Автор: Нурхасимова Айгул Койшыбаевна
Бағыты: қазақ әдебиеті. Бөлім: Ашық сабақ. Сынып 6-сынып
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: «Ю.Гагарин атындағы орта мектебі” |
||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Нурхасимова А.К |
||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Б.Майлин «Түйебай» әңгімесі |
||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
Әңгіменің мазмұнын біледі, тұтас талдау жасайды. |
||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Бaрлық oқушылaр oрындaй aлaды: әңгіменің мазмұнын білу |
||||
|
Oқушылaрдың көпшiлiгi oрындaй aлaды : Кейіпкерлерге мінездеме беру, жоспар құру |
|||||
|
Кeйбiр oқушылaр oрындaй aлaды: Кейіпкерлердің іс –әрекеттерін салыстыру, баға беру, өзіндік тұжырым жасау |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
Мәтіннің мазмұнын біледі, Кейіпкерлерге мінездемені жазушының тіл шеберлігіне сүйене отырып береді Өз пікірін өмірмен байланыстырып, салыстыра отырып білдіреді |
||||
|
Тілдік мақсаттар |
Әдеби тіл нормаларын сақтайды Сөздікпен жұмыс жасайды |
||||
|
Сабақта қамтылатын құндылықтар |
Топта бір-біріне қолдау көрсету, жанашырлық, қамқорлық көрсету |
||||
|
Пәнаралық байланыс |
Өзін-өзі тану |
||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Видеоролик, слайд көру арқылы өз пікірін білдіру Мәлімет іздеу |
||||
|
Осыған дейін меңгерілген білім |
С.Сейфуллин «Дала» |
||||
|
Жоспар |
|||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Психологиялық тренинг: Бақыт деген- Осы шаттық шеңбері Қол ұстасып Тұрайықшы , кел бері. Бақыт деген- Көрмей қалса сағынып, Мені іздейтін Адал жүрек сендегі. Топқа бөліну. Топ жетекшісі сайланып топ мүшелерін мінездеме беру арқылы таңдайды.
смайлик арқылы бағалап отыру Бағалау
2-топ концептуалды кестені толтыру Кейіпкер/портрет/мінездеме/баға Бағалау екі жұлдыз, бір тілек |
Ватман Смайликтер Маркер слайд |
|||
|
Сабақтың соңы |
Әңгіме - дебат 1.Оқымайтын болсан қойдың соңына салайын...деген сөз кімнің сөзі? Дұрыс па? Бұрыс па? 2. «Сен бақыттысың ғой» деген сөзді аузымен айтпаса да, көзқарасы еріксіз білдірерлік еді дегенге қандай пікір айтасыңдар? Бақыт деген НЕ? Ойтолғау Бағалау смайликтерге стикер жабыстыру арқылы өзін –өзі бағалау Кері байланыс «Бүгінгі сабақ маған не берді? Менің ұсынысым» |
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Бейімбет Майлин "Түйебай" әңгімесі
Ашық сабақ. Бейімбет Майлин "Түйебай" әңгімесі
Автор: Нурхасимова Айгул Койшыбаевна
Бағыты: қазақ әдебиеті. Бөлім: Ашық сабақ. Сынып 6-сынып
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: «Ю.Гагарин атындағы орта мектебі” |
||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Нурхасимова А.К |
||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Б.Майлин «Түйебай» әңгімесі |
||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
Әңгіменің мазмұнын біледі, тұтас талдау жасайды. |
||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Бaрлық oқушылaр oрындaй aлaды: әңгіменің мазмұнын білу |
||||
|
Oқушылaрдың көпшiлiгi oрындaй aлaды : Кейіпкерлерге мінездеме беру, жоспар құру |
|||||
|
Кeйбiр oқушылaр oрындaй aлaды: Кейіпкерлердің іс –әрекеттерін салыстыру, баға беру, өзіндік тұжырым жасау |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
Мәтіннің мазмұнын біледі, Кейіпкерлерге мінездемені жазушының тіл шеберлігіне сүйене отырып береді Өз пікірін өмірмен байланыстырып, салыстыра отырып білдіреді |
||||
|
Тілдік мақсаттар |
Әдеби тіл нормаларын сақтайды Сөздікпен жұмыс жасайды |
||||
|
Сабақта қамтылатын құндылықтар |
Топта бір-біріне қолдау көрсету, жанашырлық, қамқорлық көрсету |
||||
|
Пәнаралық байланыс |
Өзін-өзі тану |
||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Видеоролик, слайд көру арқылы өз пікірін білдіру Мәлімет іздеу |
||||
|
Осыған дейін меңгерілген білім |
С.Сейфуллин «Дала» |
||||
|
Жоспар |
|||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Психологиялық тренинг: Бақыт деген- Осы шаттық шеңбері Қол ұстасып Тұрайықшы , кел бері. Бақыт деген- Көрмей қалса сағынып, Мені іздейтін Адал жүрек сендегі. Топқа бөліну. Топ жетекшісі сайланып топ мүшелерін мінездеме беру арқылы таңдайды.
смайлик арқылы бағалап отыру Бағалау
2-топ концептуалды кестені толтыру Кейіпкер/портрет/мінездеме/баға Бағалау екі жұлдыз, бір тілек |
Ватман Смайликтер Маркер слайд |
|||
|
Сабақтың соңы |
Әңгіме - дебат 1.Оқымайтын болсан қойдың соңына салайын...деген сөз кімнің сөзі? Дұрыс па? Бұрыс па? 2. «Сен бақыттысың ғой» деген сөзді аузымен айтпаса да, көзқарасы еріксіз білдірерлік еді дегенге қандай пікір айтасыңдар? Бақыт деген НЕ? Ойтолғау Бағалау смайликтерге стикер жабыстыру арқылы өзін –өзі бағалау Кері байланыс «Бүгінгі сабақ маған не берді? Менің ұсынысым» |
|
|||
шағым қалдыра аласыз













