Қазақ тілінен қысқа мерзімді сабақ жоспары 2 «Б» сынып
|
Сабақ: қазақ тілі |
Мектеп: Қараөзек орта мектебі КММ |
|
|
|
Күні:05.04.18. |
Ұстаз: Сагнаева Э.Д. |
|
|
|
СЫНЫП: 2 «Б»сынып |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: Оқу мақсаттары |
«Бұл қандай гүл?» Гүлдердің түрлерін ажыратады,сипаттайды.Тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді.Өз ойларын жеткізіп, сұхбаттасады. |
|
|
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар : Тақырыпқа қатысты жаңа сөздерді айтады,қысқа сөйлемдер құрастырады,сұрақтарға жауап бере алады,гүл атауларын біледі. Көптеген оқушылар: Тақырып көлемінде шағын мәтіндерді құру арқылы,гүлдер туралы,ақпарат бере алады . Кейбір: Сабақ барысында қысқа мәтіндерді талдау,сипаттау арқылы гүлдер туралы ақпарат бере алады. |
|
|
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады: -айтады, тыңдайды, түсіндіреді, әңгімелейді, пікірлеседі. |
|
|
|
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Гүл,қызғалдақ,раушан,бәйшешек |
|
||
|
Көрнекі-құралдар: |
Интербелсенді тақта, плакат, суреттер,смайликтер,маркерлер. |
|
|
|
Басы оқушыларға психологиялық ахуал туғызу |
Гүлім, гүлім өсе бер, Әдемі боп, асыл боп. Күндей жайнап кете бер, Қызыл, сары, жасыл боп. (1 мин.) Топқа бөліну. ( гүлдің суретін құру арқылы) (2мин). |
|
|
|
Ортасы Соңы Үй жұмысы: |
Ой шақыру Балалар, сендерге қандай гүлдер ұнайды?Гүлдердің түстері қандай? ( гүлдерді көрсетіп,түстерін сұрау) Дұрыс айтасыздар,гүлдер әдемі болады.Үлкен болады және кішкентай болады.Бүгінгі біздің тақырыбымыз «Бұл қандай гүл?» .Сабақтың мақсаты:гүлдердің түрлерін білу ажырату және сипаттау. (2 мин.)
Жаңа сөздермен жұмыс. Гүл – цветок - flower Қызғалдақ – тюльпан - tulip Раушан –роза - rose Бәйшешек-подснежник-snowdrop (1 мин.)
Топтық жұмыс I.Диалогті оқу, сұрақтарға жауап беру.
II. Бұл не?деген сұраққа жауап беріп,түстерін айту.
III. Артық сөзді табу. (3мин.)
Сергіту сәті. ( 1 мин.)
Жұптық жұмыс.4-тапсырма. Қандай әріп түсіп қалғанын тап. (2 мин)
Қорыту. I. Доппен қорыту II. «Гүл» сөзіне тірек-сызба құрау III. Cиқырлы із (3 мин.)
Оқушыларға кері байланыс беру. (смайликтер тарату)
Сабаққа кері байланыс беру. ( көктемгі және күзгі табиғат)
85-б. «Кел, жаттығайық» жаттау. |
||
|
|
Түсінбедім |
||
|
|
|||
|
Ең жақсы өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Бұл қандай гүл?" 2-сынып
Қазақ тілінен қысқа мерзімді сабақ жоспары 2 «Б» сынып
|
Сабақ: қазақ тілі |
Мектеп: Қараөзек орта мектебі КММ |
|
|
|
Күні:05.04.18. |
Ұстаз: Сагнаева Э.Д. |
|
|
|
СЫНЫП: 2 «Б»сынып |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: Оқу мақсаттары |
«Бұл қандай гүл?» Гүлдердің түрлерін ажыратады,сипаттайды.Тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді.Өз ойларын жеткізіп, сұхбаттасады. |
|
|
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар : Тақырыпқа қатысты жаңа сөздерді айтады,қысқа сөйлемдер құрастырады,сұрақтарға жауап бере алады,гүл атауларын біледі. Көптеген оқушылар: Тақырып көлемінде шағын мәтіндерді құру арқылы,гүлдер туралы,ақпарат бере алады . Кейбір: Сабақ барысында қысқа мәтіндерді талдау,сипаттау арқылы гүлдер туралы ақпарат бере алады. |
|
|
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады: -айтады, тыңдайды, түсіндіреді, әңгімелейді, пікірлеседі. |
|
|
|
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Гүл,қызғалдақ,раушан,бәйшешек |
|
||
|
Көрнекі-құралдар: |
Интербелсенді тақта, плакат, суреттер,смайликтер,маркерлер. |
|
|
|
Басы оқушыларға психологиялық ахуал туғызу |
Гүлім, гүлім өсе бер, Әдемі боп, асыл боп. Күндей жайнап кете бер, Қызыл, сары, жасыл боп. (1 мин.) Топқа бөліну. ( гүлдің суретін құру арқылы) (2мин). |
|
|
|
Ортасы Соңы Үй жұмысы: |
Ой шақыру Балалар, сендерге қандай гүлдер ұнайды?Гүлдердің түстері қандай? ( гүлдерді көрсетіп,түстерін сұрау) Дұрыс айтасыздар,гүлдер әдемі болады.Үлкен болады және кішкентай болады.Бүгінгі біздің тақырыбымыз «Бұл қандай гүл?» .Сабақтың мақсаты:гүлдердің түрлерін білу ажырату және сипаттау. (2 мин.)
Жаңа сөздермен жұмыс. Гүл – цветок - flower Қызғалдақ – тюльпан - tulip Раушан –роза - rose Бәйшешек-подснежник-snowdrop (1 мин.)
Топтық жұмыс I.Диалогті оқу, сұрақтарға жауап беру.
II. Бұл не?деген сұраққа жауап беріп,түстерін айту.
III. Артық сөзді табу. (3мин.)
Сергіту сәті. ( 1 мин.)
Жұптық жұмыс.4-тапсырма. Қандай әріп түсіп қалғанын тап. (2 мин)
Қорыту. I. Доппен қорыту II. «Гүл» сөзіне тірек-сызба құрау III. Cиқырлы із (3 мин.)
Оқушыларға кері байланыс беру. (смайликтер тарату)
Сабаққа кері байланыс беру. ( көктемгі және күзгі табиғат)
85-б. «Кел, жаттығайық» жаттау. |
||
|
|
Түсінбедім |
||
|
|
|||
|
Ең жақсы өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. |
|||
шағым қалдыра аласыз
Түсіндім

