|
Бөлім: Ғарышқа саяхат |
Турсынбеков Д.А |
|||
|
Күні: 14.04.2021ж |
|
|||
|
Сынып: 4 А сынып |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: Қазақстанның тұңғыш ғарышкері |
Қатысқаны: Қатыспағаны: |
|||
|
Сабақтың мақсаты: 4.4.2.1* оқыған/аудио/бейне материалдың мазмұнын дайын жоспар негізінде жазу 4.4.5.1 мұғалімнің қолдауымен айтылуы мен жазылуында айырмашылығы бар сөздерді дұрыс жазу Оқушының мқсаты: Мұғалімнің қолдауымен мәтін мазмұнын түсінеді,берілген тапсырмаларды орындайды,түсінгенін баяндау, кері байланыс беру, сөйлеу стилін сақтау, дауыс ырғағын келтіріп сөйлеу, |
|
|||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақты ұйымдастыру кезеңі. Білу Қызығушылықты ояту. - ұйымдастыру; -топқа бөлу;
|
Шаттық
шеңбер: 1.Топқа бөлу (карточка) 2.Сабақтың тақырыбын анықтау( бейнеролик арқылы)
3. Мәтінді
оқу |
Оқушылар шаттық шеңберіне тұрып тілек айтады. Үлестірме қағаздар арқылы топқа бөлінеді. Бейне роликті қарайды. Мәтінді оқиды. . |
қошамет |
Слайд ,суреттер, бейнеролик |
|
Түсіну Оқушылардың қызығушылықтарын арттыру |
1.Жаңа сздермен танысу. 2. Сөз тіркестерін құрастыру. 3.Мәтінді оқып,Мәтін бойынша дұрыс, бұрыс ақпараттарды анықта . |
Жаңа сөздермен танысады. Сөзтіркестерін құрастырады. Мәтінді оқып, дұрыс, бұрыстығын анықтайды. |
Бас бармақ әдісі |
Тақта |
|
Қолдану Мәтіннен түсінгендері бойынша постер дайындайды |
Әр топ мәтіндегі ( Тоқтар Әубәкіров) туралы кластер дайындау Сергіту сәті |
Оқушылар қорғайды |
|
Қағазбен жұмыс |
|
Талдау Талдау Грамматикалық тапсырмалар орындайды. |
Мәтін бойынша грамматикалық тапсырмалар орындау. ( сұрақ жауап құрастыру) |
Берілген тапсырмаларды орындайды |
бағдаршам |
Слайд |
|
Жинақтау Ой толғаныс.Алған білімнен жаңа өнім жасап шығарады. «Бағалы зат» стратегиясы. |
Тоқтар Әубәкіров туралы баға беру. Тоқтар Әубәкіров туралы марапат сөздер (оқушылар сөзі) «Бағалы зат» стратегиясы бойынша тапсырма береді.(Мен ұқсағым келеді т.б) |
«Бағалы зат» стратегиясы. |
қошамет |
|
|
Бағалау |
Жұлдызшалар,смайликтер.Оқушыларға қолдау көрсетеді. Сенім білдіреді. |
Үлестірілген жұлдызшалар арқылы бағалау жүргізіледі.. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 4 сынып "Қазақстанның тұңғыш ғарышкері"
|
Бөлім: Ғарышқа саяхат |
Турсынбеков Д.А |
|||
|
Күні: 14.04.2021ж |
|
|||
|
Сынып: 4 А сынып |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: Қазақстанның тұңғыш ғарышкері |
Қатысқаны: Қатыспағаны: |
|||
|
Сабақтың мақсаты: 4.4.2.1* оқыған/аудио/бейне материалдың мазмұнын дайын жоспар негізінде жазу 4.4.5.1 мұғалімнің қолдауымен айтылуы мен жазылуында айырмашылығы бар сөздерді дұрыс жазу Оқушының мқсаты: Мұғалімнің қолдауымен мәтін мазмұнын түсінеді,берілген тапсырмаларды орындайды,түсінгенін баяндау, кері байланыс беру, сөйлеу стилін сақтау, дауыс ырғағын келтіріп сөйлеу, |
|
|||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақты ұйымдастыру кезеңі. Білу Қызығушылықты ояту. - ұйымдастыру; -топқа бөлу;
|
Шаттық
шеңбер: 1.Топқа бөлу (карточка) 2.Сабақтың тақырыбын анықтау( бейнеролик арқылы)
3. Мәтінді
оқу |
Оқушылар шаттық шеңберіне тұрып тілек айтады. Үлестірме қағаздар арқылы топқа бөлінеді. Бейне роликті қарайды. Мәтінді оқиды. . |
қошамет |
Слайд ,суреттер, бейнеролик |
|
Түсіну Оқушылардың қызығушылықтарын арттыру |
1.Жаңа сздермен танысу. 2. Сөз тіркестерін құрастыру. 3.Мәтінді оқып,Мәтін бойынша дұрыс, бұрыс ақпараттарды анықта . |
Жаңа сөздермен танысады. Сөзтіркестерін құрастырады. Мәтінді оқып, дұрыс, бұрыстығын анықтайды. |
Бас бармақ әдісі |
Тақта |
|
Қолдану Мәтіннен түсінгендері бойынша постер дайындайды |
Әр топ мәтіндегі ( Тоқтар Әубәкіров) туралы кластер дайындау Сергіту сәті |
Оқушылар қорғайды |
|
Қағазбен жұмыс |
|
Талдау Талдау Грамматикалық тапсырмалар орындайды. |
Мәтін бойынша грамматикалық тапсырмалар орындау. ( сұрақ жауап құрастыру) |
Берілген тапсырмаларды орындайды |
бағдаршам |
Слайд |
|
Жинақтау Ой толғаныс.Алған білімнен жаңа өнім жасап шығарады. «Бағалы зат» стратегиясы. |
Тоқтар Әубәкіров туралы баға беру. Тоқтар Әубәкіров туралы марапат сөздер (оқушылар сөзі) «Бағалы зат» стратегиясы бойынша тапсырма береді.(Мен ұқсағым келеді т.б) |
«Бағалы зат» стратегиясы. |
қошамет |
|
|
Бағалау |
Жұлдызшалар,смайликтер.Оқушыларға қолдау көрсетеді. Сенім білдіреді. |
Үлестірілген жұлдызшалар арқылы бағалау жүргізіледі.. |
|
|
шағым қалдыра аласыз


