|
Бөлім: |
5.3В Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
05.02.24 |
||||
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ондық бөлшектерді қосу және азайту |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.2.27 ондық бөлшектерді қосу және азайтуды орындау; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар үшін: Ондық бөлшектерді қосу және азайтуды біледі; Көпшілік оқушылар үшін: Білім алушылар ондық бөлшектерді қосу және азайту ережесіне сай алгоритмін есептер шығару барысында қолдана алады. Кейбір оқушылар үшін: Берілген тақырыпқа сай күрделі тапсырмаларды орындай алады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 7 мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу. Оқушы назарын сабаққа аудару. «Хай Файв» тыныштық дабылы әдісі (Мұғалім 2 жай, 3 жылдам шапалақ) «Алшы асық» ойыны(текшені лақтыру арқылы берілген сұрақтарға жауап беру)
|
Мұғаліммен амандасып, құралдарын түгендейді. 2 рет жылдам шапалақтайды. Пысықтау сұрақтарына жауап береді. |
Мұғалімнің мадақтама сөздері: Жарайсын! Жаксы! Керемет!
|
Кітап, дәптер, қалам, бағалау парағы
Ойынға арналған көрнекілік қүралдар. |
|
|
Сабақтың ортасы |
№780
1,6+(5+3,4) (2,41+13)+4,59 (І, ІІ, ІІІ жұп)
(3,8+6)+4,2 12,25+(8+3,75) (ІV, V, VІ жұп)
10,2+(1,7+4,8) (46,3+18)+4,7 (VII, VIII, ІX жұп)
3 мәтінді есеп беріледі.
№788 (І топ)
a b – ? 2,8см кем с – ? 0,9 см артық P=?
№789(ІІ топ) S – 30,4 км
S(1сағ) =?
№798
https://www.splashlearn.com/class/5class-02f5bd4e-fabb-4def-ad23-b49f542677c8/grades/fifth-grade/curriculum |
Берілген тапсырманы орындап Wordwall платформасы арқылы тексереді.
Оқушылар тақтаға шығып немесе орындарынан есептерді орындайды. №780
10 20
14 24
16,7 69 Бағалау дескрипторлары:
Топтар берілген есептерді шығарып, есеп жазылған қағаздарды бір біріне лақтырады. Келесі топ есепті тексеріп балдарын айтады
Шешуі: 6,3+2,8=9,1 (b) 6,3-0,9=5,4 (c) P=6,3+9,2+5,4=20,8 см Жауабы: P=20,8 см
Шешуі: 30,4-(11,5+13,2)=5,7 Жауабы: S (1 сағ) = 5,7
Шешуі: 10+6,7=16,7 16,7+19,7=36,1
Жауабы:
Бағалау дескрипторлары:
Бағалау дескрипторлары: -қажетті санды табады 2 балл
|
Бағалау парағы
Бірін бірі басбармақ әдісімен бағалайды
|
Итерактивті тақта
Математика оқулығы 39 бет
Интерактивті тақта |
|
|
Сабақтың соңы |
Тақырыптың түйіні.
Рефлексия «Құнды пікір» банкомат әдісі Бағалау парағы арқылы оқушыларға балл қойылады. Үйге тапсырма |
Іс-әрекеттерді ретімен айтады.
Оқушылар берілгенкартаға өз пікірлерін жазып, банкоматка салады.
№782-785 |
|
Банкомат суреті, карталар |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 5 сыныпОндық бөлшектер және оларға амалдар қолдану
Ашық сабақ 5 сыныпОндық бөлшектер және оларға амалдар қолдану
|
Бөлім: |
5.3В Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
05.02.24 |
||||
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ондық бөлшектерді қосу және азайту |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.2.27 ондық бөлшектерді қосу және азайтуды орындау; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар үшін: Ондық бөлшектерді қосу және азайтуды біледі; Көпшілік оқушылар үшін: Білім алушылар ондық бөлшектерді қосу және азайту ережесіне сай алгоритмін есептер шығару барысында қолдана алады. Кейбір оқушылар үшін: Берілген тақырыпқа сай күрделі тапсырмаларды орындай алады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 7 мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу. Оқушы назарын сабаққа аудару. «Хай Файв» тыныштық дабылы әдісі (Мұғалім 2 жай, 3 жылдам шапалақ) «Алшы асық» ойыны(текшені лақтыру арқылы берілген сұрақтарға жауап беру)
|
Мұғаліммен амандасып, құралдарын түгендейді. 2 рет жылдам шапалақтайды. Пысықтау сұрақтарына жауап береді. |
Мұғалімнің мадақтама сөздері: Жарайсын! Жаксы! Керемет!
|
Кітап, дәптер, қалам, бағалау парағы
Ойынға арналған көрнекілік қүралдар. |
|
|
Сабақтың ортасы |
№780
1,6+(5+3,4) (2,41+13)+4,59 (І, ІІ, ІІІ жұп)
(3,8+6)+4,2 12,25+(8+3,75) (ІV, V, VІ жұп)
10,2+(1,7+4,8) (46,3+18)+4,7 (VII, VIII, ІX жұп)
3 мәтінді есеп беріледі.
№788 (І топ)
a b – ? 2,8см кем с – ? 0,9 см артық P=?
№789(ІІ топ) S – 30,4 км
S(1сағ) =?
№798
https://www.splashlearn.com/class/5class-02f5bd4e-fabb-4def-ad23-b49f542677c8/grades/fifth-grade/curriculum |
Берілген тапсырманы орындап Wordwall платформасы арқылы тексереді.
Оқушылар тақтаға шығып немесе орындарынан есептерді орындайды. №780
10 20
14 24
16,7 69 Бағалау дескрипторлары:
Топтар берілген есептерді шығарып, есеп жазылған қағаздарды бір біріне лақтырады. Келесі топ есепті тексеріп балдарын айтады
Шешуі: 6,3+2,8=9,1 (b) 6,3-0,9=5,4 (c) P=6,3+9,2+5,4=20,8 см Жауабы: P=20,8 см
Шешуі: 30,4-(11,5+13,2)=5,7 Жауабы: S (1 сағ) = 5,7
Шешуі: 10+6,7=16,7 16,7+19,7=36,1
Жауабы:
Бағалау дескрипторлары:
Бағалау дескрипторлары: -қажетті санды табады 2 балл
|
Бағалау парағы
Бірін бірі басбармақ әдісімен бағалайды
|
Итерактивті тақта
Математика оқулығы 39 бет
Интерактивті тақта |
|
|
Сабақтың соңы |
Тақырыптың түйіні.
Рефлексия «Құнды пікір» банкомат әдісі Бағалау парағы арқылы оқушыларға балл қойылады. Үйге тапсырма |
Іс-әрекеттерді ретімен айтады.
Оқушылар берілгенкартаға өз пікірлерін жазып, банкоматка салады.
№782-785 |
|
Банкомат суреті, карталар |
|
шағым қалдыра аласыз













