Талғар ауданы Ақдала ауылы №44 жалпы білім беретін орта мектеп КММ
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспар
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Анасын сағынған бала 5-сынып 2-сағаты
Анасын сағынған бала 5-сынып 2-сағаты
Талғар ауданы Ақдала ауылы №44 жалпы білім беретін орта мектеп КММ
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспар
|
Педагогтің аты-жөні |
Раис Гульнур Бауржановна |
||||||||||
|
Күні: |
09.04.2025 |
||||||||||
|
Сыныбы: 5 «Б» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||
|
Бөлім: |
4-бөлім: Отбасы құндылықтары |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ана мен бала арасындағы сағыныш |
||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
5.1.3.1 көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашу. 5.2.4.1 көркем шығармадан алған әсерін сипаттап авторға хат, өлең жазу. |
||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашады. Көркем шығармадан алған әсерін сипаттап авторға хат, өлең жазады |
||||||||||
|
Сабақ ке-зеңі /Уақыт |
Педагогтің іс әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|||||||
|
Сабақтың басы Өткен білімді еске түсіру 7 мин Сабақтың ортасы 15 мин Сабақтың соңы 20 мин Рефлексия 3 мин Бағалау. Үйге тапсырма: |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Психологиялық жағымды ахуал туғызу. Үй тапсырмасын композициялық талдау арқылы сұрау Басталуы Дамуы Шиеленісуі Шарықтау шегі Күн реті мен сабақ тақырыбын, мақсатын таныстыру. Дәптермен жұмыс Тыңдалым. Жеке тапсырма. «Ана» өлеңін тыңдату. Өлеңнен түйінді сөз шығару. Сержанға мінездеме беру. «Анасын сағынған бала» әңгімесінің 3,4,5 бөлімдерін тізбекпен оқу. «Саралау» әдісі. Жұптық тапсырма. Кейіпкер іс әрекеті арқылы образын ашыңыз.
. Топтық тапсырма. Шығармашылық жұмыс. Шығармадан алған әсеріңді негізге ала отырып 1-топ: Сержанға хат жазу 2-топ: Ағасына хат жазу 3-топ: Сержанға арнап өлең шығару
«Бағдаршам» әдісі арқылы кері байланыс жүргізу.
10 баллдық жүйе бойынша бағалау жүргізу.
«Анасын сағынған бала» 3,4,5 бөлімін оқып, мазмұндау. |
Дескриптор: -мазмұндайды
1 балл
Күн реті мен сабақ-тың тақырыбын жазады.
Десриптор: -түйінді сөз шығарады -нақыл сөзбен қорытындылайды -Сержанға мінездеме береді
3 балл
Десриптор: -кейіпкер портретін ашады -маңызды 1 әрекет -2 әрекет 3-әрекет
4 балл
Дескриптор: -Шығармашылық тапсырманы орындайды -шығармадан алған әсерін жазады 2 балл
Дескриптор: -мазмұндайды
|
«Фишка» әдісі арқылы 1-10 балл аралығын-да бағалай-мын
«Керемет», «Тамаша», «Жарайсың» «Өте жақсы» сөздерімен ынталанды-рып отыру.
|
Фишка
№1
№2
№3
|
|||||||
шағым қалдыра аласыз













