Материалдар / Ашық сабақ "Егер мен автор болсам,,,,"
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ "Егер мен автор болсам,,,,"

Материал туралы қысқаша түсінік
қосымша материал
Авторы:
01 Қараша 2023
306
6 рет жүктелген
Материал тегін
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ

Пәні: қазақ тілі мен әдебиеті


СЫНЫП: 8 - сынып (Т2) - А2+

Күні: 27.10.2023ж.

Мұғалімнің аты-жөні: Абилова А.Б.

Сабақтың тақырыбы: Егер мен «Қазақ тілі мен әдебиеті» оқулығының авторы болсам...

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

Т.8.1.1.1 - мәтін тақырыбы, тірек сөздер, иллюстрациялар арқылы көтерілетін мәселені болжау;

О.8.3.6.1 - тақырып бойынша бірнеше мәтінде көтерілген мәселелерді салыстыра отырып, баға беру

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді түсінеді, негізгі ойды анықтай алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: оқушылар оқулықты жан-жақты жасайды.

Кейбір оқушылар орындай алады: өз болжамдарын ұсына алады, тақырыпқа қатысты мысалдар келтіре алады, мәтінге өзгеріс енгізеді.

Күтілетін

нәтиже

Оқушылар оқулықтың мұқабасын өз болжамынша жан-жақты жасай алады.

Бағалау

критерийлері

  • берілген тақырып бойынша қойылған сұрақтарға еркін жауап береді және өз пікірлерін сенімді дәлелдейді.


Тілдік мақсат



Тілдік дағдылар: мәтінде берілген мәліметтерді салыстырады, топта айтылған ойлардан постер құрастырады.

Сабақта қолдан-н

материалдар

Интерактивті тақта, слайдтар, А4 парағы, маркерлер, плакат, смайликтер, т.б.

Пән-лық байланыс

География, тарих, әдебиет

Құндылықтарды дамыту

Жеке тұлғаның пікірін ескеру және әрбір ойдың құндылығын құрметтеу.

Алдыңғы оқу/ Бастапқы білім

Экономикалық дағдарыс, күйзеліс, қаржы нарығы, әлемдік тоқыраулар.

Дереккөздер:

Әдістемелік құрал, дидактикалық материалдар, сөздік.

Жоспар



Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар

Басы


Уәждеу және жаңа тақырыпты жариялау











Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық дайындық.

І. «Шаттық шеңбері» әдісі арқылы жағымды көңіл-күй қалыптастыру.

ІІ. Топқа бөлу.

Ойтүрткі.






Ұ Ұжымдық топқа арналған жұмыс. «Прожектор моделі» әдісі арқылы жаңа сөздермен танысу.

1-тапсырма. «Көршіңмен бөліс» әдісі арқылы мәтінді тыңдап, онда не айтылғаны жайында ой бөліседі.

«Қазақ тілі мен әдебиеті» оқулығы туралы оқушылардың пікірлерін әңгімелейді.


Дескриптор:

- сұрақтарға еркін жауап береді;

- өз пікірлерін дәлелдеп қорғайды.





Интернет, слайд, бейнеролик, оқулық


Ортасы


Жаңа материалды меңгеру




  • Оқулық мұқабасын жобалау

  • Алғы сөз

  • Оқулық мазмұнын жобалау

Дескриптор:

  • мәтінді тыңдайды және сол арқылы ой бөліседі.








Соңы

Топтық жұмыс.

Берілген мәтіндер бойынша лексикалық және грамматикалық тапсырмалар дайындау

Айтылым Оқылым


Тыңдалым Жазылым

«Дескрипторлар:

  1. мәтіннің мазмұнын түсінеді.

  2. мазмұнын айтады, сурет салады.

  3. еліктеуіш сөздерді түсінеді.


Бағалау және сабақты қорытындылау



Кері байланыс:
















Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!