Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Ашық сабақ 6 сынып РЕФЕРАТ
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Дүниетану, 3-сынып Қысқа мерзімді жоспар
Бөлім: |
Мәтіндік құжатпен жұмыс |
||||||
Педагогтің аты-жөні: |
|||||||
Күні: |
|
||||||
Сынып: |
6-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы: |
Реферат. Жобалық жұмыс |
||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.4.2.1 сілтемелерді ұйымдастыру (гиперсілтемелер, мазмұн, атау, түсіндірме) 6.4.2. авторлық құқық, плагиат ұғымдарын түсіндіру |
||||||
Сабақтың мақсаты: |
Сілтемелерді ұйымдастыруға (гиперсілтемелер, мазмұн, атау, түсіндірме), авторлық құқық, плагиат ұғымдарына,авторға сілтеме беру арқылы ақпаратты жеткізуге рефератты талаптарға сай құрастыру, мәліметтерді түрлендіру
|
||||||
Бағалау критерийі: |
- Рефератты талаптарға сай құрастыруға арналған реферат құрылымын біледі - Гиперсілтемелер арқылы дереккөздерді көрсете авторлық құқықты сайтай отырып, рефератты үлгі бойынша құрастырады |
||||||
Сабақтың барысы |
|||||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті
|
Бағалау |
Ресурстар |
|||
5 минут Ұйымдастыру |
Сабақ басталар уақытта оқушыларға 3 түсті бейджик таратылады.
-Сәлеметсіздер ме, балалар! Оқушылардың сабаққа қатысуын тексеру.
Бейджиктің бірінші жағындағы сұрақтар бойынша үй тапсырмасы сұралады, талқыланады. |
Мұғалім ұсынған бейджиктерді алып, үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға дайындалады. Информатика пәні бойынша кезекті сабаққа дайындық. Әр оқушы өзінің бейджигіндегі сұраққа 3 секунд ішінде жауап береді. |
Бағалау стикерлері |
Презентация 1 слайд Екі жақты 3 түсті бейджик (Бірінші жағында үй тапсырмасы бойынша сұрақтар, екінші жағында «Компания Аналитигі ТОО Geometry» жазбасы ) «Жедел жауап» әдісі
|
Жаңа сабақ
6 мин
8 мин 18 мин 3 мин |
-Бүгінгі сабақтың тақырыбын барлығымыз бірге табайық. Тақтада көрсетілген суреттерден не көріп тұрсыз? -Бұл суреттерге қарап мәтін жазу, компьютерде мәтінді безендіру жөнінде біле аламыз Сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты жарияланады.
Оқушыларды топтарға біріктіру
-Оқушылар бүгінгі сабағымыз өзгеше форматта өтеді, яғни
Оқу мақсаты бойынша 1-тапсырма беріледі Оқушыларға тақырыпты өз бетімен меңгеру тапсырмасы беріледі. Оқулықтағы кесте бойынша сәйкестендіруге тапсырма құрастырып,басқа топқа орындауға ұсыну Дескриптор:
Оқу мақсаты бойынша 2-тапсырма беріледі, оқушылар тапсырманың орындалу деңгейін өздері таңдайды (дифференциация). Дескриптор:
Оқу мақсаты бойынша 3-тапсырма беріледі. Дескриптор:
|
Оқушылар көрсетілген суреттерге байланысты ойларын тізбектейді. Оқу мақсатына сәйкес мұғаліммен бірге бағалау критерийлерін құрастырады. Бейджиктердің түстері арқылы 3 топқа бірігеді Тапсырма орындауға дайындалу 1-топ Герон формуласы 2 топ Фигуралар ауданы 3 топ Фигуралар периметрі ҚБ 1: Сіздерге ұсынылған оқулықтан алынған кесте бойынша, сәйкестендіру тапсырмасын құрастырыңыздар Жұмыс дәптеріндегі жазылым тапсырмаларын орындау ҚБ 2: Сіздер бүгін аналитиксіздер. Берілген тақырыптарға өз жобаңызды жасап шығу үшін қандай дереккөздер қолданар едіңіз? Реферат дайындау үшін үлгіні пайдаланыңыз. Авторлық құқықтың сақталуын қадағалаңыз. Рефератқа қойылатын талаптар:
ҚБ 3: Дайын болған реферат жобаңызды тапсырыс берушілерге (қатысып отырған мұғалімдер) сатыңыз. |
Ойлау қабілеттерін дамыту Функционалдық сауаттылық-өмірдегі жағдайлармен байланыс орнату
Қатысушы мұғалімдердің бағалауы 10 баллдық жүйе Кері байланыс «Шеринг» әдісі Харизма бойынша (Н.Баринова) Топ аралық бағалау 10 баллдық жүйе Бағалау жоба құнына байланысты жүреді. |
Презентация 2 слайд «Ассоциация»әдісі Презентация 5 слайд
https://www.classtools.net/random-name-picker/58_8BiT3d
Презентация 6 слайд «Peer-to-peer education» зерттеу әдісі Мұғалім оқушылармен теңдей жұмыс жасайды
Презентация 7 слайд А4 форматындағы ақ парақ
Презентация 8 слайд Әртүрлі тапсырма орындауға арналған аспаптар, телефон
Презентация 9 слайд Ақша купюралары мұғалімдер үшін |
|
Рефлексия / бекіту
3 мин |
Сабақты қорытындылау мақсатында Padlet.com онлайн сервисінде рефлексия қалдыру ұсынылады. |
QR код арқылы онлайн сервиске өтіп, өткізілген сабақ бойынша рефлексия қалдырады. |
АКТ құзыреттілік |
Презентация 10 слайд Padlet.com |
|
Қорытынды 2 мин
|
Үй тапсырмасы:
Сабақ аяқталды. Сау болыңдар, оқушылар! |
Үй тапсырмасын жазып алады. |
|
Презентация 11 слайд |