|
Сабақ: Математика |
Мектеп: «Есту қабілеті бұзылған балаларға арналған №1 арнайы мектеп - интернаты» КММ |
|||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты – жөні: |
|||||||||||
|
5 сынып |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
||||||||||
|
Бөлім тақырыбы: |
Натурал сандар және нөл саны |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Арифметикалық амалдардың қасиеттері. |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес мақсаты: |
5.1.2.2 амалдар саны төрттен артық болатын жақшамен және жақша сызберілген санды өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтау және мәндерін табу; |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар: - Арифметикалық амалдардың қасиеттері анықтамасын біледі. - тақырып аясында берілген есептерді шығара алады, яғни теориялық алған білімін практикада қолдана алады. |
|||||||||||
|
Құндылықтар |
Әр ісіне, қадамына жауапкершілікпен қарайды, әдепті және мейірімді, сөзіне берік, ісіне адал, кішіге ізет, үлкенге құрмет көрсетеді, ар-ұятты жоғары бағалайды |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Сабақтың басы |
І. Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық тренинг «Жақсы көңіл-күй» ІІ. Ауызша жұмыс. Сандарды оқу Математикалық диктант. 43.64.101.125 |
- Керемет! - Тамаша! (бас бармақтарын көрсетеді) Сандарды оқу. Айтылған сандарды оқу |
Мадақтау арқылы бағалана-ды. |
Қима қағаздар. |
||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Үй тапсырмасын тексеру. №63. 34-бет Өткен сабақты қайталау. Қос теңсіздік деген не? Жаңа сабақ.
Оқулықпен жұмыс: №64, 34- бет Сергіту сәті Тақырыпты бекіту: «Кім жылдам?» ойыны |
Сұраққа жауап береді. Анықтаманы оқиды. Тапсырманы орындайды. Есептердің шешімін табады. |
«Басбар-мақ» әдісі арқылы бағалау. Мадақтау арқылы бағалана-ды. «Басбар-мақ» әдісі арқылы бағалау. Мадақтау арқылы бағалана-ды. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері Қима қағаздар |
||||||||
|
Сабақтың cоңы |
Сабақты қорытындылау: -Қандай тақырыпқа есептер шығардық? -Бүгінгі сабақта сендерге қандай жұмыс түрлері ұнады? Рефлексия (кері байланыс)
Үйге тапсырма: №65, 34- бет |
Оқулық: Математика Т.А.Алдамұратов, Алматы «Атамұра» 2017
|
||||||||||
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? 1.Тапсырманы орындау кезінде күтілетін нәтижені саралаймын. |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
|
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақ кезінде, сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы мен нені анықтадым? Келесі сабақтарда неге назар аудару керек? 1: 2: |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Арифметикалық амалдардың қасиеттері 5-сынып
|
Сабақ: Математика |
Мектеп: «Есту қабілеті бұзылған балаларға арналған №1 арнайы мектеп - интернаты» КММ |
|||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты – жөні: |
|||||||||||
|
5 сынып |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
||||||||||
|
Бөлім тақырыбы: |
Натурал сандар және нөл саны |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Арифметикалық амалдардың қасиеттері. |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес мақсаты: |
5.1.2.2 амалдар саны төрттен артық болатын жақшамен және жақша сызберілген санды өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтау және мәндерін табу; |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар: - Арифметикалық амалдардың қасиеттері анықтамасын біледі. - тақырып аясында берілген есептерді шығара алады, яғни теориялық алған білімін практикада қолдана алады. |
|||||||||||
|
Құндылықтар |
Әр ісіне, қадамына жауапкершілікпен қарайды, әдепті және мейірімді, сөзіне берік, ісіне адал, кішіге ізет, үлкенге құрмет көрсетеді, ар-ұятты жоғары бағалайды |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Сабақтың басы |
І. Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық тренинг «Жақсы көңіл-күй» ІІ. Ауызша жұмыс. Сандарды оқу Математикалық диктант. 43.64.101.125 |
- Керемет! - Тамаша! (бас бармақтарын көрсетеді) Сандарды оқу. Айтылған сандарды оқу |
Мадақтау арқылы бағалана-ды. |
Қима қағаздар. |
||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Үй тапсырмасын тексеру. №63. 34-бет Өткен сабақты қайталау. Қос теңсіздік деген не? Жаңа сабақ.
Оқулықпен жұмыс: №64, 34- бет Сергіту сәті Тақырыпты бекіту: «Кім жылдам?» ойыны |
Сұраққа жауап береді. Анықтаманы оқиды. Тапсырманы орындайды. Есептердің шешімін табады. |
«Басбар-мақ» әдісі арқылы бағалау. Мадақтау арқылы бағалана-ды. «Басбар-мақ» әдісі арқылы бағалау. Мадақтау арқылы бағалана-ды. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері Қима қағаздар |
||||||||
|
Сабақтың cоңы |
Сабақты қорытындылау: -Қандай тақырыпқа есептер шығардық? -Бүгінгі сабақта сендерге қандай жұмыс түрлері ұнады? Рефлексия (кері байланыс)
Үйге тапсырма: №65, 34- бет |
Оқулық: Математика Т.А.Алдамұратов, Алматы «Атамұра» 2017
|
||||||||||
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? 1.Тапсырманы орындау кезінде күтілетін нәтижені саралаймын. |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
|
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақ кезінде, сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы мен нені анықтадым? Келесі сабақтарда неге назар аудару керек? 1: 2: |
||
шағым қалдыра аласыз




