Тақырып бойынша 31 материал табылды

Ашық сабақ Геометрия еліне саяхат

Материал туралы қысқаша түсінік
Әр түрлі геометриялық фигуралармен танысады, логикалық есептерді шеше отырып, пәнге деген қызығушылығы артады.
Материалдың қысқаша нұсқасы


Бөлім:

Педагогтің аты-жөні

Күні:

Сынып Қатысушылар саны: Қатыспаған саны:

Сабақтың тақырыбы

Геометрия еліне саяхат

Сабақтың мақсаты

Әр түрлі геометриялық фигуралармен танысады, логикалық есептерді шеше отырып, пәнге деген қызығушылығы артады.


Сабақтың барысы

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс- әрекеті

Оқушы әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

1. Ұйымдастыру

« Көңілді күн » тренингісін өткізеді.

Мақсаты: Ынтымақтастық орта орнату.

2. «Қар кесегі» әдісі арқылы оқушылар тақырып бойынша білгендерін ортаға салады.

Мақсаты: Оқушылардың айтылым, жазылым, тындалым дағдылары қалыптасады. Ынтымақтастық қарым-қатынас түзеді.

Қолданылуы: Әрбір топ окушылары басқа топтарға бағыттап параққа сұрақ жазып лақтырады. Сұрақтармен кезек-кезек алмасады.


ҚБ: « Смайликтер » әдісі арқылы топтар бірін бірі бағалайды.


Сыныпта қалыпты атмосфера орнайды, сабақ мақсатына қызығушылық танытады, топқа бөлінеді.

Ауызша мадақтау


Сүйемелдеу ән, топқа бөлу үшін түрлі-түсті стикерлер, Интернет, моноблок, электронды тақта


Сабақтың ортасы


1. Ойланып көр.

Picture 139

2. Боя, қай фигураны сала аласың, талпынып көр.

Picture 7


3. Тігінен де, көлденеңінен де қайталанбайтындай етіп, сандарды орналастыр.

4. Есепті шығар.

1. 3 кәмпит және 2 шоколад 29 теңге тұрады. 4 кәмпит және 1 шоколад 27 теңге тұрады. 1 кәмпит қанша теңге тұрады? 1 шоколад қанша теңге тұрады? Жауабы:1 кәмпит-5тг, 1 шоколад-7тг

2. Менің ақшама осы ақшамның жартысын қосса, 150 теңге болар еді. Менде қанша ақша болған? Жауабы: Менде 100 теңге болған.
3. Шешесі балаларына 10 шоколадты бөліп, қыздарына үш-үштен, ұлдарына екі-екіден берді. Қыздар нешеу, ұлдар нешеу екенін тап.
Жауабы: Қыздары-2, ұлдары-2.

5. Боя. 1-көк, 2-қызыл, 3-жасыл.

Picture 40


Тапсырманы орындайды




Тапсырманы







орындайды


Тапсырманы








орындайды

Стикрелер арқылы,

Түрлі түсті жалаушалар арқылы,

«Бес саусақ» әдісі арқылы



Шапалақтау арқылы бағалайды


Жұлдыздар арқылы бағалайды




Светофор арқылы






Интернет, моноблок, электронды тақта


Сабақтың соңы

5 мин

- Сабағымыз аяқталды. Кім қызықты және оңай болды, шеңберге тұрып, қолдарын ұстайды.

- Кімді қызықтырды, бірақ тапсырмаларды орындау кезінде сіз қиындықтарға тап болдыңыз, қолыңызды жағыңызға қойып, қойыңыз.

-Жарайсыңдар балалар! Сіз бүгін көп еңбек еттіңіз. Жұмысыңыз үшін рахмет!

Кері байланыс жасайды







Shape1 Shape2






Интернет, моноблок, электронды тақта





Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
14.02.2025
298
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курс саны 11