Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Материалдар / Ашық сабақ. Көшпелілер туралы түсінік. Есімдік, оның түрлері.
2023-2024 оқу жылына арналған
қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған
Ашық сабақ. Көшпелілер туралы түсінік. Есімдік, оның түрлері.
Материал туралы қысқаша түсінік
Оқушыларды жіктеу, сілтеу, сұрау есімдіктерін жазба, ауызша жұмыстарда орынды қолдануға, жазба жұмыстарында сөйлем соңында қойылатын тыныс белгілерді орынды қоюға үйрету.
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
Бөлім:
4 – бөлім:Ежелгі көшпелілер
мәдениеті.Тұмар ханшайым туралы
аңыз
Мұғалімнің
аты-жөні:
Канатбаева
Г.З
Күні:
8.11
Сынып: 5
«А».
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Сабақтың
тақырыбы
Көшпелілер туралы түсінік.
Есімдік, оның түрлері
Оқу
мақсаттары
5.5.1.4 жіктеу, сілтеу, сұрау есімдіктерін жазба, ауызша
жұмыстарда орынды
қолдану;
5.4.5.1 жазба жұмыстарында
сөйлем соңында қойылатын тыныс белгілерді орынды
қолдану.
Сабақтың
мақсаттары
оқушылардыжіктеу, сілтеу, сұрау есімдіктерін жазба, ауызша жұмыстарда
орынды қолдануға,жазба жұмыстарында сөйлем соңында қойылатын тыныс
белгілерді орынды қоюғаүйрету
Сабақтың
барысы
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері(уақыт)
Мұғалімнің
іс-әрекеті
Оқушының
іс-әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Психологиялық ахуал
туғызу
Мұғалім сыныпты
сабаққа ұйымдастыру үшін оқушылармен амандасады, «Шаттық шеңбер»
тренигін өткізеді.
Сабақтың мақсаттарымен
таныстырады.
Оқушылар мұғаліммен
сәлемдеседі.
Бір-біріне тілектер
айтады.
Ауызша кері байланыс
беру.
Жақсы!
Тамаша!
оқулық
Үй жұмысын
тексеру
Өткен сабақтың тапсырмасын
тексереді.Кемшіліктерді анықтайды,
түзетеді, бағалайды.
Тапсырманы айтады, тақырып
бойыншасұрақтарға жауап
береді.
«Ішкі және сыртқы
шеңбер»
4
б
Қызығушылықты
ояту
Суретпен
жұмыс
Сурет бойынша сұрақтарға жауап
береді, өз ойларын айтады
Сөздікпен
жұмыс
Жаңа сөздерді
таныстырады.
Жаңа сөздерді
жазады.
Мәтіналды
жұмыс
ТБ
«Есімдік, оның түрлері»
ережені түсіндіреді
Ережені тыңдайды, өз
мысалдарын айтуға тырысады.
Сергіту
сәті
сергіту сәтін
жасатады.
Оқушылар сергіту
сәтін орындайды.
Мәтінмен
жұмыс
АЖ
Жеке
жұмыс
Көп нүктенің орнына
қажетті есімдіктерді жазу.
Көп нүктенің орнына қажетті
есімдіктерді жазады, ережені меңгеріп дұрыс есімдіктерді
таңдайды.
Дескриптор
1. Есімдіктің
қажетті түрін жазады.
2.
Орфография
лық нормаларды
сақтап жазады, қазақ тіліне тән дыбыстарға назар
аударады.
3. Сөйлем соңында қойылатын
тыныс белгілерді дұрыс қойып жазады. 6
б
Мәтінсоңы
жұмыс
ЕБҚЕБ-ға
тапсырма
Карточкамен
жұмыс
Карточкамен жұмыс
жасайды.
Үйге
тапсырма
74 –бет. ТБ ереже
дәптерге жазу.
Рефлексия
Кері
байланыс
«Бағдаршам»
әдісі
Қызыл-мүлдем
түсінбедім
Сары- жартылай
түсіндім
Жасыл-толық
түсінікті
Оқушылар сабақта алған
білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін
білдіреді.
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз