|
Пәннің аты |
Уақыты: |
Кабинет: |
Мұғалім |
||||
|
Сабақтың атауы |
«Философия ой-сапа мектебі» |
||||||
|
Мақсаты Күтілетін нәтиже |
|
||||||
|
Оқушының іс-әрекеттері |
топтық жұмыстар арқылы тақырыпты өз бетінше меңгереді. |
||||||
|
Сабақтың типі |
Білім мен білік дағдысын қалыптастыру сабағы |
||||||
|
Әдісі |
Жұптық, топтық жұмыстар |
||||||
|
Сабақтың барысы |
Оқушылармен амандасып, сыныпты түгендеу |
||||||
|
Кіріспе бөлім |
Оқушыларды топқа бөлу. Үй тапсырмасын тексеру. «Аквариумдағы балық» әдісі арқылы тексеру |
Гүлдер арқылы
топтарға бөлу. |
|||||
|
Тұсаукесер бөлімі |
Өзің қандай мәліметтер қосар едің?
Өткен сабақта саған не әсер етті? |
||||||
|
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақтың жоспары:
Кеңістіктің екі тұғырнамасы мен оның сипаттамалары
Тақырыпқа сай дайындалған ресурстармен постер жасау Оқулықтағы тапсырмаларды орындау
|
||||||
|
Қорытынды бөлім |
|
||||||
|
Бағалау |
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
|
Бағалау парақшасын толтырады. |
|||||
|
Кері байланыс |
Бағалау парақшаларын толтыру. Смайликтер арқылы кері байланыс орнату
|
Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ «Философия ой-сапа мектебі»
Ашық сабақ «Философия ой-сапа мектебі»
|
Пәннің аты |
Уақыты: |
Кабинет: |
Мұғалім |
||||
|
Сабақтың атауы |
«Философия ой-сапа мектебі» |
||||||
|
Мақсаты Күтілетін нәтиже |
|
||||||
|
Оқушының іс-әрекеттері |
топтық жұмыстар арқылы тақырыпты өз бетінше меңгереді. |
||||||
|
Сабақтың типі |
Білім мен білік дағдысын қалыптастыру сабағы |
||||||
|
Әдісі |
Жұптық, топтық жұмыстар |
||||||
|
Сабақтың барысы |
Оқушылармен амандасып, сыныпты түгендеу |
||||||
|
Кіріспе бөлім |
Оқушыларды топқа бөлу. Үй тапсырмасын тексеру. «Аквариумдағы балық» әдісі арқылы тексеру |
Гүлдер арқылы
топтарға бөлу. |
|||||
|
Тұсаукесер бөлімі |
Өзің қандай мәліметтер қосар едің?
Өткен сабақта саған не әсер етті? |
||||||
|
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақтың жоспары:
Кеңістіктің екі тұғырнамасы мен оның сипаттамалары
Тақырыпқа сай дайындалған ресурстармен постер жасау Оқулықтағы тапсырмаларды орындау
|
||||||
|
Қорытынды бөлім |
|
||||||
|
Бағалау |
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
|
Бағалау парақшасын толтырады. |
|||||
|
Кері байланыс |
Бағалау парақшаларын толтыру. Смайликтер арқылы кері байланыс орнату
|
Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады |
|||||
шағым қалдыра аласыз














