|
Бөлім: Кәсіп пен еңбек. Болашақ мамандықтары |
Мектеп: №34ЖОББМ |
Сыныбы: 8 А,Б |
|||||||||||||||||
|
Күні: 19.11.25ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Абдраманова М.Н. |
||||||||||||||||||
|
Пәні: қазақ тілі |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағаны: |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Логистика туралы не білеміз? |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.5.1 перифразаның түрлі тәсілдерін қолдана отырып, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру 8.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректердің маңызды тұстарын анықтап жазу; |
||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: мәтінді түсініп оқып, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру, графиктік мәтінді түсініп жазу; Көпшілігі: мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру, мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі ақпаратты жазу; Кейбір оқушылар: перифразаның түрлі тәсілдерін қолдана отырып, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру , мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі деректердің маңызды тұстарын анықтап жазу. |
||||||||||||||||||
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушыныңәрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту 5 мин Сабақтың ортасы: |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесіп, зейінін сабаққа аудару. Сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру. 1.Сыныппен амандасу. «Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасындағы «Әділдік пен жауапкершілік» құндылығы Қызығушылықты ояту. « Корпорация, компания, зауыт, фабрика
секілдікәсіпорындардыңжасапшығарғантауарөнімдерінбірнүктеденекіншінүктегежеткізуменайналысатын
сала.
Логистика саласынажер, әуе, құбыржүйесі, кеме,
теміржолсекілдітасымалдаукөліктүрлерінжатқызамыз.
Логистика – материалдық және ақпараттық өнімді шығу нүктесінен тұтынушыға дейінгі аралықтағы қозғалысты реттеу.
Логистика дегеніміз не? Оқушыларға сұрақ тасталады және сыныптың әр бұрышына болжам жауаптар ілінеді. Оқушылар қай жауапты дұрыс деп шешеді, сол жауаптың тұсына барып тұрады, неге бұл жауапты таңдағанын айтып түсіндіреді. Таңдаған жауаптарына байланысты топқа бөлінеді. -Бұл мамандық туралы не білеміз? Оқушылар өз пікірлерін білдіреді. Сабақтың тақырыбы, мақсаты мен бағалау критерийлерін анықтайды.
Ж.1-оқылым мәтінін оқып танысады.Мәтін бойынша сұрақтар құрастырады. «Сен маған, мен саған» әдісімен бір-біріне мәтін бойынша перифразаның түрлі тәсілдерін қолдана отырып сұрақтар қояды.
ҚБ. «Екі жұлдыз, бір тілек»
ТЖ. 2-тапсырма: Мәтін құрылымын сақтай отырып, графикалық суреттегі ақпараттың маңызды тұстарын анықтап жазыңдар.
ҚБ. «Плюс, минус, қызықты»
|
Оқушылармен сәлемдесіп, зейінін сабаққа аудару. Оқушыларға сұрақ тасталады және сыныптың әр бұрышына болжам жауаптар ілінеді. Оқушылар қай жауапты дұрыс деп шешеді, сол жауаптың тұсына барып тұрады, неге бұл жауапты таңдағанын айтып түсіндіреді. Таңдаған жауаптарына байланысты топқа бөлінеді.
Мәтін мазмұнымен оқып танысады; Перифразаның түрлі тәсілдерін қолдана отырып сұрақтар құрастырады.
Суреттегі маңызды ақпаратты анықтайды ; ақпаратты талдап жазады ; мәтін құрылымын сақтайды.
Оқылым және тыңдалым мәтіндеріндегі сөздік құрамға енетін термин және кірме сөздерді теріп жазады; жағдаятпен танысады; процесті ұйымдастырудың кезеңдік сызбасын жасайды.
|
ҚБ
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
8-сынып «Қазақ тілі» оқулығы
www. Uniface.kz
https://www.google.kz/search?q=Логистика
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың соңы:
Үй тапсырмасы:
|
Кері байланыс
6-тапсырма |
|
|||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Логистика туралы не білеміз? 8 сынып
Ашық сабақ. Логистика туралы не білеміз? 8 сынып
|
Бөлім: Кәсіп пен еңбек. Болашақ мамандықтары |
Мектеп: №34ЖОББМ |
Сыныбы: 8 А,Б |
|||||||||||||||||
|
Күні: 19.11.25ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Абдраманова М.Н. |
||||||||||||||||||
|
Пәні: қазақ тілі |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағаны: |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Логистика туралы не білеміз? |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.5.1 перифразаның түрлі тәсілдерін қолдана отырып, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру 8.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректердің маңызды тұстарын анықтап жазу; |
||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: мәтінді түсініп оқып, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру, графиктік мәтінді түсініп жазу; Көпшілігі: мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру, мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі ақпаратты жазу; Кейбір оқушылар: перифразаның түрлі тәсілдерін қолдана отырып, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру , мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі деректердің маңызды тұстарын анықтап жазу. |
||||||||||||||||||
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушыныңәрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту 5 мин Сабақтың ортасы: |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесіп, зейінін сабаққа аудару. Сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру. 1.Сыныппен амандасу. «Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасындағы «Әділдік пен жауапкершілік» құндылығы Қызығушылықты ояту. « Корпорация, компания, зауыт, фабрика
секілдікәсіпорындардыңжасапшығарғантауарөнімдерінбірнүктеденекіншінүктегежеткізуменайналысатын
сала.
Логистика саласынажер, әуе, құбыржүйесі, кеме,
теміржолсекілдітасымалдаукөліктүрлерінжатқызамыз.
Логистика – материалдық және ақпараттық өнімді шығу нүктесінен тұтынушыға дейінгі аралықтағы қозғалысты реттеу.
Логистика дегеніміз не? Оқушыларға сұрақ тасталады және сыныптың әр бұрышына болжам жауаптар ілінеді. Оқушылар қай жауапты дұрыс деп шешеді, сол жауаптың тұсына барып тұрады, неге бұл жауапты таңдағанын айтып түсіндіреді. Таңдаған жауаптарына байланысты топқа бөлінеді. -Бұл мамандық туралы не білеміз? Оқушылар өз пікірлерін білдіреді. Сабақтың тақырыбы, мақсаты мен бағалау критерийлерін анықтайды.
Ж.1-оқылым мәтінін оқып танысады.Мәтін бойынша сұрақтар құрастырады. «Сен маған, мен саған» әдісімен бір-біріне мәтін бойынша перифразаның түрлі тәсілдерін қолдана отырып сұрақтар қояды.
ҚБ. «Екі жұлдыз, бір тілек»
ТЖ. 2-тапсырма: Мәтін құрылымын сақтай отырып, графикалық суреттегі ақпараттың маңызды тұстарын анықтап жазыңдар.
ҚБ. «Плюс, минус, қызықты»
|
Оқушылармен сәлемдесіп, зейінін сабаққа аудару. Оқушыларға сұрақ тасталады және сыныптың әр бұрышына болжам жауаптар ілінеді. Оқушылар қай жауапты дұрыс деп шешеді, сол жауаптың тұсына барып тұрады, неге бұл жауапты таңдағанын айтып түсіндіреді. Таңдаған жауаптарына байланысты топқа бөлінеді.
Мәтін мазмұнымен оқып танысады; Перифразаның түрлі тәсілдерін қолдана отырып сұрақтар құрастырады.
Суреттегі маңызды ақпаратты анықтайды ; ақпаратты талдап жазады ; мәтін құрылымын сақтайды.
Оқылым және тыңдалым мәтіндеріндегі сөздік құрамға енетін термин және кірме сөздерді теріп жазады; жағдаятпен танысады; процесті ұйымдастырудың кезеңдік сызбасын жасайды.
|
ҚБ
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
8-сынып «Қазақ тілі» оқулығы
www. Uniface.kz
https://www.google.kz/search?q=Логистика
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың соңы:
Үй тапсырмасы:
|
Кері байланыс
6-тапсырма |
|
|||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
















