|
Бөлім |
|
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
15.04.2022ж. |
|||
|
Сынып: 3 «Ә» 1-топ |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Аралас құжат құру. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.2 компьютерлік программаларда файлдарды ашу және сақтау командаларын пайдалану 3.2.3.1 мәтін мен бейнелерден тұратын қарапайым презентациялар жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
«Аралас құжат» ұғымын біледі, тәжірибеде қолданады, мәтінді пішімдей алады |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Көшіру, Қою, Қию командаларды орындау ретін біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
көшіру командаларды пайдаланып, суретті мәтінге орналастырады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басы
Ортасы Тәжірибелік жұмыс
|
I.Оқушылармен амандасу. Мұғалім оқушыларды күтіп алған кезде, оқушылар таңдаған смайлик арқылы амандасады Психологиялық ахуал тудыру. «Шаттық шеңбер» әдісі бойынша оқушылар бір – біріне жақсы тілек айту. Сынып оқушыларына түстерді таңдату (түстердің артында танымал 3 желі жасырулы)
1-топ «TikTok» 2-топ «Likee» 3-топ«Instagram» II. Өткен сабақты пысықтау. «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында әр топтан оқушылар https://learningapps.org/display?v=ppejdc47n22 тапсырмаларын орындайды
III. Жаңа
тақырыпқа байланысты ребусты шешеді.
Сабақтың
тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Жаңа сабақ
Мәтінге сурет қоюдың тағы бір тәсілі – сурет көшірмесін алу.
Көшіру
Ctrl+C -көшіру Ctrl+V -қою Ctrl+X –қию
IV. Компьютерде тәжірибелік жұмыс.
V. quizizz.com арқылы алған білімдерін жүйелеу «Екі жұлдыз, бір тілек» Оқушылардан екі жұлдыз қоюды және бір тілек айтуды сұраңыз. Екі жұлдыз = жұмыс істеген кезде оларға ерекше ұнаған 2 зат Бір тілек =бұл жақсартуға болатын нәрсе. Дескриптор: - WordPad мәтіндік редакторында мәтін жазады; - Paint графикалық редакторында сурет салады; -көшіру командаларды пайдаланып, суретті мәтінге орналастырады.
|
1.Мұғаліммен оқушылар өздері таңдаған смайлик арқылы амандасады. Бір-бірлеріне жақсы тілектерін айтады Оқушылар түстерді таңдап, топқа бөлінеді 2. Оқушылар өткен сабақты пысықтау тапсырмаларын орындайды Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Мұғалімді тыңдайды. Командаларды дәптерге жазады 4.тапсырманы компьютерде орындайды |
Стикер |
Интербелсенді тақта/ компьютер https://learningapps.org/display?v=ppejdc47n22 Презентация оқулық Интербелсенді тақта/ компьютер https://quizizz.com/join?gc=060381 |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 20, оқулық 76 бет «үйде орындайық» |
|
|
|



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|






жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Аралас құжат құру. Ашық сабақ
Аралас құжат құру. Ашық сабақ
|
Бөлім |
|
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
15.04.2022ж. |
|||
|
Сынып: 3 «Ә» 1-топ |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Аралас құжат құру. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.2 компьютерлік программаларда файлдарды ашу және сақтау командаларын пайдалану 3.2.3.1 мәтін мен бейнелерден тұратын қарапайым презентациялар жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
«Аралас құжат» ұғымын біледі, тәжірибеде қолданады, мәтінді пішімдей алады |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Көшіру, Қою, Қию командаларды орындау ретін біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
көшіру командаларды пайдаланып, суретті мәтінге орналастырады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басы
Ортасы Тәжірибелік жұмыс
|
I.Оқушылармен амандасу. Мұғалім оқушыларды күтіп алған кезде, оқушылар таңдаған смайлик арқылы амандасады Психологиялық ахуал тудыру. «Шаттық шеңбер» әдісі бойынша оқушылар бір – біріне жақсы тілек айту. Сынып оқушыларына түстерді таңдату (түстердің артында танымал 3 желі жасырулы)
1-топ «TikTok» 2-топ «Likee» 3-топ«Instagram» II. Өткен сабақты пысықтау. «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында әр топтан оқушылар https://learningapps.org/display?v=ppejdc47n22 тапсырмаларын орындайды
III. Жаңа
тақырыпқа байланысты ребусты шешеді.
Сабақтың
тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Жаңа сабақ
Мәтінге сурет қоюдың тағы бір тәсілі – сурет көшірмесін алу.
Көшіру
Ctrl+C -көшіру Ctrl+V -қою Ctrl+X –қию
IV. Компьютерде тәжірибелік жұмыс.
V. quizizz.com арқылы алған білімдерін жүйелеу «Екі жұлдыз, бір тілек» Оқушылардан екі жұлдыз қоюды және бір тілек айтуды сұраңыз. Екі жұлдыз = жұмыс істеген кезде оларға ерекше ұнаған 2 зат Бір тілек =бұл жақсартуға болатын нәрсе. Дескриптор: - WordPad мәтіндік редакторында мәтін жазады; - Paint графикалық редакторында сурет салады; -көшіру командаларды пайдаланып, суретті мәтінге орналастырады.
|
1.Мұғаліммен оқушылар өздері таңдаған смайлик арқылы амандасады. Бір-бірлеріне жақсы тілектерін айтады Оқушылар түстерді таңдап, топқа бөлінеді 2. Оқушылар өткен сабақты пысықтау тапсырмаларын орындайды Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Мұғалімді тыңдайды. Командаларды дәптерге жазады 4.тапсырманы компьютерде орындайды |
Стикер |
Интербелсенді тақта/ компьютер https://learningapps.org/display?v=ppejdc47n22 Презентация оқулық Интербелсенді тақта/ компьютер https://quizizz.com/join?gc=060381 |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 20, оқулық 76 бет «үйде орындайық» |
|
|
|



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|






шағым қалдыра аласыз
























