|
Білім беру ұйымының атауы |
Қастек орта мектебі |
|||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мүлкі Зәуре Әлімжанқызы |
|||||||||||||||||
|
Күні: |
05.12.2024 ж |
|||||||||||||||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№37 сабақ. Кім болам? |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.6.1 кейіпкердің, кейіпкерлердің іс-әрекеті, мінез-құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып, салыстырып бағалау 4.2.9.1 түрлі дереккөздерден қажетті ақпаратты табу, өңдеу және тұжырым жасау және себеп-салдарлық байланысын сызба түрінде көрсету |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кейіпкердің, кейіпкерлердің іс-әрекеті, мінез-құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып, салыстырып бағалайды. Түрлі дереккөздерден қажетті ақпаратты табу, өңдеу және тұжырым жасау және себеп-салдарлық байланысын сызба түрінде көрсетеді |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Ұйымдастыру 3 мин Жаңа білім 2 мин 5 мин Сабақтың ортасы 25 мин Бекіту 5 мин Кері байланыс 5 мин |
Сабаққа дайындық
Жаңа сабақ «Әдеби жұмбақ» әдісі Асанның атасы-қой баққан,ал әжесі ауыл адамдарының сұранысы бойынша әр түрлі киімдер тіккен.Ал әкесі дақылдар түрлерін өсірген,анасы ауыл балаларының сауатты болуына өз үлесін қосқан. Ағасы болашақта адамдардың денсаулығын жақсартуға үлес қосуды армандайды. Осы отбасы мүшелерінің мамандықтарын ата Сабақ тақырыбы Сабақ мақсатымен таныстыру 1 тапсырма Топтық жұмыс «Таныстырылым» әдісі Оқушыларға кесте таратып беріледі. Әр топ белгілі бір мамандық туралы таныстырылым жасайды Мамандық түрлері: Мұғалім,дәрігер, полиция.
ЕБҚ Топпен бірге жұмыс жасайды Мақсатқа оралу. 2 тапсырма. Оқылым. Жеке жұмыс «Азамат бол!» өлеңін түсініп оқу Талқылау сұрақтары: «Ғажайып алаң» ойыны
3 тапсырма. Жазылым. Жоспар бойынша ойын жазу Жоспар: 1.Менің болашақ мамандығым туралы ата-анамның ойы 2. Өзімнің арманым 3. … Достарымның арманы ЕБҚ Мұғалімнің көмегімен жазады 4 тапсырма. ҚБ тапсырмасы
Баяндалған оқиғаның жүйесі бойынша мәтінді үш бөлікке бөл және әр бөлімге тақырып қой.
Үйге тапсырма Мамандық туралы мақал-мәтелдер тауып,жазып кел «Ұстазға хат» әдісі |
Орындарынан тұрып, қимылдар жасайды Әдеби жұмбақ шешеді Топтық жұмыс жасайды Талқылау сұрақтарына жауап береді Өз ойын, сезімін, көзқарасын пікір білдіреді. Берілген тапсырмаларды орындайды. Сұрақтарға жауап беріп, өз пікірін дәлелдейді Шағын шығарма жазады Берілген тапсырмаларды орындайды Мәтіннің құрылымдық бөліктерін анықтап, тақырып қояды Бүгінгі тақырыпты түсінгені, түсінбегені туралы хат жазып қалдырады |
ҚБ: Жарайсыңдар! Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Мамандық иелері туралы біледі Дескриптор: Мамандық иелері туралы таныстырылым жасайды Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды Дескриптор: Көзқарасын, пікірін білдіреді Сұрақтарға жауап беріп, өз пікірін дәлелдейді Бағалау фишка жинау Дескриптор: Шығарма жоспарын толықтыра алды-1б Шағын шығарма жаза алды – 1б Ойын еркін жеткізе алады – 2б Мәтіннің құрылымдық бөліктеріне сәйкес тақырып қояды: -мәтіннің басы –2б -негізгі бөлімі–2б -мәтіннің соңы–2б |
Музыка Слайд Кесте Мамандық туралы суреттер Оқулық Worldwall платформасы https://wordwall.net/ru/resource/45552986 Дәптер Ашық журнал Қима қағаздар
|
||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. №37 сабақ. Кім болам? 4-сынып
Ашық сабақ. №37 сабақ. Кім болам? 4-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Қастек орта мектебі |
|||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мүлкі Зәуре Әлімжанқызы |
|||||||||||||||||
|
Күні: |
05.12.2024 ж |
|||||||||||||||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№37 сабақ. Кім болам? |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.6.1 кейіпкердің, кейіпкерлердің іс-әрекеті, мінез-құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып, салыстырып бағалау 4.2.9.1 түрлі дереккөздерден қажетті ақпаратты табу, өңдеу және тұжырым жасау және себеп-салдарлық байланысын сызба түрінде көрсету |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кейіпкердің, кейіпкерлердің іс-әрекеті, мінез-құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып, салыстырып бағалайды. Түрлі дереккөздерден қажетті ақпаратты табу, өңдеу және тұжырым жасау және себеп-салдарлық байланысын сызба түрінде көрсетеді |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Ұйымдастыру 3 мин Жаңа білім 2 мин 5 мин Сабақтың ортасы 25 мин Бекіту 5 мин Кері байланыс 5 мин |
Сабаққа дайындық
Жаңа сабақ «Әдеби жұмбақ» әдісі Асанның атасы-қой баққан,ал әжесі ауыл адамдарының сұранысы бойынша әр түрлі киімдер тіккен.Ал әкесі дақылдар түрлерін өсірген,анасы ауыл балаларының сауатты болуына өз үлесін қосқан. Ағасы болашақта адамдардың денсаулығын жақсартуға үлес қосуды армандайды. Осы отбасы мүшелерінің мамандықтарын ата Сабақ тақырыбы Сабақ мақсатымен таныстыру 1 тапсырма Топтық жұмыс «Таныстырылым» әдісі Оқушыларға кесте таратып беріледі. Әр топ белгілі бір мамандық туралы таныстырылым жасайды Мамандық түрлері: Мұғалім,дәрігер, полиция.
ЕБҚ Топпен бірге жұмыс жасайды Мақсатқа оралу. 2 тапсырма. Оқылым. Жеке жұмыс «Азамат бол!» өлеңін түсініп оқу Талқылау сұрақтары: «Ғажайып алаң» ойыны
3 тапсырма. Жазылым. Жоспар бойынша ойын жазу Жоспар: 1.Менің болашақ мамандығым туралы ата-анамның ойы 2. Өзімнің арманым 3. … Достарымның арманы ЕБҚ Мұғалімнің көмегімен жазады 4 тапсырма. ҚБ тапсырмасы
Баяндалған оқиғаның жүйесі бойынша мәтінді үш бөлікке бөл және әр бөлімге тақырып қой.
Үйге тапсырма Мамандық туралы мақал-мәтелдер тауып,жазып кел «Ұстазға хат» әдісі |
Орындарынан тұрып, қимылдар жасайды Әдеби жұмбақ шешеді Топтық жұмыс жасайды Талқылау сұрақтарына жауап береді Өз ойын, сезімін, көзқарасын пікір білдіреді. Берілген тапсырмаларды орындайды. Сұрақтарға жауап беріп, өз пікірін дәлелдейді Шағын шығарма жазады Берілген тапсырмаларды орындайды Мәтіннің құрылымдық бөліктерін анықтап, тақырып қояды Бүгінгі тақырыпты түсінгені, түсінбегені туралы хат жазып қалдырады |
ҚБ: Жарайсыңдар! Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Мамандық иелері туралы біледі Дескриптор: Мамандық иелері туралы таныстырылым жасайды Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды Дескриптор: Көзқарасын, пікірін білдіреді Сұрақтарға жауап беріп, өз пікірін дәлелдейді Бағалау фишка жинау Дескриптор: Шығарма жоспарын толықтыра алды-1б Шағын шығарма жаза алды – 1б Ойын еркін жеткізе алады – 2б Мәтіннің құрылымдық бөліктеріне сәйкес тақырып қояды: -мәтіннің басы –2б -негізгі бөлімі–2б -мәтіннің соңы–2б |
Музыка Слайд Кесте Мамандық туралы суреттер Оқулық Worldwall платформасы https://wordwall.net/ru/resource/45552986 Дәптер Ашық журнал Қима қағаздар
|
||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
















