|
Бөлім |
5. Экономикалық география. Дүниежүзілік шаруашылықтың даму үрдістері мен көрсеткіштері |
||||||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Дунбаева З.К. |
||||||||||||||||||||||
|
Күні |
|
||||||||||||||||||||||
|
Сынып 9Ғ |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Халықаралық географиялық еңбек бөлінісі |
||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
9.5.4.2 халықаралық географиялық еңбек бөлінісінің мәнін анықтайды |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шаруашылық салаларын анықтайды Халықаралық мамандану бойынша талдайды |
||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерииі |
халықаралық географиялық еңбек бөлінісінің мәнін анықтай алады |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Басы 11 мин |
Ұйымдастыру. Оқушылармен амандасып, түгендеймін. Оқушылар алдыңғы сабақта бөлінген топтары бойынша топ атауларын таңдайды: Қазақстан, Жапония, Аустарлия, Нидерланды Өткен сабақты пысықтау: «Quiz» әдісі арқылы оқушылардың өткен сабақта алған білімдерін тексеремін «Ой қозғау» әдісі арқылы сұрақ қоямын.
|
Оқушылар берілген платформада орындайды. Сұрақтарға жауап береді |
ҚБ: өзін өзі бағалайды, 3балл |
https://quizizz.com/admin/quiz/6264a76dd2e3fd001deb93f5/startV4?fromBrowserLoad=true Ұялы телефон Және интернет желілері бағалау парағы |
|||||||||||||||||||
|
Ортасы 10 3 мин 2 мин 12 мин 4 мин |
«Халықаралық еңбек бөлінісі» ұғымын түсіндіру.
1-тапсырма. Жеке жұмыс. «Жұбын тап» әдісі арқылы Learning.app платформасында сәйкестендіру тапсырмасын орындайды.
Мамандану факторларын түсіндіремін
2-тапсырма. Топтық жұмыс. «Постер» әдісі арқылы таңдауыңыз бойынша 1 мемлекеттің маманданған саласына зерттеу жасаңыз
Қорытындылап, оқушыларды бағалаймын |
Оқушылар терминді дәптеріне жазып алады Слайдта көрсетілген ресурстарды талқылайды
Оқушылар онлайн платформада елдердің мамандану салаларын анықтап, елмен сәйкестендіреді
Оқушылар берілген ақпарат негізінде және интернет көздерін пайдаланып постер жасап қорғайды |
ҚБ өзін өзі бағалау, 2 балл
ҚБ өзін өзі бағалау, 5 балл
|
Слайдар
https://learningapps.org/view25095731 бағалау парағы Оқулық
бағалау парағы Оқулық А3 қағазы, маркер Мәтін |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтыңсоңы 3 мин
|
Рефлексия
Үй жұмысы. §57 оқу
|
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Гугл форма |
|||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Халықаралық географиялық еңбек бөлінісі. 9-сынып
|
Бөлім |
5. Экономикалық география. Дүниежүзілік шаруашылықтың даму үрдістері мен көрсеткіштері |
||||||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Дунбаева З.К. |
||||||||||||||||||||||
|
Күні |
|
||||||||||||||||||||||
|
Сынып 9Ғ |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Халықаралық географиялық еңбек бөлінісі |
||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
9.5.4.2 халықаралық географиялық еңбек бөлінісінің мәнін анықтайды |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шаруашылық салаларын анықтайды Халықаралық мамандану бойынша талдайды |
||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерииі |
халықаралық географиялық еңбек бөлінісінің мәнін анықтай алады |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Басы 11 мин |
Ұйымдастыру. Оқушылармен амандасып, түгендеймін. Оқушылар алдыңғы сабақта бөлінген топтары бойынша топ атауларын таңдайды: Қазақстан, Жапония, Аустарлия, Нидерланды Өткен сабақты пысықтау: «Quiz» әдісі арқылы оқушылардың өткен сабақта алған білімдерін тексеремін «Ой қозғау» әдісі арқылы сұрақ қоямын.
|
Оқушылар берілген платформада орындайды. Сұрақтарға жауап береді |
ҚБ: өзін өзі бағалайды, 3балл |
https://quizizz.com/admin/quiz/6264a76dd2e3fd001deb93f5/startV4?fromBrowserLoad=true Ұялы телефон Және интернет желілері бағалау парағы |
|||||||||||||||||||
|
Ортасы 10 3 мин 2 мин 12 мин 4 мин |
«Халықаралық еңбек бөлінісі» ұғымын түсіндіру.
1-тапсырма. Жеке жұмыс. «Жұбын тап» әдісі арқылы Learning.app платформасында сәйкестендіру тапсырмасын орындайды.
Мамандану факторларын түсіндіремін
2-тапсырма. Топтық жұмыс. «Постер» әдісі арқылы таңдауыңыз бойынша 1 мемлекеттің маманданған саласына зерттеу жасаңыз
Қорытындылап, оқушыларды бағалаймын |
Оқушылар терминді дәптеріне жазып алады Слайдта көрсетілген ресурстарды талқылайды
Оқушылар онлайн платформада елдердің мамандану салаларын анықтап, елмен сәйкестендіреді
Оқушылар берілген ақпарат негізінде және интернет көздерін пайдаланып постер жасап қорғайды |
ҚБ өзін өзі бағалау, 2 балл
ҚБ өзін өзі бағалау, 5 балл
|
Слайдар
https://learningapps.org/view25095731 бағалау парағы Оқулық
бағалау парағы Оқулық А3 қағазы, маркер Мәтін |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтыңсоңы 3 мин
|
Рефлексия
Үй жұмысы. §57 оқу
|
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Гугл форма |
|||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз






