|
Бөлім: |
Заттардың тасымалдануы |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Бижарасова М.К. |
|
Күні: |
20.11.24 |
|
Сыныбы:7 «Д» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ксилема, флоэма және олардың құрылымдық элементтері. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.3.5 - флоэма мен ксилеманың элементтерінің құрылысын салыстыру |
|
Сабақтың мақсаты: |
флоэма мен ксилеманың элементтерінің құрылысын салыстырады |
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу, оқушыларды түгендеу. (Ұ) Оқушылар бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыру.
Оқушыларды топқа болу. 1.Жоғары сатыдағы өсімдіктер тобы 2.Төменгі сатыдағы өсімдіктер тобы 3.Ксилема тобы 4.Флоэма тобы Өткен сабақты пысықтау. 1.Эпиблема дегеніміз не? 2.Орталық цилиндрда қандай ұлпалар бар? 3.Перицикл қандай тамырдың қалыптасуын қамтамасыз етеді? Өсімдіктерде тасымалдау қызметін не атқарады? Өсімдіктерде заттар не арқылы тасымалданыды, жануарларда заттар не арқылы тасымалданады? |
Амандасады. Оқушылар бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастырады
Оқушылар топқа бөлінеді. Суреттер арқылы топқа біргеді.
Оқушылар киіз үйден келіп,сұрақтар алып, сұрақтарға жауап береді. |
Жарайсыңдар!
|
Слайд
Киіз үй |
||||||||||||||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
(Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. Оқушыларға жалпылама төмендегі сұрақтар беріледі. Әр оқушы өз оймен бөліседі. Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан кейін мұғалім оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады.
|
|
Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Қазақ үй.
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
|
Мұғалімнің қысқаша түсіндірмесі. «Кинометафора әдісі» Бейнебаян көрсету Бейнебаяннан не түсіндіңіздер? «Түртіп алу»әдісі Оқулықтан жаңа тақырыпты оқып, танысып шығып,қажетті мағлұматтарды жазып алыңыздар |
Оқушылар бейнебаянды көреді, не түсінгенін айтады. Оқулықтан жаңа тақырыпты оқып , танысып шығып,қажетті мағлұматтарды жазып алады. |
|
Слайд |
||||||||||||||||||
|
|
1-тапсырма Топық жұмыс. Жоғары, төменгі сатыдағы өсімдіктердің белгілерін сипаттайды, флоэма мен ксилеманың құрылыс элементтерін анықтау. «Жоғары, төменгі сатыдағы өсімдіктер» тобы «Ксилема ұлпа» тобы «Флоэма ұлпа» тобы
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықта. Өткізгіш ұлпа (А) Механикалық ұлпа(Ж) Түзуші ұлпа(Ж) Заттардың тасымалын қамтамасыз етеді(А) Қорғаныш қызметін атқарады (Ж) Фотосинтез үдерісіне қатысады(Ж)
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\ Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру. Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Оқулықты оқып танысып шығады. Өздеріне берілген топтық тапсырма бойынша топтық жұмыс жүргізеді.
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықтайды.
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөлігін,орналас қан жерін салыстырады.
|
Дескриптор Жоғары, төменгі сатыдағы өсімдіктердің белгілерін сипаттайды, флоэма мен ксилеманың құрылыс элементтерін анықтайды. Жалпы 2 балл Оқушылар бірін бірі түстер арқылы бағалайды. Дескриптор: Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықтайды -3 балл
Дескриптор: Флоэма мен ксилеманың қызметін салыстырады -1 балл Флоэма мен ксилеманың құрам бөлігін салыстырады - 1 балл Флоэма мен ксилеманың орналасқан жерін салыстырады – 1 балл Өткізгіш элементтердің атау – 1балл
Жалпы балл- 5 |
7-сынып оқулы ғы. Жұмыс дәптер лері. Слайд
Wordwoll.net
Таратпа қағаз
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы . |
«Бір ауыз сөз» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Үйге тапсырма:20 тақырыпты оқу. Реферат жазу. |
Жеке жұмыс: - бүгінгі сабақта мен....түсіндім, ...білдім, ....көзімді жеткіздім.
|
Мұғалім оқушыларды 1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады. |
|

Жоғары сатыдағы өсімдіктер Жоғары сатыдағы өсімдіктер Жоғары сатыдағы өсімдіктер

Жоғары сатыдағы өсімдіктер Жоғары сатыдағы өсімдіктер Жоғары сатыдағы өсімдіктер


Төменгі сатыдағы өсімдіктер Төменгі сатыдағы өсімдіктер Төменгі сатыдағы өсімдіктер

Төменгі сатыдағы өсімдіктер Төменгі сатыдағы өсімдіктер Төменгі сатыдағы өсімдіктер
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру.
Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Параметрі |
Флоэма |
Ксилема |
|
Негізігі қызметі |
|
|
|
Негізгі кұрам бөлігі |
|
|
|
Орналасқан жер |
|
|
|
Өткізгіш элементтердің атау |
|
|
|
Сабақта орналасуы |
|
|
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру.
Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Параметрі |
Флоэма |
Ксилема |
|
Негізігі қызметі |
|
|
|
Негізгі кұрам бөлігі |
|
|
|
Орналасқан жер |
|
|
|
Өткізгіш элементтердің атау |
|
|
|
Сабақта орналасуы |
|
|
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру.
Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Параметрі |
Флоэма |
Ксилема |
|
Негізігі қызметі |
|
|
|
Негізгі кұрам бөлігі |
|
|
|
Орналасқан жер |
|
|
|
Өткізгіш элементтердің атау |
|
|
|
Сабақта орналасуы |
|
|
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру.
Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Параметрі |
Флоэма |
Ксилема |
|
Негізігі қызметі |
|
|
|
Негізгі кұрам бөлігі |
|
|
|
Орналасқан жер |
|
|
|
Өткізгіш элементтердің атау |
|
|
|
Сабақта орналасуы |
|
|
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру.
Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Параметрі |
Флоэма |
Ксилема |
|
Негізігі қызметі |
|
|
|
Негізгі кұрам бөлігі |
|
|
|
Орналасқан жер |
|
|
|
Өткізгіш элементтердің атау |
|
|
|
Сабақта орналасуы |
|
|
2-тапсырма. \Жеке жұмыс\
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықта.
Өткізгіш ұлпа
Механикалық ұлпа
Түзуші ұлпа
Заттардың тасымалын қамтамасыз етеді
Қорғаныш қызметін атқарады
Фотосинтез үдерісіне қатысады
2-тапсырма. \Жеке жұмыс\
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықта.
Өткізгіш ұлпа
Механикалық ұлпа
Түзуші ұлпа
Заттардың тасымалын қамтамасыз етеді
Қорғаныш қызметін атқарады
Фотосинтез үдерісіне қатысады
2-тапсырма. \Жеке жұмыс\
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықта.
Өткізгіш ұлпа
Механикалық ұлпа
Түзуші ұлпа
Заттардың тасымалын қамтамасыз етеді
Қорғаныш қызметін атқарады
Фотосинтез үдерісіне қатысады
2-тапсырма. \Жеке жұмыс\
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықта.
Өткізгіш ұлпа
Механикалық ұлпа
Түзуші ұлпа
Заттардың тасымалын қамтамасыз етеді
Қорғаныш қызметін атқарады
Фотосинтез үдерісіне қатысады
Бағалау парағы
|
№ |
Оқушының аты жөні |
Топтық жумыс 2 балл |
Жеке жұмыс 3 балл |
Жұптық жұмыс 5 балл |
Жалпы ұпай саны |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
Бағалау парағы
|
№ |
Оқушының аты жөні |
Топтық жумыс 2 балл |
Жеке жұмыс 3 балл |
Жұптық жұмыс 5 балл |
Жалпы ұпай саны |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
Бағалау парағы
|
№ |
Оқушының аты жөні |
Топтық жумыс 2 балл |
Жеке жұмыс 3 балл |
Жұптық жұмыс 5 балл |
Жалпы ұпай саны |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 7- сынып Ксилема, флоэма және олардың құрылымдық элементтері
Ашық сабақ 7- сынып Ксилема, флоэма және олардың құрылымдық элементтері
|
Бөлім: |
Заттардың тасымалдануы |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Бижарасова М.К. |
|
Күні: |
20.11.24 |
|
Сыныбы:7 «Д» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ксилема, флоэма және олардың құрылымдық элементтері. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.3.5 - флоэма мен ксилеманың элементтерінің құрылысын салыстыру |
|
Сабақтың мақсаты: |
флоэма мен ксилеманың элементтерінің құрылысын салыстырады |
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу, оқушыларды түгендеу. (Ұ) Оқушылар бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыру.
Оқушыларды топқа болу. 1.Жоғары сатыдағы өсімдіктер тобы 2.Төменгі сатыдағы өсімдіктер тобы 3.Ксилема тобы 4.Флоэма тобы Өткен сабақты пысықтау. 1.Эпиблема дегеніміз не? 2.Орталық цилиндрда қандай ұлпалар бар? 3.Перицикл қандай тамырдың қалыптасуын қамтамасыз етеді? Өсімдіктерде тасымалдау қызметін не атқарады? Өсімдіктерде заттар не арқылы тасымалданыды, жануарларда заттар не арқылы тасымалданады? |
Амандасады. Оқушылар бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастырады
Оқушылар топқа бөлінеді. Суреттер арқылы топқа біргеді.
Оқушылар киіз үйден келіп,сұрақтар алып, сұрақтарға жауап береді. |
Жарайсыңдар!
|
Слайд
Киіз үй |
||||||||||||||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
(Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. Оқушыларға жалпылама төмендегі сұрақтар беріледі. Әр оқушы өз оймен бөліседі. Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан кейін мұғалім оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады.
|
|
Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Қазақ үй.
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
|
Мұғалімнің қысқаша түсіндірмесі. «Кинометафора әдісі» Бейнебаян көрсету Бейнебаяннан не түсіндіңіздер? «Түртіп алу»әдісі Оқулықтан жаңа тақырыпты оқып, танысып шығып,қажетті мағлұматтарды жазып алыңыздар |
Оқушылар бейнебаянды көреді, не түсінгенін айтады. Оқулықтан жаңа тақырыпты оқып , танысып шығып,қажетті мағлұматтарды жазып алады. |
|
Слайд |
||||||||||||||||||
|
|
1-тапсырма Топық жұмыс. Жоғары, төменгі сатыдағы өсімдіктердің белгілерін сипаттайды, флоэма мен ксилеманың құрылыс элементтерін анықтау. «Жоғары, төменгі сатыдағы өсімдіктер» тобы «Ксилема ұлпа» тобы «Флоэма ұлпа» тобы
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықта. Өткізгіш ұлпа (А) Механикалық ұлпа(Ж) Түзуші ұлпа(Ж) Заттардың тасымалын қамтамасыз етеді(А) Қорғаныш қызметін атқарады (Ж) Фотосинтез үдерісіне қатысады(Ж)
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\ Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру. Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Оқулықты оқып танысып шығады. Өздеріне берілген топтық тапсырма бойынша топтық жұмыс жүргізеді.
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықтайды.
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөлігін,орналас қан жерін салыстырады.
|
Дескриптор Жоғары, төменгі сатыдағы өсімдіктердің белгілерін сипаттайды, флоэма мен ксилеманың құрылыс элементтерін анықтайды. Жалпы 2 балл Оқушылар бірін бірі түстер арқылы бағалайды. Дескриптор: Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықтайды -3 балл
Дескриптор: Флоэма мен ксилеманың қызметін салыстырады -1 балл Флоэма мен ксилеманың құрам бөлігін салыстырады - 1 балл Флоэма мен ксилеманың орналасқан жерін салыстырады – 1 балл Өткізгіш элементтердің атау – 1балл
Жалпы балл- 5 |
7-сынып оқулы ғы. Жұмыс дәптер лері. Слайд
Wordwoll.net
Таратпа қағаз
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы . |
«Бір ауыз сөз» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Үйге тапсырма:20 тақырыпты оқу. Реферат жазу. |
Жеке жұмыс: - бүгінгі сабақта мен....түсіндім, ...білдім, ....көзімді жеткіздім.
|
Мұғалім оқушыларды 1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады. |
|

Жоғары сатыдағы өсімдіктер Жоғары сатыдағы өсімдіктер Жоғары сатыдағы өсімдіктер

Жоғары сатыдағы өсімдіктер Жоғары сатыдағы өсімдіктер Жоғары сатыдағы өсімдіктер


Төменгі сатыдағы өсімдіктер Төменгі сатыдағы өсімдіктер Төменгі сатыдағы өсімдіктер

Төменгі сатыдағы өсімдіктер Төменгі сатыдағы өсімдіктер Төменгі сатыдағы өсімдіктер
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру.
Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Параметрі |
Флоэма |
Ксилема |
|
Негізігі қызметі |
|
|
|
Негізгі кұрам бөлігі |
|
|
|
Орналасқан жер |
|
|
|
Өткізгіш элементтердің атау |
|
|
|
Сабақта орналасуы |
|
|
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру.
Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Параметрі |
Флоэма |
Ксилема |
|
Негізігі қызметі |
|
|
|
Негізгі кұрам бөлігі |
|
|
|
Орналасқан жер |
|
|
|
Өткізгіш элементтердің атау |
|
|
|
Сабақта орналасуы |
|
|
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру.
Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Параметрі |
Флоэма |
Ксилема |
|
Негізігі қызметі |
|
|
|
Негізгі кұрам бөлігі |
|
|
|
Орналасқан жер |
|
|
|
Өткізгіш элементтердің атау |
|
|
|
Сабақта орналасуы |
|
|
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру.
Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Параметрі |
Флоэма |
Ксилема |
|
Негізігі қызметі |
|
|
|
Негізгі кұрам бөлігі |
|
|
|
Орналасқан жер |
|
|
|
Өткізгіш элементтердің атау |
|
|
|
Сабақта орналасуы |
|
|
3-тапсырма. \Жұптық жұмыс\
Флоэма мен ксилеманың қызметін,құрам бөліктерін, орналасқан жерін, өткізгіш элементтерін салыстыру.
Кестедегі бос орындарды толтырыңыздар
|
Параметрі |
Флоэма |
Ксилема |
|
Негізігі қызметі |
|
|
|
Негізгі кұрам бөлігі |
|
|
|
Орналасқан жер |
|
|
|
Өткізгіш элементтердің атау |
|
|
|
Сабақта орналасуы |
|
|
2-тапсырма. \Жеке жұмыс\
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықта.
Өткізгіш ұлпа
Механикалық ұлпа
Түзуші ұлпа
Заттардың тасымалын қамтамасыз етеді
Қорғаныш қызметін атқарады
Фотосинтез үдерісіне қатысады
2-тапсырма. \Жеке жұмыс\
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықта.
Өткізгіш ұлпа
Механикалық ұлпа
Түзуші ұлпа
Заттардың тасымалын қамтамасыз етеді
Қорғаныш қызметін атқарады
Фотосинтез үдерісіне қатысады
2-тапсырма. \Жеке жұмыс\
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықта.
Өткізгіш ұлпа
Механикалық ұлпа
Түзуші ұлпа
Заттардың тасымалын қамтамасыз етеді
Қорғаныш қызметін атқарады
Фотосинтез үдерісіне қатысады
2-тапсырма. \Жеке жұмыс\
Ксилема мен флоэманың құрылысы мен қызметі туралы тұжырымдардың ақиқат немесе жалған екенін анықта.
Өткізгіш ұлпа
Механикалық ұлпа
Түзуші ұлпа
Заттардың тасымалын қамтамасыз етеді
Қорғаныш қызметін атқарады
Фотосинтез үдерісіне қатысады
Бағалау парағы
|
№ |
Оқушының аты жөні |
Топтық жумыс 2 балл |
Жеке жұмыс 3 балл |
Жұптық жұмыс 5 балл |
Жалпы ұпай саны |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
Бағалау парағы
|
№ |
Оқушының аты жөні |
Топтық жумыс 2 балл |
Жеке жұмыс 3 балл |
Жұптық жұмыс 5 балл |
Жалпы ұпай саны |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
Бағалау парағы
|
№ |
Оқушының аты жөні |
Топтық жумыс 2 балл |
Жеке жұмыс 3 балл |
Жұптық жұмыс 5 балл |
Жалпы ұпай саны |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













