«Сасан би атындағы орта мектебі» КММ
|
Бөлім: |
Көркем әдебиет және эпикалық сарын |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Еркінбекова Айнаш Еркінбекқызы |
|
|
Күні: |
08.12.2023 ж |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: 13 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Еңлік- Кебек поэмасы. Сюжеттік талдау |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.1.1 Әдеби шығарманың жанрына байланысты сюжеттік желілерін, эпилог, прологтарды анықтау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар шығарманың жанрлық ерекшелігі мен сюжеттік желісін анықтайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақ басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы Рефлексия. |
Ұйымдастыру кезеңі:
Үй тапсырмасын сұрау Жұптық жұмыс «Квест» әдісі Мұғалім сынып бөлмесінде жасырылған ұлттық құндылықтарға сұрақтар арқылы бағыттайды.
Жаңа сабақ Оқу мақсатымен таныстыру «Еңлік-Кебек» поэмасы жайлы видео шолуды тамашалау Жұптық жұмыс Фотолента» әдісі арқылы сюжеттік- композициялық құрылымына талдау
Топтық жұмыс. Постер қорғау Еңлік пен Кебектің өліміне кім кінәлі? І топ: Ру басылары ІІ топ: Екі жастың өздері Сергіту сәті. Шәкәрімнің «Анадан алғаш туғанда» әнін орындау
Жеке жұмыс. Саралау тапсырмасы А деңгейі. Сәйкестендіру кестесі Поэмада кездесетін атаулары мағынасымен сәйкестендіру
В деңгейі. «Т кестесі» әдісі арқылы Еңлік пен Кебекке мінездеме беру
Т
Т
С деңгейі. «Екі жақты күнделік» әдісі
Білімді бекіту. «Plickers» платформасында тест жұмысын орындау
Рефлексия: «Құнды.Қызық .Қиын» әдісі
Қорытынды бағалау.
Үй жұмысы: Саралау С деңгейі:Зерттеу жұмысы. Ескі заман мен қазіргі замандағы әдет-ғұрыптарды салыстырып, зерттеу. В деңгейі: Венн диаграммасы А деңгейі:Поэма желісі бойынша «Ақиқат немесе жалған» кестесін құрастыру
|
Оқушылар видеода көрсетілген амандасу тәсілдері арқылы бір-бірімен амандасады. Оқушылар «Асық» үстел ойыны арқылы топқа бірігеді.
Оқушылар сұрақтар бойынша сынып бөлмесінде жасырылған ұлттық құндылықтарға бағыт алып, тапсырманы орындайды. Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор:
Оқушылар мұғалімнің нұсқаулығымен танысып, тапсырманы орындайды.
Padlet платформасында кері байланыс жазады.
«Блоб» ағашы әдісі бойынша өзін-өзі бағалайды |
Жалпы балл - 2 Бағалау: Мұғалімнің дескриптор бойынша бағалауы Жалпы балл - 2 Бағалау:
Жалпы балл - 3 Бағалау: Топ жетекшісінің бағалауы Жалпы балл – 3 Мұғалімнің бағалауы Жалпы балл - 3 Бағалау: Мұғалімнің бағалауы Жалпы балл - 3 Бағалау: Мұғалімнің бағалауы |
Видео https://youtu.be/MRt0RHCI-c0?feature=shared Ұлттық бұйымдар https://www.youtube.com/ «Фотолента» суреттері Кестелер, сызбалар. Гитара аспабы Сәйкестендіру кестесі Т кестесі Екі жақты күнделік Plickers.com платформасы Padlet.com платформасы Блоб ағашы Kundelik.kz электронды журналы |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Еңлік-Кебек 8-сынып
Ашық сабақ Еңлік-Кебек 8-сынып
«Сасан би атындағы орта мектебі» КММ
|
Бөлім: |
Көркем әдебиет және эпикалық сарын |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Еркінбекова Айнаш Еркінбекқызы |
|
|
Күні: |
08.12.2023 ж |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: 13 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Еңлік- Кебек поэмасы. Сюжеттік талдау |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.1.1 Әдеби шығарманың жанрына байланысты сюжеттік желілерін, эпилог, прологтарды анықтау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар шығарманың жанрлық ерекшелігі мен сюжеттік желісін анықтайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақ басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы Рефлексия. |
Ұйымдастыру кезеңі:
Үй тапсырмасын сұрау Жұптық жұмыс «Квест» әдісі Мұғалім сынып бөлмесінде жасырылған ұлттық құндылықтарға сұрақтар арқылы бағыттайды.
Жаңа сабақ Оқу мақсатымен таныстыру «Еңлік-Кебек» поэмасы жайлы видео шолуды тамашалау Жұптық жұмыс Фотолента» әдісі арқылы сюжеттік- композициялық құрылымына талдау
Топтық жұмыс. Постер қорғау Еңлік пен Кебектің өліміне кім кінәлі? І топ: Ру басылары ІІ топ: Екі жастың өздері Сергіту сәті. Шәкәрімнің «Анадан алғаш туғанда» әнін орындау
Жеке жұмыс. Саралау тапсырмасы А деңгейі. Сәйкестендіру кестесі Поэмада кездесетін атаулары мағынасымен сәйкестендіру
В деңгейі. «Т кестесі» әдісі арқылы Еңлік пен Кебекке мінездеме беру
Т
Т
С деңгейі. «Екі жақты күнделік» әдісі
Білімді бекіту. «Plickers» платформасында тест жұмысын орындау
Рефлексия: «Құнды.Қызық .Қиын» әдісі
Қорытынды бағалау.
Үй жұмысы: Саралау С деңгейі:Зерттеу жұмысы. Ескі заман мен қазіргі замандағы әдет-ғұрыптарды салыстырып, зерттеу. В деңгейі: Венн диаграммасы А деңгейі:Поэма желісі бойынша «Ақиқат немесе жалған» кестесін құрастыру
|
Оқушылар видеода көрсетілген амандасу тәсілдері арқылы бір-бірімен амандасады. Оқушылар «Асық» үстел ойыны арқылы топқа бірігеді.
Оқушылар сұрақтар бойынша сынып бөлмесінде жасырылған ұлттық құндылықтарға бағыт алып, тапсырманы орындайды. Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор:
Оқушылар мұғалімнің нұсқаулығымен танысып, тапсырманы орындайды.
Padlet платформасында кері байланыс жазады.
«Блоб» ағашы әдісі бойынша өзін-өзі бағалайды |
Жалпы балл - 2 Бағалау: Мұғалімнің дескриптор бойынша бағалауы Жалпы балл - 2 Бағалау:
Жалпы балл - 3 Бағалау: Топ жетекшісінің бағалауы Жалпы балл – 3 Мұғалімнің бағалауы Жалпы балл - 3 Бағалау: Мұғалімнің бағалауы Жалпы балл - 3 Бағалау: Мұғалімнің бағалауы |
Видео https://youtu.be/MRt0RHCI-c0?feature=shared Ұлттық бұйымдар https://www.youtube.com/ «Фотолента» суреттері Кестелер, сызбалар. Гитара аспабы Сәйкестендіру кестесі Т кестесі Екі жақты күнделік Plickers.com платформасы Padlet.com платформасы Блоб ағашы Kundelik.kz электронды журналы |
шағым қалдыра аласыз













