Материалдар / Ашық сабақ Геометриялық фигуралар

Ашық сабақ Геометриялық фигуралар

Материал туралы қысқаша түсінік
сабақ жоспары ретінде пайдалануға болады
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
13 Қараша 2018
764
2 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы. Мектеп: Геометриялық фигуралар.Формуралар. Мұғалімнің аты-жөні: Күні: 20.05.2017ж Сынып: 5 Қатысқандар: Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы:Бұрыш. Бұрыштың градустық өлшемі.Транспортир.
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары:5.3.1.4. Бұрыш және градустық өлшем ұғымдарын менгеру бұрыштарды белгілеу және салыстыру.5.3.3.1. Бұрышты транспортир көмегімен өлшеу.

Сабақтың мақсаты:Бұрыш және оның градустық өлшем ұғымдарын меңгереді, бұрыштарды белгілейді, салыстырыды:Бұрыштың градустық өлшемі берілген бұрыштарды танспортир көмегімен өлшей алады және салады:

Бағалау критерийі:А)Транспортирді пайдалана алады В)Бұрышты салады бұрыштың градустық өлшемін анықтай алады.С) Белгісіз бұрышты есептеп таба алады
Тілдік мақсаттар:



бұрыш және оның градустық өлшемін табуды менгереді есеп шығарудағы қолданылуын түсіндіреді.Пәнге қатысты терминалогия
  • бұрыш:
  • градустық өлшем:
  • транспортир:
  • бисектриса:
  • Құндылықтарға баулу:Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке баулу.
    Пәнаралық байланыс:

    Геометрия.
    АКТ қолдану дағдылары:GeoGebra праграмасын пайдалану
    Алдыңғы білім:Бір айнымалысы бар теңдеулерді шеше алады
    Сабақ барысы
    Сабақтың Жоспарланған КезеңдеріСабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері Ресурстар
    Сабақтың басы 0-5











    1.Ұйымдастыру а)оқушылармен сәлемдесу.ә) Сыныпты топқа бөлу, топ басшы сайлау б)Бағалау парақшасын топ басшыларға тарату.с)Жағымды психологиялық ахуал орнату.

    Оқулық,бор,қима қағаздар, стикерлер, конверт сұрақтары.



























    Сабақтың ортасы



    6-10 минут







































    11-26 минут



















































































































    27-32



























































    33-38
    Жаңа сабаққа көшу. « Кім жылдам » қайталау сұрақтары
  • Қандай теңдік теңдеу деп аталады?
  • Теңдеудің түбірі дегеніміз не?
  • Теңдеудің мәні дегеніміз не










  • I «Түсінемін»Бұрышты, Бұрыштың градустық өлшемін табуды, транспортирді пайдалануды үйренемінӨмірде қолдана аламынII Қолдану 1топ DOF бұрышының градустық өлшемін табыңдар? K D N F D 500 200 400 400 Е О FДескриптор O



    2топ Транспортирді паидаланып градустық өлшемдері 20,75,90,130,150,170 бурыштарын салыңдар

    Дескриптор

    IIIтоп Сурет бойынша бұрыштарының градустық өлшемдері, белгіленуімен жазыңдар L N



    K 700 1450 300 1800 E O F



    Дескриптор







    Топбасшылар сайысыСуреттегі <АОВ=50, <ВОС=70 <АОВ—биссектриссасы мен < ВОС—биссектриссасырың арасындағы бұрыштың градустық өлшемін табыңдар

    C

    B



    700 500 A O





    Дискрипторлар



    III Тақтамен жумыс №456,460,462 Әр топтан бір оқушы тақтаға шығып есеп шығарады,түсіндіреді

    Слайдтар





    Сұрақ-жауап.















    СмайликтерДәптер,қаламсап,суреттер,маркер, оқулық,стикер.

    Сабақтың соңы39-40

    Үйге тапсырма: Есептер шешу.469-470 .

    Оқулық, қаламсап.Сұрақтар жазылған парақшалар
    Саралау; 41-45ТАПСЫРМА тәсілі бойыша

    Қиналатын оқушыларға бұрыштың есеп шығаруда қалаи қалаи паидалануды түсіну үшін оқушыларға тапсырма беру

    1)АВ, АС және АD сәулелерін сызыңдар; неше бұрыш пайда болады? Бұрыштарды белгіленуімен жазыңдар?

    БАҒАЛАУСабақ барысында қалыптастырушы бағалауды жүзеге асырамын таратылған бағалау парақшасын қарап топбасшылар оиымен санасамын, 1-4 бал ізденуің керек 5-7 бал толықтыр 8-10 бал жарайсың Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтауСабақ барысында оқушылардың техникалық ережелерін сақтауын қадағалап турамын
    Сабақ бойынша рефлексия:

    Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы,қолжетімді болды ма?Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса,неліктен деп ойлайсыз?Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба?Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неліктен?









    Жалпы бағалауСабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты?)1.2.Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не он ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?1.2.Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері / қиыншылықтары туралы нені анықтадым,келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет?













    Ресми байқаулар тізімі
    Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
    Осы аптаның ең үздік материалдары
    Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
    Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
    тақырыптармен дайындаймыз
    Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
    Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
    Толығырақ