Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Бірлігі жарасқан ел
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: Қазақстан- дағы ұлттар достастығы. |
Мұғалім: |
|||
|
Күні: |
Сыныбы: |
|||
|
Сынып: 5 (Көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тықырыбы: Бірлігі жарасқан ел |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: 5.1.2.1 - тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну және нақты ақпаратты анықтау; |
|
|||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Ұлт өкілі Бірлік Ынтымақ Тату – тәтті Құшақ жая қарсы алу Бауырына басу Айтылым. Жазылым. 1-тапсырма Сурет бойынша әңгімеле
|
Жаңа сөздермен танысады, оқиды. Сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Бірлігі жарасқан ел. Берілген суреттерді пайдаланып, әңгіме құрайды |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. Басбармақ |
Слайд Суреттер |
|
Сабақтың ортасы |
Жазылым. 2-тапсырма. Қазақстанда қанша ұлттың өкілдері тұрады? Диаграмманы толтыр. Осы сөздерді қолданып, сөйлем құра
Тыңдалым. Оқылым. 3-тапсырма. Мәтінді тыңда. Түсінгеніңді баянда.
Жазылым. 4-тапсырма. Мәтіндегі болымды етістіктерді теріп жазып, болымсыз етістікке айналдыр. Сөйлем құра |
Осы сөздерді қолданып, диаграмманы толтырады, сөйлем құрайды Берілген мәтінді алдымен тыңдайды, сосын түсінгенін баяндап береді. Мәтіндегі болымды етістіктерді теріп жазады да, болымсыз етістікке айналдырады. Сол сөздерден сөйлем құрайды. |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. Мұғалімнің бағалауы. Бағдаршам |
|
|
Сабақтың соңы |
Айтылым. 5-тапсырма. Сұрақтарға толық әрі қысқа жауап беріңдер. Жауаптарыңда қазақ тіліндегі төл дыбыстардың дыбысталуын, үндестік заңын сақтаңдар.
|
Берілген сұрақтарға толықтай және қысқа жауап береді. Айтқан жауаптарыңда қазақ тіліндегі төл дыбыстардың дыбысталуын, үндестік заңын сақтайды. |
Түрлі смайликпен |
|
|
Үйге тапсырма |
Досына 1-мамыр мерекесіне құттықтау хатын жазу. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 5-сынып "Бірлігі жарасқан ел"
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Бірлігі жарасқан ел
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: Қазақстан- дағы ұлттар достастығы. |
Мұғалім: |
|||
|
Күні: |
Сыныбы: |
|||
|
Сынып: 5 (Көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тықырыбы: Бірлігі жарасқан ел |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: 5.1.2.1 - тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну және нақты ақпаратты анықтау; |
|
|||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Ұлт өкілі Бірлік Ынтымақ Тату – тәтті Құшақ жая қарсы алу Бауырына басу Айтылым. Жазылым. 1-тапсырма Сурет бойынша әңгімеле
|
Жаңа сөздермен танысады, оқиды. Сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Бірлігі жарасқан ел. Берілген суреттерді пайдаланып, әңгіме құрайды |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. Басбармақ |
Слайд Суреттер |
|
Сабақтың ортасы |
Жазылым. 2-тапсырма. Қазақстанда қанша ұлттың өкілдері тұрады? Диаграмманы толтыр. Осы сөздерді қолданып, сөйлем құра
Тыңдалым. Оқылым. 3-тапсырма. Мәтінді тыңда. Түсінгеніңді баянда.
Жазылым. 4-тапсырма. Мәтіндегі болымды етістіктерді теріп жазып, болымсыз етістікке айналдыр. Сөйлем құра |
Осы сөздерді қолданып, диаграмманы толтырады, сөйлем құрайды Берілген мәтінді алдымен тыңдайды, сосын түсінгенін баяндап береді. Мәтіндегі болымды етістіктерді теріп жазады да, болымсыз етістікке айналдырады. Сол сөздерден сөйлем құрайды. |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. Мұғалімнің бағалауы. Бағдаршам |
|
|
Сабақтың соңы |
Айтылым. 5-тапсырма. Сұрақтарға толық әрі қысқа жауап беріңдер. Жауаптарыңда қазақ тіліндегі төл дыбыстардың дыбысталуын, үндестік заңын сақтаңдар.
|
Берілген сұрақтарға толықтай және қысқа жауап береді. Айтқан жауаптарыңда қазақ тіліндегі төл дыбыстардың дыбысталуын, үндестік заңын сақтайды. |
Түрлі смайликпен |
|
|
Үйге тапсырма |
Досына 1-мамыр мерекесіне құттықтау хатын жазу. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз






