|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
|
|
||||
|
Бөлім: |
|
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Буын/Алматы метросы |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.2.7.1* мұғалімнің қолдауымен дереккөздерден (сөздік, анықтамалық, суретті кітапша, энциклопедия) ақпарат табу 1.2.9.1.дауысты дыбыстардың буын құрайтынын білу, буын санын анықтау; 1.4.1.1.айтылуы мен жазылуы бірдей сөздерді көшіріп жазу және есту, есте сақтау арқылы жазу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Дауысты дыбыстардың буын құрайтынын біліп алады, буын санын анықтауды меңгереді; Мәтінді түсініп, тұтас оқиды |
|
||||
|
Құндылықтар |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
|
Сабақ тың басы 3 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут 2 мин Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Рефлексия 5 минут |
Амандасады; Сабаққа дайындығын тексереді; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырып алу; Алақанды ашайық Күннің нұрын салайық Мейірімділік шоғын алайық Жүрекке жылу сыйлайық Жылыған жылу шуақты Қонақтарға шашайық Ең алдымен сабағымызды бастамас бұрын өткен сабақты еске түсірейік. Қандай ақпаратты білгендеріңді тексеру үшін сендерге тапсырмалар алып келдім: «Сиқырлы қалам» әдісі арқылы үй жұмысын пысықтаймыз Жарайсыңдар, балалар! «Learning.apps» платформасы платформасы арқылы берілген сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың тақырыбымен,мақсатымен танысады Алматыдағы метро 2011 жылдан бастап пайдалануға берілді. «Мәскеу», «Сайран», «Алатау», «Байқоңыр», «Абай», «Алмалы», «Жібек жолы», «Райымбек батыр», «Мұхтар Әуезов атындағы драма театры» бекеттері бір- бірінен өзгеше. Күту алаңдары кең, жарық, таза. 9 бекеттің 8-інің атауы ұлттық тарихи даму дәстүріне сай қойылған. Сабақтың тақырыбы: Буын Сабақтың мақсаты: Дауысты дыбыстардың буын құрайтынын біліп алады, буын санын анықтауды меңгереді; Мәтінді түсініп, тұтас оқиды Жаңа сабаққа кіріспе: ҰЖ. Мәтінмен жұмыс 1-жаттығу Оқылым. Мәтінді оқып беріп, мазмұнын сұрау «Попс формуласы» әдісі Менің ойымша............ Себебі........................... 2-жаттығу Дәптермен жұмыс «Мнмотехника» әдісі арқылы өлеңді оқып, көшіріп жаз
Мұны мақтан етемін
Мектебіме жетемін Алматы, метро, мекен сөздерінде неше буын бар екенін айт. Сөзде қанша буын, неше дауысты және дауыссыз дыбыс бар екенін айта отырып, өткен ережелерді естеріне түсіреді СЕРГІТУ СӘТІ ҰЖ. «Сандықтағы гауһар» әдісі 3-жаттығу Буындардан сөз құрау Сабақты қорытуға арналған «Әжемнің әңгімесі» ойыны арқылы сұрақтарға жауап береді Жарайсыңдар, балалар! Кері байланыс: «Білім шыңы» арқылы Үйге: 33-бет өлеңді жаттау |
Амандасады Өткен сабақтағы білетін білімдерін пысықтайды Сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың мақсатымен танысады Берілген мәтіннің мазмұнын айтады, сұрақтарға жауап береді Дәптермен жұмыс жасайды Сергіту сәтін жасайды Буындардан сөз құрайды Сұрақтарға жауап береді Сабаққа кері байланыс береді |
Ынталандыру әдісі бойынша «Жарайсың!» Жарайсыңдар! Жарайсыңдар, керемет! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді Мадақтау әдісі арқылы Дескриптор: Жаңа сабақтың тақырыбын табады ҚБ: «Ою» Дескриптор: Берілген мәтіннің мазмұнын айтады, сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Сөзде қанша буын, неше дауысты және дауыссыз дыбыс бар екенін айтады Өткен ережелерді естеріне түсіреді. Көркем жазу емлесін сақтап жазады Сергіту жаттығуын жасайды Жарайсыңдар! Дескриптор: Буындардан сөз құрайды Мадақтау әдісін қолдану Дескриптор: Сөз құрап жазады Жарайсыңдар! |
Презентация Платформалық жұмыс Оқулық Суреттер Қима қағаздар Сандықтағы гауһар Білім шыңы |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ана тілі 21 сабақ
Ана тілі 21 сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
|
|
||||
|
Бөлім: |
|
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Буын/Алматы метросы |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.2.7.1* мұғалімнің қолдауымен дереккөздерден (сөздік, анықтамалық, суретті кітапша, энциклопедия) ақпарат табу 1.2.9.1.дауысты дыбыстардың буын құрайтынын білу, буын санын анықтау; 1.4.1.1.айтылуы мен жазылуы бірдей сөздерді көшіріп жазу және есту, есте сақтау арқылы жазу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Дауысты дыбыстардың буын құрайтынын біліп алады, буын санын анықтауды меңгереді; Мәтінді түсініп, тұтас оқиды |
|
||||
|
Құндылықтар |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
|
Сабақ тың басы 3 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут 2 мин Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Рефлексия 5 минут |
Амандасады; Сабаққа дайындығын тексереді; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырып алу; Алақанды ашайық Күннің нұрын салайық Мейірімділік шоғын алайық Жүрекке жылу сыйлайық Жылыған жылу шуақты Қонақтарға шашайық Ең алдымен сабағымызды бастамас бұрын өткен сабақты еске түсірейік. Қандай ақпаратты білгендеріңді тексеру үшін сендерге тапсырмалар алып келдім: «Сиқырлы қалам» әдісі арқылы үй жұмысын пысықтаймыз Жарайсыңдар, балалар! «Learning.apps» платформасы платформасы арқылы берілген сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың тақырыбымен,мақсатымен танысады Алматыдағы метро 2011 жылдан бастап пайдалануға берілді. «Мәскеу», «Сайран», «Алатау», «Байқоңыр», «Абай», «Алмалы», «Жібек жолы», «Райымбек батыр», «Мұхтар Әуезов атындағы драма театры» бекеттері бір- бірінен өзгеше. Күту алаңдары кең, жарық, таза. 9 бекеттің 8-інің атауы ұлттық тарихи даму дәстүріне сай қойылған. Сабақтың тақырыбы: Буын Сабақтың мақсаты: Дауысты дыбыстардың буын құрайтынын біліп алады, буын санын анықтауды меңгереді; Мәтінді түсініп, тұтас оқиды Жаңа сабаққа кіріспе: ҰЖ. Мәтінмен жұмыс 1-жаттығу Оқылым. Мәтінді оқып беріп, мазмұнын сұрау «Попс формуласы» әдісі Менің ойымша............ Себебі........................... 2-жаттығу Дәптермен жұмыс «Мнмотехника» әдісі арқылы өлеңді оқып, көшіріп жаз
Мұны мақтан етемін
Мектебіме жетемін Алматы, метро, мекен сөздерінде неше буын бар екенін айт. Сөзде қанша буын, неше дауысты және дауыссыз дыбыс бар екенін айта отырып, өткен ережелерді естеріне түсіреді СЕРГІТУ СӘТІ ҰЖ. «Сандықтағы гауһар» әдісі 3-жаттығу Буындардан сөз құрау Сабақты қорытуға арналған «Әжемнің әңгімесі» ойыны арқылы сұрақтарға жауап береді Жарайсыңдар, балалар! Кері байланыс: «Білім шыңы» арқылы Үйге: 33-бет өлеңді жаттау |
Амандасады Өткен сабақтағы білетін білімдерін пысықтайды Сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың мақсатымен танысады Берілген мәтіннің мазмұнын айтады, сұрақтарға жауап береді Дәптермен жұмыс жасайды Сергіту сәтін жасайды Буындардан сөз құрайды Сұрақтарға жауап береді Сабаққа кері байланыс береді |
Ынталандыру әдісі бойынша «Жарайсың!» Жарайсыңдар! Жарайсыңдар, керемет! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді Мадақтау әдісі арқылы Дескриптор: Жаңа сабақтың тақырыбын табады ҚБ: «Ою» Дескриптор: Берілген мәтіннің мазмұнын айтады, сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Сөзде қанша буын, неше дауысты және дауыссыз дыбыс бар екенін айтады Өткен ережелерді естеріне түсіреді. Көркем жазу емлесін сақтап жазады Сергіту жаттығуын жасайды Жарайсыңдар! Дескриптор: Буындардан сөз құрайды Мадақтау әдісін қолдану Дескриптор: Сөз құрап жазады Жарайсыңдар! |
Презентация Платформалық жұмыс Оқулық Суреттер Қима қағаздар Сандықтағы гауһар Білім шыңы |
|
|
шағым қалдыра аласыз













