|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
«Электронды кесте арқылы есеп шығару» |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Кожагулова Жанна Калыккызы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні |
15.11.2924 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 7Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мәтіндік процессордағы кесте. Практикалық жұмыс. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.2.1 мәтіндік процессордағы кестелерді пішімдеу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ кезеңі / уақыты |
Педагогтың іс-әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы:
|
І. Ұйымдастыру бөлімі
ІІ. Wordwall платформасы арқылы өткенді қайталау:
|
Оқушылар мұғаліммен амандасып, сабаққа кіріседі.
Оқушылар кезекпен жауап береді. |
classdojo арқылы бағалау |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа материалды игеру «Мәтіндік процессордағы кесте Практикалық жұмыс» Сабақтың мақсатымен таныстырамын. Практикалық тапсырмалар
Байқауға қатысу кестесі
Дескриптор: - кесте құрады; - кестеге мәлімет енгізеді; - ұяшықтарды біріктіреді.
№2 – тапсырма1. Кесте құру
2. Мәліметтерді енгізу
3. Кестені өңдеу
4. Кестенің дизайнын өзгерту
Дескриптор: - кесте құрады; - кестеге мәлімет енгізеді; - кестені өңдейді; - кестенің дизайнын өзгертеді.
№3 – тапсырма: 1. Кесте құру
2. Кестені толтыру Кестенің әр бағанына келесі тақырып-тарды жазыңыз:
3. Кестені пішімдеу
4. Қосымша элементтер қосу
Дескриптор: - кесте құрады; - кестеге мәлімет енгізеді; - кестені өңдейді; - кестені пішімдейді. |
Бүгінгі күннің жадын және тақырыпты дәптерлеріне жазып алады. Әр оқушы берілген тапсырманы ноутбук/компьютерде жеке орындайды және мұғалімге көрсетеді. Оқушылар қауіпсіздік ережесін сақтай отырып жұмыстанады.
Қауіпсіздік ережелерін сақтай отырып, ноутбукпен жұмыс жасайды. |
Жарайсыз! Тамаша! Керемет! |
Оқулық/ презентация
Ноутбук/компьютер |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы: |
Бекіту: «Диалог» сұрақтары Сұрақ-жауап болады Бүгінгі сабақтың мақсатына кері тоқталып, талқылаймыз. Қорытынды: (Рефлексия) www.wooclap.com арқылы бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. Бағалау: Бүгінгі сабақтағы дескриптор бойынша алған ұпайларының қорытындысын шығарады. |
Сұрақтарға жауап береді Оқушылар бүгінгі сабақ бойынша рефлексияға жауап береді. Әр тапсырмадағы алған ұпайларын қосып, есептеп, баға қойылады. |
/Қолпаштау, мадақтау/ Жарайсыз! Тамаша! Керемет! |
оқулық |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. 7 сынып
Ашық сабақ. 7 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
«Электронды кесте арқылы есеп шығару» |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Кожагулова Жанна Калыккызы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні |
15.11.2924 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 7Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мәтіндік процессордағы кесте. Практикалық жұмыс. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.2.1 мәтіндік процессордағы кестелерді пішімдеу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ кезеңі / уақыты |
Педагогтың іс-әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы:
|
І. Ұйымдастыру бөлімі
ІІ. Wordwall платформасы арқылы өткенді қайталау:
|
Оқушылар мұғаліммен амандасып, сабаққа кіріседі.
Оқушылар кезекпен жауап береді. |
classdojo арқылы бағалау |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа материалды игеру «Мәтіндік процессордағы кесте Практикалық жұмыс» Сабақтың мақсатымен таныстырамын. Практикалық тапсырмалар
Байқауға қатысу кестесі
Дескриптор: - кесте құрады; - кестеге мәлімет енгізеді; - ұяшықтарды біріктіреді.
№2 – тапсырма1. Кесте құру
2. Мәліметтерді енгізу
3. Кестені өңдеу
4. Кестенің дизайнын өзгерту
Дескриптор: - кесте құрады; - кестеге мәлімет енгізеді; - кестені өңдейді; - кестенің дизайнын өзгертеді.
№3 – тапсырма: 1. Кесте құру
2. Кестені толтыру Кестенің әр бағанына келесі тақырып-тарды жазыңыз:
3. Кестені пішімдеу
4. Қосымша элементтер қосу
Дескриптор: - кесте құрады; - кестеге мәлімет енгізеді; - кестені өңдейді; - кестені пішімдейді. |
Бүгінгі күннің жадын және тақырыпты дәптерлеріне жазып алады. Әр оқушы берілген тапсырманы ноутбук/компьютерде жеке орындайды және мұғалімге көрсетеді. Оқушылар қауіпсіздік ережесін сақтай отырып жұмыстанады.
Қауіпсіздік ережелерін сақтай отырып, ноутбукпен жұмыс жасайды. |
Жарайсыз! Тамаша! Керемет! |
Оқулық/ презентация
Ноутбук/компьютер |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы: |
Бекіту: «Диалог» сұрақтары Сұрақ-жауап болады Бүгінгі сабақтың мақсатына кері тоқталып, талқылаймыз. Қорытынды: (Рефлексия) www.wooclap.com арқылы бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. Бағалау: Бүгінгі сабақтағы дескриптор бойынша алған ұпайларының қорытындысын шығарады. |
Сұрақтарға жауап береді Оқушылар бүгінгі сабақ бойынша рефлексияға жауап береді. Әр тапсырмадағы алған ұпайларын қосып, есептеп, баға қойылады. |
/Қолпаштау, мадақтау/ Жарайсыз! Тамаша! Керемет! |
оқулық |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













