|
Сабақ № |
Мектеп: А.Тайманов атындағы №34 мектеп-гимназиясы |
||||||
|
Күні: 20.10.22 |
Мұғалімнің аты-жөні: Жәшім Нұрпатша Бекболатқызы |
||||||
|
Сынып: 5а |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Аралас сандар |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.13 бұрыс бөлшекті аралас санға және аралас санды бұрыс бөлшекке айналдыру; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Бұрыс бөлшекті аралас санға айналдыра алады Аралас санды бұрыс бөлшекке айналдыра алады |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс-тар |
|
||
|
Басы 5 минут 5 мин |
Ұйымдастыру сәті Амандасу. Сыныпты түгендеу. 4 топқа бөлу (генератор арқылы) Үй жұмысын тексеру №331, №336, №337 (оқулық бойынша) Оқушылар бір-бірінің жұмысын тексереді. Өткен тақырыпқа шолу (тест) 5 сұрақ
A)
A)
A)
A)
D)
A)жиырма тоғыздан отыз бес B) отыз бестен жиырма тоғыз C) жиырма тоғыз отыз бес D) отыз бес жиырма тоғыз |
Оқушылар 4 топқа бөлінеді Оқушылар өздері аты жазылған коды бар қағазды көтереді, мұғалім сканерлеп алады.
|
«Бағдаршам» өзін бағалау парағы беріледі Интерактивті тақтадан қаншасы дұрыс екенін көріп отырады |
http://castlots.org/generator-sluchajnyh-chisel/ слайд 4 слайд 5 Plickers |
|
||
|
Негізгі бөлім 10 мин 15 мин 5 мин |
Жаңа тақырыпты меңгеру
Топтық жұмыс 1-2-топ тақтарын 3-4-топ жұптарын
№348 жауаптары
№349
№349 жауаптары
7) Жеке жұмыс
|
Оқушылар берілген мысалдарды жазып отырады. Сұрақтарын қояды Берілген есептерді шығарады, топ ішінде талдайды. Жауабын береді, салыстырады. Әр топ жұмыстарын өзара алмастырады, тақтамен тексереді |
Топ басшысы топ мүшелерінің белсенділігін, есеп шығару дағдыларын бақылап отырады. Бағалайды. әр есеп 1 балл |
Слайд 7 Слайд 8 Слайд 9 Слайд 10 Слайд 11 Слайд 12 Оқулық |
|
||
|
Соңы 5минут |
Бағалау «Бағдаршам» әдісі арқылы оқушы өзін-өзі бағалау Сабақты бекіту Үйге тапсырма: №346, №351
|
Оқушыларға жеке парақтар беріледі |
Әр оқушы өзіне берілген параққа өзін-өзі бағалайды Формативті бағалау |
Слайд 13 Слайд 14 Оқулық |
|
||
|
Кері байланыс 5 мин |
Оқушыларға «Мұғалімге хабарлама» тәсілі бойынша кері байланыс парағы таратылады.
|
Оқушылар өздері хабарлама ретінде бүгінгі сабақ туралы ойларын жазады. |
|
Кері байланыс парағы. |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Аралас сандар
Аралас сандар
|
Сабақ № |
Мектеп: А.Тайманов атындағы №34 мектеп-гимназиясы |
||||||
|
Күні: 20.10.22 |
Мұғалімнің аты-жөні: Жәшім Нұрпатша Бекболатқызы |
||||||
|
Сынып: 5а |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Аралас сандар |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.13 бұрыс бөлшекті аралас санға және аралас санды бұрыс бөлшекке айналдыру; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Бұрыс бөлшекті аралас санға айналдыра алады Аралас санды бұрыс бөлшекке айналдыра алады |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс-тар |
|
||
|
Басы 5 минут 5 мин |
Ұйымдастыру сәті Амандасу. Сыныпты түгендеу. 4 топқа бөлу (генератор арқылы) Үй жұмысын тексеру №331, №336, №337 (оқулық бойынша) Оқушылар бір-бірінің жұмысын тексереді. Өткен тақырыпқа шолу (тест) 5 сұрақ
A)
A)
A)
A)
D)
A)жиырма тоғыздан отыз бес B) отыз бестен жиырма тоғыз C) жиырма тоғыз отыз бес D) отыз бес жиырма тоғыз |
Оқушылар 4 топқа бөлінеді Оқушылар өздері аты жазылған коды бар қағазды көтереді, мұғалім сканерлеп алады.
|
«Бағдаршам» өзін бағалау парағы беріледі Интерактивті тақтадан қаншасы дұрыс екенін көріп отырады |
http://castlots.org/generator-sluchajnyh-chisel/ слайд 4 слайд 5 Plickers |
|
||
|
Негізгі бөлім 10 мин 15 мин 5 мин |
Жаңа тақырыпты меңгеру
Топтық жұмыс 1-2-топ тақтарын 3-4-топ жұптарын
№348 жауаптары
№349
№349 жауаптары
7) Жеке жұмыс
|
Оқушылар берілген мысалдарды жазып отырады. Сұрақтарын қояды Берілген есептерді шығарады, топ ішінде талдайды. Жауабын береді, салыстырады. Әр топ жұмыстарын өзара алмастырады, тақтамен тексереді |
Топ басшысы топ мүшелерінің белсенділігін, есеп шығару дағдыларын бақылап отырады. Бағалайды. әр есеп 1 балл |
Слайд 7 Слайд 8 Слайд 9 Слайд 10 Слайд 11 Слайд 12 Оқулық |
|
||
|
Соңы 5минут |
Бағалау «Бағдаршам» әдісі арқылы оқушы өзін-өзі бағалау Сабақты бекіту Үйге тапсырма: №346, №351
|
Оқушыларға жеке парақтар беріледі |
Әр оқушы өзіне берілген параққа өзін-өзі бағалайды Формативті бағалау |
Слайд 13 Слайд 14 Оқулық |
|
||
|
Кері байланыс 5 мин |
Оқушыларға «Мұғалімге хабарлама» тәсілі бойынша кері байланыс парағы таратылады.
|
Оқушылар өздері хабарлама ретінде бүгінгі сабақ туралы ойларын жазады. |
|
Кері байланыс парағы. |
|
||
шағым қалдыра аласыз
B)
C)
D) 
B)
C)
D) 
B)
D) 
B)
C)






4)
7)

5)
8)

6)
9)
10) 

2)
3) 
5)
6) 
8)
9)
10) 















