|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: |
Жамбыл политехникалық жоғары колледжі |
||
|
Күні: 7.12.2021 |
Оқытушының аты-жөні:Шенгелбай А.Қ |
||
|
Тобы: 2ПВТ-20-21 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Анықталған интеграл. Ньютон-Лейбниц формуласы |
|
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
||
|
Сабақтың мақсаты |
-Анықталған интеграл және оны есептеу үшін қолданылатын Ньютон – Лейбниц формуласын өздігінен меңгерту. - Анықталған интегралды есептеу дағдысын қалыптастыру. |
||
|
Бағалау критерийі |
-Анықталған интеграл және оны есептеу үшін қолданылатын Ньютон – Лейбниц формуласын өздігінен меңгереді; - Анықталған интегралды есептеу дағдысын қалыптастырады; |
||
|
Тілдік мақсаттар
|
теңестіріңдер: .................................................................. Міне, осы формуланы Ньютон – Лейбниц формуласы деп аталады. |
||
|
Құндылықтарға баулу
|
«Мәңгілік ел» жалпы ұлттық идеасының 5 құндылығы: Жалпыға бірдей еңбек қоғамы; |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Физика |
||
|
Алдыңғы білім |
Туындының физикалық мағынасы: Қозғалыс
теңдеуі: Үдеу:
|
||
|
|
|||||
|
Сабақ барысы |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері
|
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал тудыру: «Менің көршім» психологиялық ахуал тудыру.Оқушылар шеңбер бойымен тұрады,бір-біріне сәттілік тілейді. Сол тұрған бойымен 1-2 –ге саналып топқа бөлінеді.топ басшысын сайлайды. Үй тапсырмасын сұрау (ауызша сұрақтарға жауап беру,есептер шығару,екі топқа кеспе қағаз тарату) Миға шабуыл» Викторина: Сұрақ-жауап |
Геометриялық фигуралар,суреттер, маркер,стикерлер |
|||
|
Сабақтың ортасы Ойын-сабақ |
Жаңа сабақ.
Қисық сызықты трапецияның ауданын жазыңдар: ...................................(2)
теңестіріңдер: .................................................................. Міне, осы формуланы Ньютон – Лейбниц формуласы деп аталады. Алдағы уақытта
F(b)-F(a) айырымын
Мысалы:
2 Оқулықпен жұмыс №31 Интегралды есептеңдер:
Дескриптор: -Алғашқы функцияның табу ережесін біледі; - Алғашқы функцияны таба алады; - Қисық сызықты трапецияның ауданын таба біледі;
Бағалау: «Смайлик » әдісі арқылы бағаланады. |
|
|||
|
Сабақтың соңы |
Есептер шығару: «Сәйкесін тап» әдісі №1 Интегралды есептеңдер:
Дескриптор: -Алғашқы функцияның табу ережесін біледі; - Алғашқы функцияны таба алады; - Қисық сызықты трапецияның ауданынтаба алады; - Анықталған интегралды таба алады; Бағалау: «Смайлик » әдісі арқылы |
|
|||
|
Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
|||
|
САБАҚ Рефлекциясы |
Смайликтер |
||||
|
|
|||||
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен топ туралы немесе жекелеген білім жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Анықталған интеграл. Ньютон-Лейбниц формуласы
Анықталған интеграл. Ньютон-Лейбниц формуласы
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: |
Жамбыл политехникалық жоғары колледжі |
||
|
Күні: 7.12.2021 |
Оқытушының аты-жөні:Шенгелбай А.Қ |
||
|
Тобы: 2ПВТ-20-21 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Анықталған интеграл. Ньютон-Лейбниц формуласы |
|
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
||
|
Сабақтың мақсаты |
-Анықталған интеграл және оны есептеу үшін қолданылатын Ньютон – Лейбниц формуласын өздігінен меңгерту. - Анықталған интегралды есептеу дағдысын қалыптастыру. |
||
|
Бағалау критерийі |
-Анықталған интеграл және оны есептеу үшін қолданылатын Ньютон – Лейбниц формуласын өздігінен меңгереді; - Анықталған интегралды есептеу дағдысын қалыптастырады; |
||
|
Тілдік мақсаттар
|
теңестіріңдер: .................................................................. Міне, осы формуланы Ньютон – Лейбниц формуласы деп аталады. |
||
|
Құндылықтарға баулу
|
«Мәңгілік ел» жалпы ұлттық идеасының 5 құндылығы: Жалпыға бірдей еңбек қоғамы; |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Физика |
||
|
Алдыңғы білім |
Туындының физикалық мағынасы: Қозғалыс
теңдеуі: Үдеу:
|
||
|
|
|||||
|
Сабақ барысы |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері
|
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал тудыру: «Менің көршім» психологиялық ахуал тудыру.Оқушылар шеңбер бойымен тұрады,бір-біріне сәттілік тілейді. Сол тұрған бойымен 1-2 –ге саналып топқа бөлінеді.топ басшысын сайлайды. Үй тапсырмасын сұрау (ауызша сұрақтарға жауап беру,есептер шығару,екі топқа кеспе қағаз тарату) Миға шабуыл» Викторина: Сұрақ-жауап |
Геометриялық фигуралар,суреттер, маркер,стикерлер |
|||
|
Сабақтың ортасы Ойын-сабақ |
Жаңа сабақ.
Қисық сызықты трапецияның ауданын жазыңдар: ...................................(2)
теңестіріңдер: .................................................................. Міне, осы формуланы Ньютон – Лейбниц формуласы деп аталады. Алдағы уақытта
F(b)-F(a) айырымын
Мысалы:
2 Оқулықпен жұмыс №31 Интегралды есептеңдер:
Дескриптор: -Алғашқы функцияның табу ережесін біледі; - Алғашқы функцияны таба алады; - Қисық сызықты трапецияның ауданын таба біледі;
Бағалау: «Смайлик » әдісі арқылы бағаланады. |
|
|||
|
Сабақтың соңы |
Есептер шығару: «Сәйкесін тап» әдісі №1 Интегралды есептеңдер:
Дескриптор: -Алғашқы функцияның табу ережесін біледі; - Алғашқы функцияны таба алады; - Қисық сызықты трапецияның ауданынтаба алады; - Анықталған интегралды таба алады; Бағалау: «Смайлик » әдісі арқылы |
|
|||
|
Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
|||
|
САБАҚ Рефлекциясы |
Смайликтер |
||||
|
|
|||||
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен топ туралы немесе жекелеген білім жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
|||||
шағым қалдыра аласыз






















