|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
|
|
||||
|
Бөлім: |
|
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сөйлем/Ас атасы-нан |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.2.2.1 мұғалімнің қолдауымен мәтінде кім (не) туралы айтылғанын анықтау; 1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу 1.4.3.1 сөйлемді бас әріптен бастап жазып, соңына тиісті тыныс белгіні қою |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мұғалімнің қолдауымен мәтінде кім (не) туралы айтылғанын анықтайды. Жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады. Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, соңына тиісті тыныс белгіні қояды. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жасампаздық – бәрімізге өнеге |
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
|
Сабақ тың басы 3 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут 2 мин Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Рефлексия 5 минут |
Амандасады; Сабаққа дайындығын тексереді; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырып алу; Алақанды ашайық Күннің нұрын салайық Мейірімділік шоғын алайық Жүрекке жылу сыйлайық Жылыған жылу шуақты Қонақтарға шашайық Ең алдымен сабағымызды бастамас бұрын өткен сабақты еске түсірейік. Қандай ақпаратты білгендеріңді тексеру үшін сендерге тапсырмалар алып келдім: «Сиқырлы қалам» әдісі арқылы үй жұмысын пысықтаймыз Жарайсыңдар, балалар! Оқушыларды топқа бөлу: «Астаудағы бауырсақтар» әдісі 1 – топ «Дарындылар» 2 – топ «Үздіктер» 3 – топ «Талантылар» «Кинометафора» әдісі арқылы берілген сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың тақырыбымен,мақсатымен танысады Сабақтың тақырыбы: Сөйлем/Ас атасы нан Сабақтың мақсаты: Мұғалімнің қолдауымен мәтінде кім (не) туралы айтылғанын анықтайды. Жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады. Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, соңына тиісті тыныс белгіні қояды. Жаңа сабаққа кіріспе: ҰЖ. Оқылым. Айтылым. 1-жаттығу. Мәтінді түсініп оқы Мәтіннің мазмұнын айт «Попс формуласы» әдісі Менің ойымша............ Себебі........................... 2-жаттығу Жазылым Күн ретін жазады Мақалды көшіріп жазады СЕРГІТУ СӘТІ Жұптық жұмыс. «Планшет » әдісі 3-жаттығу Сөйлемдерді тиісті тыныс белгісін қойып көшіріп жаз Топтық жұмыс «Сандықтағы гауһар» әдісі
Сабақты қорытуға арналған «Әжемнің әңгімесі» ойыны арқылы сұрақтарға жауап береді Жарайсыңдар, балалар! Кері байланыс: «Білім шыңы» арқылы Үйге: Бір, екі буыннан тұратын сөздер тауып, олардың суретін салу |
Амандасады Өткен сабақтағы білетін білімдерін пысықтайды Оқушылар топқа бөлінеді Сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың мақсатымен танысады Мәтінмен жұмыс жасайды Дәптермен жұмыс жасайды Сергіту сәтін жасайды Буындардан сөз құрайды Оқушылар топпен тапсырмаларды орындайды Жарайсың Сұрақтарға жауап береді Сабаққа кері байланыс береді |
Ынталандыру әдісі бойынша «Жарайсың!» Жарайсыңдар! Мадақтау әдісін қолдану Жарайсыңдар, керемет! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді Дескриптор: Жаңа сабақтың тақырыбын табады Дескриптор: Мәтінді оқиды. Мәтіннің мазмұнын айтады Дескриптор: Көркем жазу емлесін сақтап жазады Жарайсыңдар! Дескриптор: Сөйлемдерді тиісті тыныс белгісін қойып көшіріп жазады Жарайсыңдар! Мадақтау әдісін қолдану Жарайсыңдар! |
Презентация Бейнеүзінді Оқулық Дәптермен жұмыс Сандықтағы гауһар Интерактивті ойын Білім шыңы |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ана тілі 45 сабақ
Ана тілі 45 сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
||||
|
Пәні: |
|
|
||||
|
Бөлім: |
|
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сөйлем/Ас атасы-нан |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.2.2.1 мұғалімнің қолдауымен мәтінде кім (не) туралы айтылғанын анықтау; 1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу 1.4.3.1 сөйлемді бас әріптен бастап жазып, соңына тиісті тыныс белгіні қою |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мұғалімнің қолдауымен мәтінде кім (не) туралы айтылғанын анықтайды. Жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады. Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, соңына тиісті тыныс белгіні қояды. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жасампаздық – бәрімізге өнеге |
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
|
Сабақ тың басы 3 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут 2 мин Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Рефлексия 5 минут |
Амандасады; Сабаққа дайындығын тексереді; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырып алу; Алақанды ашайық Күннің нұрын салайық Мейірімділік шоғын алайық Жүрекке жылу сыйлайық Жылыған жылу шуақты Қонақтарға шашайық Ең алдымен сабағымызды бастамас бұрын өткен сабақты еске түсірейік. Қандай ақпаратты білгендеріңді тексеру үшін сендерге тапсырмалар алып келдім: «Сиқырлы қалам» әдісі арқылы үй жұмысын пысықтаймыз Жарайсыңдар, балалар! Оқушыларды топқа бөлу: «Астаудағы бауырсақтар» әдісі 1 – топ «Дарындылар» 2 – топ «Үздіктер» 3 – топ «Талантылар» «Кинометафора» әдісі арқылы берілген сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың тақырыбымен,мақсатымен танысады Сабақтың тақырыбы: Сөйлем/Ас атасы нан Сабақтың мақсаты: Мұғалімнің қолдауымен мәтінде кім (не) туралы айтылғанын анықтайды. Жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады. Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, соңына тиісті тыныс белгіні қояды. Жаңа сабаққа кіріспе: ҰЖ. Оқылым. Айтылым. 1-жаттығу. Мәтінді түсініп оқы Мәтіннің мазмұнын айт «Попс формуласы» әдісі Менің ойымша............ Себебі........................... 2-жаттығу Жазылым Күн ретін жазады Мақалды көшіріп жазады СЕРГІТУ СӘТІ Жұптық жұмыс. «Планшет » әдісі 3-жаттығу Сөйлемдерді тиісті тыныс белгісін қойып көшіріп жаз Топтық жұмыс «Сандықтағы гауһар» әдісі
Сабақты қорытуға арналған «Әжемнің әңгімесі» ойыны арқылы сұрақтарға жауап береді Жарайсыңдар, балалар! Кері байланыс: «Білім шыңы» арқылы Үйге: Бір, екі буыннан тұратын сөздер тауып, олардың суретін салу |
Амандасады Өткен сабақтағы білетін білімдерін пысықтайды Оқушылар топқа бөлінеді Сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың мақсатымен танысады Мәтінмен жұмыс жасайды Дәптермен жұмыс жасайды Сергіту сәтін жасайды Буындардан сөз құрайды Оқушылар топпен тапсырмаларды орындайды Жарайсың Сұрақтарға жауап береді Сабаққа кері байланыс береді |
Ынталандыру әдісі бойынша «Жарайсың!» Жарайсыңдар! Мадақтау әдісін қолдану Жарайсыңдар, керемет! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді Дескриптор: Жаңа сабақтың тақырыбын табады Дескриптор: Мәтінді оқиды. Мәтіннің мазмұнын айтады Дескриптор: Көркем жазу емлесін сақтап жазады Жарайсыңдар! Дескриптор: Сөйлемдерді тиісті тыныс белгісін қойып көшіріп жазады Жарайсыңдар! Мадақтау әдісін қолдану Жарайсыңдар! |
Презентация Бейнеүзінді Оқулық Дәптермен жұмыс Сандықтағы гауһар Интерактивті ойын Білім шыңы |
|
|
шағым қалдыра аласыз













