|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||
|
Пәні: |
|
||||
|
Бөлім: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жуан және жіңішке дауысты дыбыстар. Әже |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.2.1.2 оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану 1.2.8.2.дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажырату; дауысты дыбыстардыі жуан, жіңішке болып бөлінетінін түсіну:;
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңді мәнерлеп оқиды Дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажыратады; дауысты дыбыстардыі жуан, жіңішке болып бөлінетінін түсінеді; |
||||
|
Құндылықтар |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы 3 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут 2 мин Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Рефлексия 5 минут |
Амандасады; Сабаққа дайындығын тексереді; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырып алу; Алақай қар жауды Сырғанақ тебеміз Білмейді шаршауды Шыныққан денеміз Оқушыларды топқа бөлу: «Астаудағы бауырсақ» әдісі 1 – топ: Ойшылдар 2-топ: Шапшаңдар 3-топ: Білімділер Ең алдымен сабағымызды бастамас бұрын өткен сабақты еске түсірейік. Қандай ақпаратты білгендеріңді тексеру үшін сендерге тапсырмалар алып келдім: «Сиқырлы қалам» әдісі арқылы үй жұмысын пысықтаймыз Жарайсыңдар, балалар! «Learning.apps» платформасы платформасы арқылы берілген сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың тақырыбымен,мақсатымен танысады Сабақтың тақырыбы: Жуан және жіңішке айтылатын дыбыстар Сабақтың мақсаты: Өлеңді мәнерлеп оқиды Дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажыратады; дауысты дыбыстардыі жуан, жіңішке болып бөлінетінін түсінеді; Жаңа сабаққа кіріспе: ҰЖ.Оқылым Нұсқаулық: Оқулықта берілген 1-жаттығу өлеңді мәнерлеп оқы Сұрақтарға жауап бер 1.Әженің құшағын неге күнге теңеген? 2.Өлеңдегі сөздерден жіңішке дауысты дыбыстарды тап Жіңішке дауысты дыбыстар: а, е, ө, ү, і Жұптық жұмыс: «Кім жылдам?» әдісі 2-жаттығу Нүктелердің орнына тиісті әріптерді қойып көшіріп жаз Сөздердің айтылуы мен жазылуын салыстыр Топпен жұмыс 1-топ: Жіңішке айтылатын сөзді жаңбыр тамшысынан тап 2-топ:Жіңішке айтылатын сөздері бар гауһарларды сандықшаға сал 3-топ: Жіңішке айтылатын сөзді жазып, сол сөзді қатыстырып 2 сөйлем құра СЕРГІТУ СӘТІ ҰЖ.Тыңдалым Нұсқаулық: Жаңылтпашты тыңдап, қайтала Қай сөзде жіңішке дауысты дыбыстар бар табыңдар Сабақты қорытуға арналған «Әжемнің әңгімесі» ойыны арқылы сұрақтарға жауап береді Жарайсыңдар, балалар! Кері байланыс: «Білім шыңы» арқылы арқылы Үйге: 18-бет өлеңді жаттау |
Амандасады Оқушылар үш топқа бөлінеді Өткен сабақтағы білетін білімдерін пысықтайды Сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың мақсатымен танысады Берілген өлеңді оқиды. Сұрақтарға жауап береді Жұппен жұмыс жасайды Топпен тапсырмаларды орындайды Сергіту сәтін жасайды Жаңылтпашты тыңдап, қайталайды \ Сұрақтарға жауап береді Сабаққа кері байланыс береді |
Ынталандыру әдісі бойынша «Жарайсың!» Жарайсыңдар! Жарайсыңдар, керемет! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді Мадақтау әдісі арқылы Дескриптор: Жаңа сабақтың тақырыбын табады ҚБ: «Ою» Дескриптор: Берілген өлеңді оқиды Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Жарайсыңдар! Дескриптор: Әріптерді қойып көшіріп жазады Сөздерді салыстырады Мадақтау әдісін қолдану Дескриптор: Жіңішке айтылатын сөздерді табады Гауһарларды сандықшаға салады Сөйлем ұрап жазады Қимылмен жасайды Дескриптор: Жаңылтпашты айтады Жіңішке дауысты дыбысты сөздерді табады Жарайсыңдар! Мадақтау әдісін қолдану |
Топ аттары Презентация Платформалық жұмыс Оқулық Суреттер Қима қағаздар Жаңылтпаш Платформалық жұмыс |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ана тілі 11 сабақ
ана тілі 11 сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||
|
Пәні: |
|
||||
|
Бөлім: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жуан және жіңішке дауысты дыбыстар. Әже |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.2.1.2 оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану 1.2.8.2.дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажырату; дауысты дыбыстардыі жуан, жіңішке болып бөлінетінін түсіну:;
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңді мәнерлеп оқиды Дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажыратады; дауысты дыбыстардыі жуан, жіңішке болып бөлінетінін түсінеді; |
||||
|
Құндылықтар |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы 3 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут 2 мин Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Рефлексия 5 минут |
Амандасады; Сабаққа дайындығын тексереді; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырып алу; Алақай қар жауды Сырғанақ тебеміз Білмейді шаршауды Шыныққан денеміз Оқушыларды топқа бөлу: «Астаудағы бауырсақ» әдісі 1 – топ: Ойшылдар 2-топ: Шапшаңдар 3-топ: Білімділер Ең алдымен сабағымызды бастамас бұрын өткен сабақты еске түсірейік. Қандай ақпаратты білгендеріңді тексеру үшін сендерге тапсырмалар алып келдім: «Сиқырлы қалам» әдісі арқылы үй жұмысын пысықтаймыз Жарайсыңдар, балалар! «Learning.apps» платформасы платформасы арқылы берілген сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың тақырыбымен,мақсатымен танысады Сабақтың тақырыбы: Жуан және жіңішке айтылатын дыбыстар Сабақтың мақсаты: Өлеңді мәнерлеп оқиды Дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажыратады; дауысты дыбыстардыі жуан, жіңішке болып бөлінетінін түсінеді; Жаңа сабаққа кіріспе: ҰЖ.Оқылым Нұсқаулық: Оқулықта берілген 1-жаттығу өлеңді мәнерлеп оқы Сұрақтарға жауап бер 1.Әженің құшағын неге күнге теңеген? 2.Өлеңдегі сөздерден жіңішке дауысты дыбыстарды тап Жіңішке дауысты дыбыстар: а, е, ө, ү, і Жұптық жұмыс: «Кім жылдам?» әдісі 2-жаттығу Нүктелердің орнына тиісті әріптерді қойып көшіріп жаз Сөздердің айтылуы мен жазылуын салыстыр Топпен жұмыс 1-топ: Жіңішке айтылатын сөзді жаңбыр тамшысынан тап 2-топ:Жіңішке айтылатын сөздері бар гауһарларды сандықшаға сал 3-топ: Жіңішке айтылатын сөзді жазып, сол сөзді қатыстырып 2 сөйлем құра СЕРГІТУ СӘТІ ҰЖ.Тыңдалым Нұсқаулық: Жаңылтпашты тыңдап, қайтала Қай сөзде жіңішке дауысты дыбыстар бар табыңдар Сабақты қорытуға арналған «Әжемнің әңгімесі» ойыны арқылы сұрақтарға жауап береді Жарайсыңдар, балалар! Кері байланыс: «Білім шыңы» арқылы арқылы Үйге: 18-бет өлеңді жаттау |
Амандасады Оқушылар үш топқа бөлінеді Өткен сабақтағы білетін білімдерін пысықтайды Сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың мақсатымен танысады Берілген өлеңді оқиды. Сұрақтарға жауап береді Жұппен жұмыс жасайды Топпен тапсырмаларды орындайды Сергіту сәтін жасайды Жаңылтпашты тыңдап, қайталайды \ Сұрақтарға жауап береді Сабаққа кері байланыс береді |
Ынталандыру әдісі бойынша «Жарайсың!» Жарайсыңдар! Жарайсыңдар, керемет! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді Мадақтау әдісі арқылы Дескриптор: Жаңа сабақтың тақырыбын табады ҚБ: «Ою» Дескриптор: Берілген өлеңді оқиды Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Жарайсыңдар! Дескриптор: Әріптерді қойып көшіріп жазады Сөздерді салыстырады Мадақтау әдісін қолдану Дескриптор: Жіңішке айтылатын сөздерді табады Гауһарларды сандықшаға салады Сөйлем ұрап жазады Қимылмен жасайды Дескриптор: Жаңылтпашты айтады Жіңішке дауысты дыбысты сөздерді табады Жарайсыңдар! Мадақтау әдісін қолдану |
Топ аттары Презентация Платформалық жұмыс Оқулық Суреттер Қима қағаздар Жаңылтпаш Платформалық жұмыс |
|
шағым қалдыра аласыз













