Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Жамбыл атындағы орта мектеп
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Тоғызқұмалақ ойыны туралы жалпы түсінік
|
Бөлім |
Қазақтың ұлттық және халық ойындары |
|||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Иманбеков Еркін |
|||||
|
Күні |
14/12 |
|||||
|
Сынып 9 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ойын тактикасы және тактикалық әрекеттер,(Футбол.Допты игеру әдісі) |
|||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
9.2.5.1 өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін бағалау және талдай білу, оны шешудің қарапайым балама жолдарын ұсыну |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы:Футбол ойыны барысында өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін бағалай және талдай біледі, оны шешудің қарапайым балама жолдарын ұсынады, Айып добын тебу жаттығуын орындау барысындағы ойын тактикасы мен тактикалық әрекеттерін анықтайды. |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы |
Сабақ басында: - оқушылардың зейінін шоғырландыруға; - оқушылармен бірге сабақ мақсаттарын/ОМ/ анықтап алуға; - оқушылардың «жақын даму аймағын», сабақ соңында күтілетін нәтижелерді анықтауға көңіл бөлу қажет Сапқа тұру;Мәлімет беру, амандасу Орнындағы бұрылыстар: «Оңға», «Солға», «Айнал» Жүру түрлері: Аяқтың ұшымен жүру Өкшемен жүру, Аяқтың ішкі және сыртқы қырымен жүру Жартылай ,толық отырып жүру Спорттық жүріс .Бір қатарлық сапқа тұру; -Оқушыларды баскетбол ойынның тарихы,қауіпсіздік ережелері мен мақсатымен таныстыру; |
Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды Жүгірудің түрлері: Кәдімгі жүгіріс Тіркеме адыммен (оң , сол жақпен) Аяқты айқастырып (оң, сол жақпен) Артқа қарап жүгіру Тізені жоғары көтеріп жүгіру Балтырды артқа сермеп жүгіру Бүгілген аяқты алға , ішке сермеп жүгіру Бүгілген аяқты артқа , сыртқа сермеп жүгіру Аяқтан- аяққа секіріп жүгіру Жылдамдықты үдетіп белгі бойынша қарсы бағытта жүгіру |
Қол шапалақ |
Бос кеңістік, Бос кеңістік, ысқырық, |
||
|
Ортасы |
Футбол ойнау./ |
Теориялық мәліметтерді мұқият тыңдайды Теориялық білімге сүйеніп футбол ойнайды |
ҚБ өзін өзі бағалау ҚБ «Бәрекелді,әттеген-ай» |
Дене шынықтыру сабағындағы қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық Бос ойын кеңістігі, ысқырық, алаңның шекарасын сызуға арналған бор. |
||
|
Сабақтың соңы |
Назар аудару жаттығуы; -Сапқа тұру,сабақты қорытындылау; -Бағалау,үйге тапсырма беру; -Қоштасу, -Бір лектік саппен залдан шығып,киініп-шешіну бөлмесіне бағытталу |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Оқушылардың ағзасын бастапқы қалыпқа келуін қадағалау. |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. 9-сынып.Ойын тактикасы және тактикалық әрекеттер,(Футбол.Допты игеру әдісі)
Ашық сабақ. 9-сынып.Ойын тактикасы және тактикалық әрекеттер,(Футбол.Допты игеру әдісі)
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Жамбыл атындағы орта мектеп
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Тоғызқұмалақ ойыны туралы жалпы түсінік
|
Бөлім |
Қазақтың ұлттық және халық ойындары |
|||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Иманбеков Еркін |
|||||
|
Күні |
14/12 |
|||||
|
Сынып 9 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ойын тактикасы және тактикалық әрекеттер,(Футбол.Допты игеру әдісі) |
|||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
9.2.5.1 өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін бағалау және талдай білу, оны шешудің қарапайым балама жолдарын ұсыну |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы:Футбол ойыны барысында өзінің және өзгелердің шығармашылық қабілеттерін бағалай және талдай біледі, оны шешудің қарапайым балама жолдарын ұсынады, Айып добын тебу жаттығуын орындау барысындағы ойын тактикасы мен тактикалық әрекеттерін анықтайды. |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы |
Сабақ басында: - оқушылардың зейінін шоғырландыруға; - оқушылармен бірге сабақ мақсаттарын/ОМ/ анықтап алуға; - оқушылардың «жақын даму аймағын», сабақ соңында күтілетін нәтижелерді анықтауға көңіл бөлу қажет Сапқа тұру;Мәлімет беру, амандасу Орнындағы бұрылыстар: «Оңға», «Солға», «Айнал» Жүру түрлері: Аяқтың ұшымен жүру Өкшемен жүру, Аяқтың ішкі және сыртқы қырымен жүру Жартылай ,толық отырып жүру Спорттық жүріс .Бір қатарлық сапқа тұру; -Оқушыларды баскетбол ойынның тарихы,қауіпсіздік ережелері мен мақсатымен таныстыру; |
Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды Жүгірудің түрлері: Кәдімгі жүгіріс Тіркеме адыммен (оң , сол жақпен) Аяқты айқастырып (оң, сол жақпен) Артқа қарап жүгіру Тізені жоғары көтеріп жүгіру Балтырды артқа сермеп жүгіру Бүгілген аяқты алға , ішке сермеп жүгіру Бүгілген аяқты артқа , сыртқа сермеп жүгіру Аяқтан- аяққа секіріп жүгіру Жылдамдықты үдетіп белгі бойынша қарсы бағытта жүгіру |
Қол шапалақ |
Бос кеңістік, Бос кеңістік, ысқырық, |
||
|
Ортасы |
Футбол ойнау./ |
Теориялық мәліметтерді мұқият тыңдайды Теориялық білімге сүйеніп футбол ойнайды |
ҚБ өзін өзі бағалау ҚБ «Бәрекелді,әттеген-ай» |
Дене шынықтыру сабағындағы қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық Бос ойын кеңістігі, ысқырық, алаңның шекарасын сызуға арналған бор. |
||
|
Сабақтың соңы |
Назар аудару жаттығуы; -Сапқа тұру,сабақты қорытындылау; -Бағалау,үйге тапсырма беру; -Қоштасу, -Бір лектік саппен залдан шығып,киініп-шешіну бөлмесіне бағытталу |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Оқушылардың ағзасын бастапқы қалыпқа келуін қадағалау. |
||
шағым қалдыра аласыз















