___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Ақылды үй жобасын әзірлеу. БЖБ №4
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Заттар интернеті |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ақылды үй жобасын әзірлеу. БЖБ №4 |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.5.2.6 ақылды үй құрылғысын басқару үшін бағдарлама әзірлеу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Ақылды үй құрылғысын басқару үшін бағдарламаны әзірлей алады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. 1) Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) Сыныпта психологиялық атмосфераның қалыптасуы. "Көтеріңкі көңіл-күй" тренингі. Оқушылар әр партада отырған көршісіне, бір-біріне жақсы тілектер айтады. 3) Үй тапсырмасын тексеру. Өткен тақырыпты қайталау Өткен сабақта алған білімдерін еске түсіру үшін "Ыстық орындық" ойынын қолдану. Оқушылар орындықта отырған оқушыға сұрақтар қояды. Оқушы қойылған сұрақтарға тез жауап беруі керек, әйтпесе ол күйіп кетеді. |
Балалар сабаққа дайындалады, қолайлы психологиялық атмосфера құру Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интербелсенді тақта, оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
Топтарға бөлу. Фигуралардың көмегімен оқушыларды 3 топқа бөлу. I-үшбұрыштар тобы. II-шеңберлер тобы. III-төртбұрыштар тобы. Топтық жұмыс: Интернеттен ақылды үй жүйелерін жүзеге асыратын компаниялардың тізімін табыңдар. Олар ұсынатын қызметтердің тізімін, бағаларын салыстырыңдар және әлеуетті тұтынушыларға ұсыныстар тізімін жасаңдар. БЖБ орындау:
|
Оқушылар топтарға бөлінеді, тапсырманы топпен орындайды Дескрипторлар: - «Заттар интернеті» анықтамасын жазады - Заттар интернеті мен оларға қрйылатын шарттардың арасында сәйкестік орнатады - Конструкторда ыңғайлы мобильдік қосымшасының интерфейсін құрады а) компоненттерді жазады b) бағдарлама құрады - Бағдарлама кодына сипаттама береді - Заманауи ақылды үй жүйелерінің ерекшеліктерін ажыратады "ақылды" жүйенің ең маңызды құрамдас бөлігін жазады |
|
Презентация, оқулық, компьютер, оқулық
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: «Ақылды үй» сөзіне синквейн құр Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Сұрақтарға жауап береді |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ақылды үй жобасын әзірлеу ҚМЖ информатика
Ақылды үй жобасын әзірлеу ҚМЖ информатика
___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Ақылды үй жобасын әзірлеу. БЖБ №4
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Заттар интернеті |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ақылды үй жобасын әзірлеу. БЖБ №4 |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.5.2.6 ақылды үй құрылғысын басқару үшін бағдарлама әзірлеу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Ақылды үй құрылғысын басқару үшін бағдарламаны әзірлей алады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. 1) Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) Сыныпта психологиялық атмосфераның қалыптасуы. "Көтеріңкі көңіл-күй" тренингі. Оқушылар әр партада отырған көршісіне, бір-біріне жақсы тілектер айтады. 3) Үй тапсырмасын тексеру. Өткен тақырыпты қайталау Өткен сабақта алған білімдерін еске түсіру үшін "Ыстық орындық" ойынын қолдану. Оқушылар орындықта отырған оқушыға сұрақтар қояды. Оқушы қойылған сұрақтарға тез жауап беруі керек, әйтпесе ол күйіп кетеді. |
Балалар сабаққа дайындалады, қолайлы психологиялық атмосфера құру Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интербелсенді тақта, оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
Топтарға бөлу. Фигуралардың көмегімен оқушыларды 3 топқа бөлу. I-үшбұрыштар тобы. II-шеңберлер тобы. III-төртбұрыштар тобы. Топтық жұмыс: Интернеттен ақылды үй жүйелерін жүзеге асыратын компаниялардың тізімін табыңдар. Олар ұсынатын қызметтердің тізімін, бағаларын салыстырыңдар және әлеуетті тұтынушыларға ұсыныстар тізімін жасаңдар. БЖБ орындау:
|
Оқушылар топтарға бөлінеді, тапсырманы топпен орындайды Дескрипторлар: - «Заттар интернеті» анықтамасын жазады - Заттар интернеті мен оларға қрйылатын шарттардың арасында сәйкестік орнатады - Конструкторда ыңғайлы мобильдік қосымшасының интерфейсін құрады а) компоненттерді жазады b) бағдарлама құрады - Бағдарлама кодына сипаттама береді - Заманауи ақылды үй жүйелерінің ерекшеліктерін ажыратады "ақылды" жүйенің ең маңызды құрамдас бөлігін жазады |
|
Презентация, оқулық, компьютер, оқулық
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: «Ақылды үй» сөзіне синквейн құр Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Сұрақтарға жауап береді |
|
|
шағым қалдыра аласыз
















