«Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің №3 мектеп-лицейі»
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сабақтың тақырыбы:
«Рационал сандарды салыстыру»
Сыныбы: 6 «Д»
Пән мұғалімі: Сағындық Ұ.Ж.
Тараз, 2023-жыл
Сабақ жоспары
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Сағындық Ұ.Ж. |
||||
|
Сынып: |
6 сынып Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Күні: |
12.10.2023ж |
||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
6.1В Рационал сандар және оларға амалдар қолдану |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Рационал сандарды салыстыру. |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.1.2.8 бүтін сандарды салыстыру; 6.1.2.12 рационал сандарды салыстыру; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Бүтін сандарды және рационал сандарды салыстыра алады. |
||||
|
Бағалау критерийлері |
-Салыстыру ережелерін біледі. -Рационал сандарды өсу ретімен орналастыра алады. |
||||
|
Сабақ барысы: |
|||||
|
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу Жағымды көңіл күй сыйлау Үй тапсырмасын тексеру Жұбымен алмасу арқылы Әр топқа жеміс ағашы таратылады.
|
Амандасады. Үй жұмысын тексереді Әр дұрыс жауапқа стикерлерді ағашқа орналастырады. |
|
Стикерлер Жеміс ағашы |
|
|
|
Өткен сабақты қайталау.
|
Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау,мақтау арқылы |
Слайд. |
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру Топтық жұмыс. «Жұмыртқа ашу » әдісі . Әр топқа жұмыртқа таратылад.
|
Дескриптор: 1.Берілген рацинал сандарды салыстырады. 2.Берілген сандарды өсу ретімен орналастырады. Күтілетін нәтиже: Оқушылар берілген жұмыртқаны ашып,берілген есептерді топтасып шығарады. Тақтаға шығып постер қорғайды. |
«Карусель» әдісі
|
Үлестірме қағаздар |
|
|
|
Жұптық жұмыс «learningapps» платформасында тапсырма беріледі. |
Дескриптор: 1.Берілген рацинал сандарды салыстырады. 2.Берілген сандарды өсу ретімен орналастырады. Дескриптор: 1.Берілген рацинал сандарды салыстырады. |
Дайын жауап арқылы |
https://learningapps.org/display?v=pvuwuzdst23 Презентация, Үлестірме қағаз |
|
|
Жеке жұмыс Оқулықпен жұмыс №348 есеп. №349 есеп. №350 есеп |
Дескриптор: 1.Берілген сандарды салыстырады. Күтілетін нәтиже: Оқушылар берілген сандарды салыстыра алады. |
Дескриптор арқылы |
Математика. 6сынып. А.Е.Абылқасымова,Т.П.Кучер,З.А.Жумагулова. Алматы:Мектеп,2018 |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Сабақты нәтижелеу: Қайталау және жұмыс дәптер бойынша оқушылардың іс әрекеттерін сараптау. Оқушылардың жетістіктерін мадақтау. Рефлексия «Lays» әдісі. Сабақты қорыту. Бекіту сұрақтары:
(Оқулықтан ) Бағалау Үйге тапсырма. №355-356 |
Рефлексиялық парақты толтырады. Берілген қағазға өз ойларын жазып «Lays » қорабынасалады. |
Жалпы сабақты бағалау критерийлері бойынша ең жоғарғы 10 балл |
Стикерлер Lays қорапшасы |
|
Ашық сабақ барысы.

Оқушылар
постерге жұптық жұмыс орындауда.
«Жұмыртқа ашу» әдісі бойынша, оқушылар берілген есептерді топпен шығаруда.
Тақтамен
жұмыс, оқушылар тақтаға есеп шығаруда.
Оқушылар есептің
дескрипторымен танысуда.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ашық сабақ
ашық сабақ
«Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің №3 мектеп-лицейі»
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сабақтың тақырыбы:
«Рационал сандарды салыстыру»
Сыныбы: 6 «Д»
Пән мұғалімі: Сағындық Ұ.Ж.
Тараз, 2023-жыл
Сабақ жоспары
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Сағындық Ұ.Ж. |
||||
|
Сынып: |
6 сынып Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Күні: |
12.10.2023ж |
||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
6.1В Рационал сандар және оларға амалдар қолдану |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Рационал сандарды салыстыру. |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.1.2.8 бүтін сандарды салыстыру; 6.1.2.12 рационал сандарды салыстыру; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Бүтін сандарды және рационал сандарды салыстыра алады. |
||||
|
Бағалау критерийлері |
-Салыстыру ережелерін біледі. -Рационал сандарды өсу ретімен орналастыра алады. |
||||
|
Сабақ барысы: |
|||||
|
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу Жағымды көңіл күй сыйлау Үй тапсырмасын тексеру Жұбымен алмасу арқылы Әр топқа жеміс ағашы таратылады.
|
Амандасады. Үй жұмысын тексереді Әр дұрыс жауапқа стикерлерді ағашқа орналастырады. |
|
Стикерлер Жеміс ағашы |
|
|
|
Өткен сабақты қайталау.
|
Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау,мақтау арқылы |
Слайд. |
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру Топтық жұмыс. «Жұмыртқа ашу » әдісі . Әр топқа жұмыртқа таратылад.
|
Дескриптор: 1.Берілген рацинал сандарды салыстырады. 2.Берілген сандарды өсу ретімен орналастырады. Күтілетін нәтиже: Оқушылар берілген жұмыртқаны ашып,берілген есептерді топтасып шығарады. Тақтаға шығып постер қорғайды. |
«Карусель» әдісі
|
Үлестірме қағаздар |
|
|
|
Жұптық жұмыс «learningapps» платформасында тапсырма беріледі. |
Дескриптор: 1.Берілген рацинал сандарды салыстырады. 2.Берілген сандарды өсу ретімен орналастырады. Дескриптор: 1.Берілген рацинал сандарды салыстырады. |
Дайын жауап арқылы |
https://learningapps.org/display?v=pvuwuzdst23 Презентация, Үлестірме қағаз |
|
|
Жеке жұмыс Оқулықпен жұмыс №348 есеп. №349 есеп. №350 есеп |
Дескриптор: 1.Берілген сандарды салыстырады. Күтілетін нәтиже: Оқушылар берілген сандарды салыстыра алады. |
Дескриптор арқылы |
Математика. 6сынып. А.Е.Абылқасымова,Т.П.Кучер,З.А.Жумагулова. Алматы:Мектеп,2018 |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Сабақты нәтижелеу: Қайталау және жұмыс дәптер бойынша оқушылардың іс әрекеттерін сараптау. Оқушылардың жетістіктерін мадақтау. Рефлексия «Lays» әдісі. Сабақты қорыту. Бекіту сұрақтары:
(Оқулықтан ) Бағалау Үйге тапсырма. №355-356 |
Рефлексиялық парақты толтырады. Берілген қағазға өз ойларын жазып «Lays » қорабынасалады. |
Жалпы сабақты бағалау критерийлері бойынша ең жоғарғы 10 балл |
Стикерлер Lays қорапшасы |
|
Ашық сабақ барысы.

Оқушылар
постерге жұптық жұмыс орындауда.
«Жұмыртқа ашу» әдісі бойынша, оқушылар берілген есептерді топпен шығаруда.
Тақтамен
жұмыс, оқушылар тақтаға есеп шығаруда.
Оқушылар есептің
дескрипторымен танысуда.
шағым қалдыра аласыз
















