ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Бөлім: |
|
||||
|
Педагогтің аты жөні |
|
||||
|
Күні: |
.11.2024 |
||||
|
Сыныбы: 2 |
Қатысушылар саны: 2 |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Туған жер. Жүсіпбек Аймауытов . Туған жер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
2.2.2.1 Мұғалімнің көмегімен қарапайым жіне нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу. 2.2.8.2 Мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа үлгідегі (иллюстрация, мльтфильм) нұсқасымен салыстыру. |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мұғалімнің көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарына шығармадан жауап табады.. Мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа нұсқасымен салыстырады. |
||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты |
Тәуелсіздік және Отаншылдық: Өз елінің мәдениеті туралы алғашқы түсінік қалыптастыру. |
||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (5 мин)
|
Оқушылар ортаға келіп ЖИ 3D куб лақтыру арқылы QR кодпен аватардың «Тәуелсіздік және Отаншылдық» тақырыбы бойынша сұрақтарға жауап береді.
- Өткен сабақты еске түсіріп , үй тапсырмасын тексеру
-Дұрыс жауаптар айтқан оқушыға «Асық» әдісі арқылы кері байланыс беру, балл қою. |
-сұрақтарға жауап айтады
Үй жұмысына жауап айтып ұпай жинайды. |
ҚБ:
2 балл |
ЖИ 3D QR куб
презентация,
|
|
|
Сабақтың ортасы (35 мин)
|
Мұғалім жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсіндіреді. -Дәптерге ай-күн жазылады.
Жаңа сабақты ашу Мұғалім автормен таныстырады.
-Жаңа сабақ мәтінін «Аудио мәтін» әдісімен тыңдату.
Бейнежазба ұсыну. -балалар тақырып бойынша бейнежаба көрейік: https://youtu.be/33Y0ycCJSgY?si=ha_rj5O435RmenWe
-Мәтіннің мазмұнын талдау.
-Мәтінді оқушыларға кезекпен оқыту. -Жұмысына кері байланыс беру.
Жеке жұмыс. ҚБ тапсырмасы. «Адасқан әріптер» әдісі Оқушыларға адасқан әріптер арқылы платформада сөз құрау тапсырылады.
https://learningapps.org/display?v=ph5df4tta24
-Жеке жұмыстарын тексеру арқылы, кері байланыс бере отырып бағалау.
Тақтамен жұмыс: Жұптық тапсырма. «Сөйлем құра» әдісі -Оқушылар тақтада шашылған сөздерден тақырыпқа сай сөйлем құрайды. -Дәптерге көшіріп жазады.
Жұптық жұмыстарын тексеру , кері байланыс беру, балл қою.
Сергіту сәті: https://youtube.com/watch?v=N9CZgFiSLBc&feature=shared
Жеке жұмыс: Сөзжұмбақ
Жұмыстарын тексеру , кері байланыс беру, балл қою.
«Ойын» - Менің Қазақстаным -Оқушылармен ойын ойналады. |
Дәптерге ай-күн жазады,
Назар қойып тыңдайды.
-мазмұнын түсініп тыңдайды
Дескриптор: -әріптерді, буындарды біледі -сөз құрай алады
Дескриптор: -сөйлем не екенін біледі -сөздерді ретімен қояды -сөйлемді оқиды
-қимылды жаттығу орындайды
Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді -торкөздерге әріптермен жазады -шыққан сөзді оқиды
Ойын ойнайды |
ҚБ:
3 балл
ҚБ:
3 балл
ҚБ:
2 балл
|
Презентация
https://heyzine.com/flip-book/e3855ba2d2.html
Аудио мәтін
Бейнежазба, оқулық ,
Платформа тапсырмасы
Дәптер Қима әріптер, бағалау таңбашалары
https://youtube.com/watch?v=N9CZgFiSLBc&feature=shared
Сөзжұмбақ
Ойын |
|
|
Сабақтың соңы (5 мин)
|
https://wordwall.net/ru/resource/28792149
- Әр оқушының асық арқылы жиған ұпайын санап, балл қою.
|
Платформада кері байланыс береді
оқу |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 2 сынып "Туған жер" Ж.Аймауытов
Ашық сабақ 2 сынып "Туған жер" Ж.Аймауытов
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Бөлім: |
|
||||
|
Педагогтің аты жөні |
|
||||
|
Күні: |
.11.2024 |
||||
|
Сыныбы: 2 |
Қатысушылар саны: 2 |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Туған жер. Жүсіпбек Аймауытов . Туған жер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
2.2.2.1 Мұғалімнің көмегімен қарапайым жіне нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу. 2.2.8.2 Мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа үлгідегі (иллюстрация, мльтфильм) нұсқасымен салыстыру. |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мұғалімнің көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарына шығармадан жауап табады.. Мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа нұсқасымен салыстырады. |
||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты |
Тәуелсіздік және Отаншылдық: Өз елінің мәдениеті туралы алғашқы түсінік қалыптастыру. |
||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (5 мин)
|
Оқушылар ортаға келіп ЖИ 3D куб лақтыру арқылы QR кодпен аватардың «Тәуелсіздік және Отаншылдық» тақырыбы бойынша сұрақтарға жауап береді.
- Өткен сабақты еске түсіріп , үй тапсырмасын тексеру
-Дұрыс жауаптар айтқан оқушыға «Асық» әдісі арқылы кері байланыс беру, балл қою. |
-сұрақтарға жауап айтады
Үй жұмысына жауап айтып ұпай жинайды. |
ҚБ:
2 балл |
ЖИ 3D QR куб
презентация,
|
|
|
Сабақтың ортасы (35 мин)
|
Мұғалім жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсіндіреді. -Дәптерге ай-күн жазылады.
Жаңа сабақты ашу Мұғалім автормен таныстырады.
-Жаңа сабақ мәтінін «Аудио мәтін» әдісімен тыңдату.
Бейнежазба ұсыну. -балалар тақырып бойынша бейнежаба көрейік: https://youtu.be/33Y0ycCJSgY?si=ha_rj5O435RmenWe
-Мәтіннің мазмұнын талдау.
-Мәтінді оқушыларға кезекпен оқыту. -Жұмысына кері байланыс беру.
Жеке жұмыс. ҚБ тапсырмасы. «Адасқан әріптер» әдісі Оқушыларға адасқан әріптер арқылы платформада сөз құрау тапсырылады.
https://learningapps.org/display?v=ph5df4tta24
-Жеке жұмыстарын тексеру арқылы, кері байланыс бере отырып бағалау.
Тақтамен жұмыс: Жұптық тапсырма. «Сөйлем құра» әдісі -Оқушылар тақтада шашылған сөздерден тақырыпқа сай сөйлем құрайды. -Дәптерге көшіріп жазады.
Жұптық жұмыстарын тексеру , кері байланыс беру, балл қою.
Сергіту сәті: https://youtube.com/watch?v=N9CZgFiSLBc&feature=shared
Жеке жұмыс: Сөзжұмбақ
Жұмыстарын тексеру , кері байланыс беру, балл қою.
«Ойын» - Менің Қазақстаным -Оқушылармен ойын ойналады. |
Дәптерге ай-күн жазады,
Назар қойып тыңдайды.
-мазмұнын түсініп тыңдайды
Дескриптор: -әріптерді, буындарды біледі -сөз құрай алады
Дескриптор: -сөйлем не екенін біледі -сөздерді ретімен қояды -сөйлемді оқиды
-қимылды жаттығу орындайды
Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді -торкөздерге әріптермен жазады -шыққан сөзді оқиды
Ойын ойнайды |
ҚБ:
3 балл
ҚБ:
3 балл
ҚБ:
2 балл
|
Презентация
https://heyzine.com/flip-book/e3855ba2d2.html
Аудио мәтін
Бейнежазба, оқулық ,
Платформа тапсырмасы
Дәптер Қима әріптер, бағалау таңбашалары
https://youtube.com/watch?v=N9CZgFiSLBc&feature=shared
Сөзжұмбақ
Ойын |
|
|
Сабақтың соңы (5 мин)
|
https://wordwall.net/ru/resource/28792149
- Әр оқушының асық арқылы жиған ұпайын санап, балл қою.
|
Платформада кері байланыс береді
оқу |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

















