|
Бөлім: |
III бөлім. PYTHON тілінде праграммалау |
|||||
|
Педагогтің Т:А. Ә : |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 6 «Ғ» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№19 Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Python тілінде арифметикалық әрекеттерді қолдану арқылы өрнектерді жаза алады және қарапайым есептерді шығара алады |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Төмен және жоғары |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал 3 мин Әдіс: «Робот» Мақсаты: оқушылардың сабаққа қызығушылығын ояту және тақырыпты түсінуге көмек көрсету Үй жұмысын тексеру 5 мин Әдіс: «Сұрақтар аралы» ( Umaigra платформасы) Жұмыс түрі: жеке Мақсаты: оқушылардың үй тапсырмасын тексеруге және жаңа тақырыпты түсінуге дайындау Тапсырма: көрсетілген платформадағы сұрақтарға жауап береді Саралау: үй тапсырмасы, ресурстар, нәтиже
Топқа бөлу 2 мин Flippity платформасы арқылы рандоммен үш топқа бөлу. 1 топ – жасыл 2 топ-қызыл 3 топ-көк Топ басшысын сайлау. Спикерін таңдау. Бағалау парағын таратып беру. Әдіс: «Мозайка» 5 мин Тапсырма: оқушылар берілген мозайкадағы суретті құрастырады. Бейнеде не көрсетілген айтады.
Сабақтың мақсатымен, бағалау критерийлерімен мұғалім таныстырады.
Тақырыпқа кіріспе Әдіс: «Бейнесурет» 5 мин Мақсаты: оқушыларға жаңа тақырыпты түсіндіру Жұмыс түрі: жеке Тапсырма: жаңа тақырыппен танысады, қажетті ақпараттарды дәптерге түртіп алады Саралау: ресурстар, нәтиже |
Оқушылар нейрожүйенің 3D форматындағы роботпен танысады, іс-әрекеттерді қайталайды.
Мәліметтер типтері туралы сұрақтарға жауап береді. https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=145480 Ықтималды жауаптар: Оқушылар суретті мозайкаларды біріктіреді. Сол арқылы сабақтың тақырыбын анықтайды. Оқушылар жаңа тақырыпқа сай бейнематериалдардың көреді, қажетті ақпараттарды дәптерлеріне түртіп алады |
«Бағалау парағы» әдісімен мұғалімнің бағалауы (қорытынды бағалау түрінде беріледі) |
Слайд №1 Слайд №2 Слайд №3 https://www.youtube.com/watch?v=NBBwbAXW0cI&t=335s |
||
|
Сабақтың ортасы |
Сабақты түсінгендерін білу мақсатында есептер шығарады. Сергіту сәті. Quiver платформасы арқылы шығарылған суреттерді бояп, суреттерге жан бітіру. Мақсаты оқушыларды ауызбіршілікке шақыру |
Оқушылар мәтінді мұқият тыңдайды, негізгі ақпараттарды түртіп алады. Дескриптор: |
|
Слайд №5 |
||
|
Сабақтың соңы |
Сабақты бекіту үшін Joiteka платформасы арқылы квест ойынын ойнау 5 мин Кері байланыс
Мақсаты: оқушылардың сабақтан алған білімдерін қорытындылау үшін жасалған әдіс. Жұмыс түрі: ұжымдық Тапсырма: берілген сұрақтарға жауап береді Саралау: нәтиже, қолдау Бағалау. Топ басшысының бағалауы Үй тапсырмасы: 19 тақырыпты оқу, 107 беттегі тапсырма,
Мұғалімдерге арналған QR
кодпен кері байланыс. |
Оқушылар бүгінгі алған білімдерін қорытындылайды. Берілген сұрақтарға жауап береді.
|
|
Слайд №6
https://joyteka.com/100873608 |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Арифметикалық өрнектердің жазылуы 6 сынып
|
Бөлім: |
III бөлім. PYTHON тілінде праграммалау |
|||||
|
Педагогтің Т:А. Ә : |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 6 «Ғ» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№19 Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Python тілінде арифметикалық әрекеттерді қолдану арқылы өрнектерді жаза алады және қарапайым есептерді шығара алады |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Төмен және жоғары |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал 3 мин Әдіс: «Робот» Мақсаты: оқушылардың сабаққа қызығушылығын ояту және тақырыпты түсінуге көмек көрсету Үй жұмысын тексеру 5 мин Әдіс: «Сұрақтар аралы» ( Umaigra платформасы) Жұмыс түрі: жеке Мақсаты: оқушылардың үй тапсырмасын тексеруге және жаңа тақырыпты түсінуге дайындау Тапсырма: көрсетілген платформадағы сұрақтарға жауап береді Саралау: үй тапсырмасы, ресурстар, нәтиже
Топқа бөлу 2 мин Flippity платформасы арқылы рандоммен үш топқа бөлу. 1 топ – жасыл 2 топ-қызыл 3 топ-көк Топ басшысын сайлау. Спикерін таңдау. Бағалау парағын таратып беру. Әдіс: «Мозайка» 5 мин Тапсырма: оқушылар берілген мозайкадағы суретті құрастырады. Бейнеде не көрсетілген айтады.
Сабақтың мақсатымен, бағалау критерийлерімен мұғалім таныстырады.
Тақырыпқа кіріспе Әдіс: «Бейнесурет» 5 мин Мақсаты: оқушыларға жаңа тақырыпты түсіндіру Жұмыс түрі: жеке Тапсырма: жаңа тақырыппен танысады, қажетті ақпараттарды дәптерге түртіп алады Саралау: ресурстар, нәтиже |
Оқушылар нейрожүйенің 3D форматындағы роботпен танысады, іс-әрекеттерді қайталайды.
Мәліметтер типтері туралы сұрақтарға жауап береді. https://www.umapalata.com/zexpo/game.html?LANG=RU&idGames=145480 Ықтималды жауаптар: Оқушылар суретті мозайкаларды біріктіреді. Сол арқылы сабақтың тақырыбын анықтайды. Оқушылар жаңа тақырыпқа сай бейнематериалдардың көреді, қажетті ақпараттарды дәптерлеріне түртіп алады |
«Бағалау парағы» әдісімен мұғалімнің бағалауы (қорытынды бағалау түрінде беріледі) |
Слайд №1 Слайд №2 Слайд №3 https://www.youtube.com/watch?v=NBBwbAXW0cI&t=335s |
||
|
Сабақтың ортасы |
Сабақты түсінгендерін білу мақсатында есептер шығарады. Сергіту сәті. Quiver платформасы арқылы шығарылған суреттерді бояп, суреттерге жан бітіру. Мақсаты оқушыларды ауызбіршілікке шақыру |
Оқушылар мәтінді мұқият тыңдайды, негізгі ақпараттарды түртіп алады. Дескриптор: |
|
Слайд №5 |
||
|
Сабақтың соңы |
Сабақты бекіту үшін Joiteka платформасы арқылы квест ойынын ойнау 5 мин Кері байланыс
Мақсаты: оқушылардың сабақтан алған білімдерін қорытындылау үшін жасалған әдіс. Жұмыс түрі: ұжымдық Тапсырма: берілген сұрақтарға жауап береді Саралау: нәтиже, қолдау Бағалау. Топ басшысының бағалауы Үй тапсырмасы: 19 тақырыпты оқу, 107 беттегі тапсырма,
Мұғалімдерге арналған QR
кодпен кері байланыс. |
Оқушылар бүгінгі алған білімдерін қорытындылайды. Берілген сұрақтарға жауап береді.
|
|
Слайд №6
https://joyteka.com/100873608 |
||
шағым қалдыра аласыз










