Хуанган Айсауле
Информатика мұғалімі
Педагог
Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Атығай ауылы
«Атығай ЖОББМ» КММ
Цифрлық сауаттылық пәнінен қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Хуанган Айсауле |
|||||
|
Күні: 20.12.22ж |
14-сабақ |
|||||
|
Сынып: 2 А |
Қатысушылар саны:10 |
Қатыспағандар саны:0 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жеке кейіпкер жасау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаты |
2.4.2.1 программалау алаңының кірістірілген графикалық редакторында кейіпкер жасау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы үшін: Программалау алаңының кірістірілген графикалық редакторында кейіпкер жасайды. Оқушылардың көбі үшін: Суреттің фрагментін көшіріп көрсетіп, суретті қайта өңдейді. Кейбір оқушылар үшін: Scratch-тің графикалық редакторында кейіпкер жасауды үйренеді. |
|||||
|
Пәнаралық байланыс |
Орыс тілі. Математика. Бейнелеу өнері |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру, өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру,қайталау 8 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру сәлемдесу жаттығуларын жасату арқылы жүреді. Топқа бөлу: «QAZ MATH» бағдарламасына оқушылардың дайын тізімін енгізу арқылы топқа бөлеміз. Өткен тақырыпқа шолу жасау, қайталау: -Үйге берілген тапсырмасын тексеру. «Сиқырлы сандық» әдісі арқылы үй тапсырмасы тексеріледі. |
Сәлемдесу жаттығуларын жасайды. |
«Жұлдызша» əдісі Оқушыларға тапсырманы орындауына қарай жұлдызша таратып отырады. |
Жәшік, қағаз қиыдылары |
||
|
Ортасы (27 мин)
Сергіту сәті
|
Жаңа тақырыпты бейнебаян арқылы танысады Тапсырмалар: 1-тапсырма: «Кім тапқыр» ойыны. Тапсырмаларды қарастыру. https://learningapps.org/display?v=p4k42b5m220 Дecкриптор: бағдарлама арқылы қай блокқа жататының анықтап, мозаика құрады. 2-тапсырма: Құрал-сайман аттарын жазып,қайда жататынын анықтап, сәйкестендіреді:
Дecкриптор: тапсырма арқылы құрал-сайман аттарын жазып,қайда жататынын анықтап біледі. Допқа қарап, мұғалім жасаған іс-қимылын қайталайды. 3-тапсырма: Компьютермен жұмыс, 36 бет Дecкриптор: жеке кейіпкер жасап, блок құрады. |
learningАpps.org қосымшасында тапсырмаларды орындайды. Мозаиканы құрастырады. Құрал-сайман аттарын жазады . Билеп сергиді Тапсырманы орындайды. |
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «Жұлдызша» əдісі бойынша бағалайды. «Жұлдызша» əдісі Оқушыларға тапсырманы орындауына қарай жұлдызша таратып отырады. |
Оқулық, көрсетілім интербелсенді тақта карточкалар
кітап, компьютер |
||
|
Бекіту Кері байланыс (5 мин) Үй тапсырмасы Рефлексия Бағалау |
«Кеме» әдісі
Үйге тапсырма: 36 бет, зертте тапсырмасы, өз ойларын жазып келу |
Оқушылар кемені керек түстеріне бояйды |
|
бояу қарындащ, фломастер |
||
|
Сабаққа белсенді қатысқан оқушыларды «Қол шапалақ» әдісі арқылы бағалайды. Жарайсыңдар оқушылар, өте керемет өтті, белсенділіктерін үшін рахмет . |
Бәр-біріне қол шапалақтайды |
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Жеке кейіпкер жасау" 2-сынып
Хуанган Айсауле
Информатика мұғалімі
Педагог
Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Атығай ауылы
«Атығай ЖОББМ» КММ
Цифрлық сауаттылық пәнінен қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Хуанган Айсауле |
|||||
|
Күні: 20.12.22ж |
14-сабақ |
|||||
|
Сынып: 2 А |
Қатысушылар саны:10 |
Қатыспағандар саны:0 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жеке кейіпкер жасау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаты |
2.4.2.1 программалау алаңының кірістірілген графикалық редакторында кейіпкер жасау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы үшін: Программалау алаңының кірістірілген графикалық редакторында кейіпкер жасайды. Оқушылардың көбі үшін: Суреттің фрагментін көшіріп көрсетіп, суретті қайта өңдейді. Кейбір оқушылар үшін: Scratch-тің графикалық редакторында кейіпкер жасауды үйренеді. |
|||||
|
Пәнаралық байланыс |
Орыс тілі. Математика. Бейнелеу өнері |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру, өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру,қайталау 8 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру сәлемдесу жаттығуларын жасату арқылы жүреді. Топқа бөлу: «QAZ MATH» бағдарламасына оқушылардың дайын тізімін енгізу арқылы топқа бөлеміз. Өткен тақырыпқа шолу жасау, қайталау: -Үйге берілген тапсырмасын тексеру. «Сиқырлы сандық» әдісі арқылы үй тапсырмасы тексеріледі. |
Сәлемдесу жаттығуларын жасайды. |
«Жұлдызша» əдісі Оқушыларға тапсырманы орындауына қарай жұлдызша таратып отырады. |
Жәшік, қағаз қиыдылары |
||
|
Ортасы (27 мин)
Сергіту сәті
|
Жаңа тақырыпты бейнебаян арқылы танысады Тапсырмалар: 1-тапсырма: «Кім тапқыр» ойыны. Тапсырмаларды қарастыру. https://learningapps.org/display?v=p4k42b5m220 Дecкриптор: бағдарлама арқылы қай блокқа жататының анықтап, мозаика құрады. 2-тапсырма: Құрал-сайман аттарын жазып,қайда жататынын анықтап, сәйкестендіреді:
Дecкриптор: тапсырма арқылы құрал-сайман аттарын жазып,қайда жататынын анықтап біледі. Допқа қарап, мұғалім жасаған іс-қимылын қайталайды. 3-тапсырма: Компьютермен жұмыс, 36 бет Дecкриптор: жеке кейіпкер жасап, блок құрады. |
learningАpps.org қосымшасында тапсырмаларды орындайды. Мозаиканы құрастырады. Құрал-сайман аттарын жазады . Билеп сергиді Тапсырманы орындайды. |
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «Жұлдызша» əдісі бойынша бағалайды. «Жұлдызша» əдісі Оқушыларға тапсырманы орындауына қарай жұлдызша таратып отырады. |
Оқулық, көрсетілім интербелсенді тақта карточкалар
кітап, компьютер |
||
|
Бекіту Кері байланыс (5 мин) Үй тапсырмасы Рефлексия Бағалау |
«Кеме» әдісі
Үйге тапсырма: 36 бет, зертте тапсырмасы, өз ойларын жазып келу |
Оқушылар кемені керек түстеріне бояйды |
|
бояу қарындащ, фломастер |
||
|
Сабаққа белсенді қатысқан оқушыларды «Қол шапалақ» әдісі арқылы бағалайды. Жарайсыңдар оқушылар, өте керемет өтті, белсенділіктерін үшін рахмет . |
Бәр-біріне қол шапалақтайды |
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз




