|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||
|
Пәні: |
|
||||
|
Бөлім: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 9 сабақ. Дауысты және дауыссыз дыбыстар. Қыс мезгілі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.2.1.2 оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану 1.1.7.1. сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрау; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәнерлеп оқуды қолданады; Сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрайды;
|
||||
|
Құндылықтар |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы 3 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут 2 мин Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Рефлексия 5 минут |
Амандасады; Сабаққа дайындығын тексереді; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырып алу; Алақай қар жауды Сырғанақ тебеміз Білмейді шаршауды Шыныққан денеміз Оқушыларды топқа бөлу: «Киіз үй» әдісі 1 – топ: Ойшылдар 2-топ: Шапшаңдар 3-топ: Білімділер Ең алдымен сабағымызды бастамас бұрын өткен сабақты еске түсірейік. Қандай ақпаратты білгендеріңді тексеру үшін сендерге тапсырмалар алып келдім: «Әжемнің әңгімесі» әдісі арқылы үй жұмысын пысықтаймыз Жарайсыңдар, балалар! «Learning.apps» платформасы платформасы арқылы берілген сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың тақырыбымен,мақсатымен танысады Сабақтың тақырыбы: Дауысты және дауыссыз дыбыстар. Қыста Сабақтың мақсаты: Мәнерлеп оқуды қолданады; Сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрайды; Жаңа сабаққа кіріспе: ҰЖ.Оқылым 1-жаттығу. ФС тапсырмасы «Қыста» өлеңін мәнерлеп оқы Сөздік жұмыс Үсітті- суықтан қатты тоңып домбығу «Ашық микрофон» әдісі 1.Неліктен қыста түн ұзарып, күн қысқарады? 2.Қыс несімен қызықты? 3.Қысқы ойындар туралы айта аласың ба? ҰЖ. Жазылым Дәптермен жұмыс.Күн ретін жазу Көркем жазу 2-жаттығу Өлеңді көшіріп жаз. Тақтамен жұмыс Қар, мұз сөздеріне дыбыстық талдау жаса Сергіту сәті ТЖ:3-жаттығу Сурет бойынша мәтін құрастыр Тірек сөздер: мал, қора, суару, жем беру, қар күреу.
Мұғалім мұнда қыс мезгілі екеніне, қыста жануарлар мен құстардың тіршілігінде қандай өзгерістер болатынына, адамдар тарапынан оларға жасалатын қамқорлыққа жетекші сұрақтар қоя отырып, алға жетелейді ҚЖ: Саралау тапсырмасы: «Қыс» тақырыбы 1-деңгей: «Сәйкестендіру» әдісі Қар тағам Шана зат Балмұздақ көлік 2-деңгей «Қар» тақырыбына әңгіме құрастыр 3-деңгей «Қыс» тақырыбына шағын мәтін жаз. Сабақты қорытуға арналған «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді Жарайсыңдар, балалар! Кері байланыс: «Білім шыңы» арқылы арқылы Үйге: Өлеңді жаттау 16-бет |
Амандасады Оқушылар үш топқа бөлінеді Өткен сабақтағы білетін білімдерін пысықтайды Сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың мақсатымен танысады Берілген өлеңді оқиды. Сұрақтарға жауап береді Дәптермен және тақтамен жұмыс жасайды Сергіту сәтін жасайды Топпен мәтін құрап айтады \ Саралау тапсырмасын орындайды Сұрақтарға жауап береді Сабаққа кері байланыс береді |
Ынталандыру әдісі бойынша «Жарайсың!» Жарайсыңдар! Жарайсыңдар, керемет! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді Мадақтау әдісі арқылы Дескриптор: Жаңа сабақтың тақырыбын табады ҚБ: «Ою» Дескриптор: Берілген өлеңді оқиды Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Өлеңді көшіріп жаза алды Қар, мұз сөздеріне дыбыстық талдау жасады Қимылмен жасайды Дескриптор: Түсіп қалған есімдіктерді орнына қойып,жаңылтпашты оқиды-1б Сұрау мәнінде тұрған есімдікті табады-1б Жарайсыңдар! Мадақтау әдісін қолдану |
Топ аттары Презентация Платформалық жұмыс Оқулық Оқулық Әр топқа суреттер Дәптермен жұмыс Платформалық жұмыс |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ана тілі 9 сабақ
ана тілі 9 сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||
|
Пәні: |
|
||||
|
Бөлім: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 9 сабақ. Дауысты және дауыссыз дыбыстар. Қыс мезгілі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.2.1.2 оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану 1.1.7.1. сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрау; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәнерлеп оқуды қолданады; Сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрайды;
|
||||
|
Құндылықтар |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы 3 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут 2 мин Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Рефлексия 5 минут |
Амандасады; Сабаққа дайындығын тексереді; Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырып алу; Алақай қар жауды Сырғанақ тебеміз Білмейді шаршауды Шыныққан денеміз Оқушыларды топқа бөлу: «Киіз үй» әдісі 1 – топ: Ойшылдар 2-топ: Шапшаңдар 3-топ: Білімділер Ең алдымен сабағымызды бастамас бұрын өткен сабақты еске түсірейік. Қандай ақпаратты білгендеріңді тексеру үшін сендерге тапсырмалар алып келдім: «Әжемнің әңгімесі» әдісі арқылы үй жұмысын пысықтаймыз Жарайсыңдар, балалар! «Learning.apps» платформасы платформасы арқылы берілген сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың тақырыбымен,мақсатымен танысады Сабақтың тақырыбы: Дауысты және дауыссыз дыбыстар. Қыста Сабақтың мақсаты: Мәнерлеп оқуды қолданады; Сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрайды; Жаңа сабаққа кіріспе: ҰЖ.Оқылым 1-жаттығу. ФС тапсырмасы «Қыста» өлеңін мәнерлеп оқы Сөздік жұмыс Үсітті- суықтан қатты тоңып домбығу «Ашық микрофон» әдісі 1.Неліктен қыста түн ұзарып, күн қысқарады? 2.Қыс несімен қызықты? 3.Қысқы ойындар туралы айта аласың ба? ҰЖ. Жазылым Дәптермен жұмыс.Күн ретін жазу Көркем жазу 2-жаттығу Өлеңді көшіріп жаз. Тақтамен жұмыс Қар, мұз сөздеріне дыбыстық талдау жаса Сергіту сәті ТЖ:3-жаттығу Сурет бойынша мәтін құрастыр Тірек сөздер: мал, қора, суару, жем беру, қар күреу.
Мұғалім мұнда қыс мезгілі екеніне, қыста жануарлар мен құстардың тіршілігінде қандай өзгерістер болатынына, адамдар тарапынан оларға жасалатын қамқорлыққа жетекші сұрақтар қоя отырып, алға жетелейді ҚЖ: Саралау тапсырмасы: «Қыс» тақырыбы 1-деңгей: «Сәйкестендіру» әдісі Қар тағам Шана зат Балмұздақ көлік 2-деңгей «Қар» тақырыбына әңгіме құрастыр 3-деңгей «Қыс» тақырыбына шағын мәтін жаз. Сабақты қорытуға арналған «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді Жарайсыңдар, балалар! Кері байланыс: «Білім шыңы» арқылы арқылы Үйге: Өлеңді жаттау 16-бет |
Амандасады Оқушылар үш топқа бөлінеді Өткен сабақтағы білетін білімдерін пысықтайды Сұрақтарға жауап беріп, жаңа сабақтың мақсатымен танысады Берілген өлеңді оқиды. Сұрақтарға жауап береді Дәптермен және тақтамен жұмыс жасайды Сергіту сәтін жасайды Топпен мәтін құрап айтады \ Саралау тапсырмасын орындайды Сұрақтарға жауап береді Сабаққа кері байланыс береді |
Ынталандыру әдісі бойынша «Жарайсың!» Жарайсыңдар! Жарайсыңдар, керемет! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді Мадақтау әдісі арқылы Дескриптор: Жаңа сабақтың тақырыбын табады ҚБ: «Ою» Дескриптор: Берілген өлеңді оқиды Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Өлеңді көшіріп жаза алды Қар, мұз сөздеріне дыбыстық талдау жасады Қимылмен жасайды Дескриптор: Түсіп қалған есімдіктерді орнына қойып,жаңылтпашты оқиды-1б Сұрау мәнінде тұрған есімдікті табады-1б Жарайсыңдар! Мадақтау әдісін қолдану |
Топ аттары Презентация Платформалық жұмыс Оқулық Оқулық Әр топқа суреттер Дәптермен жұмыс Платформалық жұмыс |
|
шағым қалдыра аласыз
















