Күні:
Бекітілді: Г. Адилова
|
08.04.2021ж |
Сабақтың түрі және қатысушы оқушылар: 2-6 жас |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
«Эмоция әлемі» |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
а)Түзете дамыту: Балалардың көңіл-күйін көтеру, бір-біріне достық қарым-қатынаспен қарауға, көңіл бөлуге және тапсырмаларды тиянақты, бірге орындауға үйрету. «Көңілді смаиликтер құрау», «Смаиликтерге көтеріңкі көңіл-күй сыйлаймыз» қол моторикасын дамыту, «Көңіл-күй сағаты», «Көңіл-күй жәшігі» көңіл-күйді ажырата алуға үйрету. Смаиликтерді таңдау арқылы, өз-өздерін бағалау арқылы сенімділіктерін арттыру. б)Тәрбиелік: Оқушыларды достыққа, татулыққа, бірлікке тәрбиелеу. |
|
|
Күтілетін нәтиже |
-Тапсырманы тиянақты орындауға үйрету; -Ойлау үрдістерін дамыту -Шығармашылыққа баулу. |
|
|
Сабақта қолданатын әдістер мен тәсілдер |
Жылулық шеңбері, сергіту сәті, топтық жұмыстар |
|
|
Маман аралық байланыс |
Олигофренопедагог, музыкалық ырғақ педагогі, тәрбиеші, әлеуметтік педагог |
|
|
Сабақ барысы 2-7 жас |
||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
1 – сабақ |
Ресурстар |
|
Психологиялық дайындық. |
Босаңсу жаттығуы |
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
Балалар, кәнеки, бір - бірімізбен амандасайық. Мен сендерді «шаттық шеңберге» шақырамын. Шаттық шеңбері. Қайырлы күн, қайырлы күн! Күліп шықты күн бүгін! Қайырлы күн, қайырлы күн! Дос боламыз біз бүгін! |
|
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
Жаңа сабақты түсіндіру. Балаларға сабақтың тақырыбын айтып, қысқаша ақпарат беру. 1. Босаңсу жаттығуы. Психогимнастика. Әуен жіберіледі. Балалар кәне көз алдымызға жасыл көгалды елестетейік. Күн сәулесі жарқырап, біздің бетімізді жылытып барады. (жоғары қарап, көзімізді жұмамыз) Кенет күн бұлт ішіне кіріп кетіп, салқындау болып кетті. (жылынамыз) Күн бұлттың ішінен кері шығып, бізге ыстық болып кетті (күнге жылынамыз) Алдымызда жасыл шөптер бар деп елестетеміз, қане қолымызбен сипаймыз, ол жұмсақ, қолымызға сондай жағымды. Ал қане қолымызды жоғарға созып ауада күннің суретін салайық. Рахмет балалар. Орнымызға отырамыз. 2. «Көңілді смаиликтер құрау». 3. «Көңіл-күй сағаты». 4. «Көңілді смаиликтер». Сергіту сәті. 5. «Смаиликтерге көтеріңкі көңіл-күй сыйлаймыз». 6. «Көңіл-күй жәшігі». |
Дидактикалық материалдар |
|
Сабақтың соңы 3 минут
|
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді смайликтер арқылы бағалау. Смаиликтерді таңдау арқылы өз-өздерін бағалау. Сабақты қорытындылау -Бүгінгі сабақ ұнадыма? -Не туралы әңгімеледік? |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Эмоция әлемі"
Ашық сабақ "Эмоция әлемі"
Күні:
Бекітілді: Г. Адилова
|
08.04.2021ж |
Сабақтың түрі және қатысушы оқушылар: 2-6 жас |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
«Эмоция әлемі» |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
а)Түзете дамыту: Балалардың көңіл-күйін көтеру, бір-біріне достық қарым-қатынаспен қарауға, көңіл бөлуге және тапсырмаларды тиянақты, бірге орындауға үйрету. «Көңілді смаиликтер құрау», «Смаиликтерге көтеріңкі көңіл-күй сыйлаймыз» қол моторикасын дамыту, «Көңіл-күй сағаты», «Көңіл-күй жәшігі» көңіл-күйді ажырата алуға үйрету. Смаиликтерді таңдау арқылы, өз-өздерін бағалау арқылы сенімділіктерін арттыру. б)Тәрбиелік: Оқушыларды достыққа, татулыққа, бірлікке тәрбиелеу. |
|
|
Күтілетін нәтиже |
-Тапсырманы тиянақты орындауға үйрету; -Ойлау үрдістерін дамыту -Шығармашылыққа баулу. |
|
|
Сабақта қолданатын әдістер мен тәсілдер |
Жылулық шеңбері, сергіту сәті, топтық жұмыстар |
|
|
Маман аралық байланыс |
Олигофренопедагог, музыкалық ырғақ педагогі, тәрбиеші, әлеуметтік педагог |
|
|
Сабақ барысы 2-7 жас |
||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
1 – сабақ |
Ресурстар |
|
Психологиялық дайындық. |
Босаңсу жаттығуы |
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
Балалар, кәнеки, бір - бірімізбен амандасайық. Мен сендерді «шаттық шеңберге» шақырамын. Шаттық шеңбері. Қайырлы күн, қайырлы күн! Күліп шықты күн бүгін! Қайырлы күн, қайырлы күн! Дос боламыз біз бүгін! |
|
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
Жаңа сабақты түсіндіру. Балаларға сабақтың тақырыбын айтып, қысқаша ақпарат беру. 1. Босаңсу жаттығуы. Психогимнастика. Әуен жіберіледі. Балалар кәне көз алдымызға жасыл көгалды елестетейік. Күн сәулесі жарқырап, біздің бетімізді жылытып барады. (жоғары қарап, көзімізді жұмамыз) Кенет күн бұлт ішіне кіріп кетіп, салқындау болып кетті. (жылынамыз) Күн бұлттың ішінен кері шығып, бізге ыстық болып кетті (күнге жылынамыз) Алдымызда жасыл шөптер бар деп елестетеміз, қане қолымызбен сипаймыз, ол жұмсақ, қолымызға сондай жағымды. Ал қане қолымызды жоғарға созып ауада күннің суретін салайық. Рахмет балалар. Орнымызға отырамыз. 2. «Көңілді смаиликтер құрау». 3. «Көңіл-күй сағаты». 4. «Көңілді смаиликтер». Сергіту сәті. 5. «Смаиликтерге көтеріңкі көңіл-күй сыйлаймыз». 6. «Көңіл-күй жәшігі». |
Дидактикалық материалдар |
|
Сабақтың соңы 3 минут
|
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді смайликтер арқылы бағалау. Смаиликтерді таңдау арқылы өз-өздерін бағалау. Сабақты қорытындылау -Бүгінгі сабақ ұнадыма? -Не туралы әңгімеледік? |
|
шағым қалдыра аласыз













