру |
Ұйымдастыру: достық шеңберін құру Оқушылар бір біріміздің қолымыздан ұстап, бір бірімізге жасаған жақсылығымызды есімізге түсіре отырып алғыс айтып өтеміз Әңгімелесу
Сахналау Сонымен, рақметке лайықты
кімдер? Тізімді бірге құрайық! Бастысы – алғыс айта білу…
|
Алғыс –адамның адамға жасаған
жақсылығы, көмегі,көңілі үшін ризашылық білдіруі,сондай-ақ оның ойы
мен іс-әрекетіне,жасаған істеріне жоғары баға
беруі. |
|
https://youtu.be/HydtsfH3HUU?si=Q5u59N0lsZn4HMmE алғыс (аудио)
|
|
|
ҚС: |
Сабақтың мақсаты: көше ит кездескен жағдайда қалай әрекет жасау керектігін үйрету. Сабақ барысы Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Жағымды мотивациялық көңіл күй орнату (1-2 мин). Мақсат қою. Тақырыпты анықтау. -Жұмбақты шешіп сабақта не туралы айтылатынын анықтайды. Білімді жаңғырту. Өткенді қайталау https://www.youtube.com/watch?v=GggchmwkYFs Ит – адамның жақын досы. Олар иесіне өте адал қызмет етеді. Балаларды жақсы көреді. Шаруашылыққа көмектеседі – малды, үйді күзетеді. Өздеріңіз видеодан көргендей, олардың жақсы қасиеттері көп. Алайда, өкінішке қарай, адам өміріне қауіп төндіретін кездері де болады. Балалар, суретке қараңыздаршы, бұл иттердің біз әңгімелеген иттерден қандайайырмашылығы бар?
Балалардың жауабы. (Көше иттері) Сабақтың негізгі бөлімі
Ал енді ойлаңыздаршы, көшедегі итті үйдің асыранды итінен қалай ажыратуға болады? (Балалардың жауабы) Асыранды иттің күтімі бар, тамағы тоқ болады. Соңғы кезде көше иттер көбейіп кетті. Оған кім кінәлі деп ойлайсыздар? (Балалардың жауаптары) Топтық жұмыс. «Пікірлер себеті»
«ЕСТЕ САҚТА!» Ит (тістеп) алса не істеу керек?
Қорытынды. Рефлексия Сөйлемді толықтыр: «Бүгін мен сабақта білдім». «Менің қуанғаным ». ЕСТЕ САҚТА! Ызалы иттен қашуға болмайды. Қатты айқайлауға болмайды. Ызаланған итке арқаңды беруге болмайды. Шұғыл, тез қимылдауға болмайды. Көшедегі итті тамақтандыруға болмайды. Көшедегіитті үйге әкелуге болмайды. Көшедегі итке асырап алатын адамды іздеуге болмайды, себебі ол бостандыққа үйреніп кеткен. Көше итті қолмен ұстауға болмайды. Пайдалы сілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=GggchmwkYFs |
|
|
Пайдалы сілтемелер: https://www.youtube.com/watch?v=GggchmwkYFs |
|
шағым қалдыра аласыз


















