Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
3-бөлім: Кәсіп пен еңбек. Болашақ мамандықтары Лексика |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Дукеева Н.М. |
|
|
Пән |
Қазақ тілі |
|
|
Күні: |
01.12.2023 |
|
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: 5 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мамандық. Сөздік қор мен сөздік құрам |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.4.1 - мәтінде көтерілген мәселені (тұрмыстық, әлеуметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтау; 8.4.3.1 - сөздік қор және сөздік құрам ерекшеліктерін түсініп қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Дағды |
Айтылым, жазылым, оқылым |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру 3 минут
Өткен білімді еске түсіру Өзін-өзі тексеру
5 минут |
*Амандасу; * оқушыларға жағымды ахуал қалыптастыру мақсатында Сәлемдесу тәсілін қолданады. * Сабақтың тақырыбы, мақсаты, бағалау критерийлері түсіндіреді
|
Амандасады;
|
Бағалау парақтары
2 ұпай |
Слайд, Сәлемдесу суреті
Интерактивті тақта Слайд
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Жаңа білім Топтық жұмыс
7 минут
Жаңа материалды меңгерту
7 минут
5 минут
7 минут
|
Мәтінмен жұмыс Мәтін беріледі. Мәтін бойынша жұмыс түрлері:
Тапсырма: Берілген сөздерден жаңа сөздер, жаңа тіркестер жасап, кестеге түсіріңдер. Сөздік қор арқылы сөздік құрамның қалай толығатынан назар аударыыңдар
Біл, іс, бол, жас, оқу, жүр, ой, дәрі
Жеке жұмыс: Келісу/келіспеу эссесін жазу.
|
Топқа Талап, Еңбек сөздері арқылы бөлінеді. Бағалау критерийлері: -Мәтінді оқиды, мазмұнын түсінеді. -Мәтіндегі әлеуметтік және тұрмыстық мәселені анықтайды.
Кестені толтырады, сөздік құрамды толықтырып жаңа сөздер құрап жазады
Дескриптор
Эссеге қойылатын талаптар:
|
Әр тапсырмадан соң оқушылар өздерін, бірін-бірі бағалап отырады. Жалпы 2 ұпай
3 ұпай
3 ұпай
|
Бейнежазба
Слайд Бағалау формасы
Карточкалар А 4 парақтағы қима қағаздар Оқулық дәптер
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы Бағалау |
Жасанды интеллект арқылы жасалған бейнежазба көрсетіледі. Қорытынды жасайды |
Ұпайларын санайды |
Өзін-өзі бағалау |
|
||||||||||||||||||
|
Кері байланыс 1 минут |
Ватсап арқылы кері байланыс береді |
Сабақта алған білімдері бойынша кері байланыс жасайды, ұпайларын санайды
|
Өзін өзі бағалау |
|
||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасын беру 1 минут |
Кірме сөздерге мысалдар жазып келу |
Күнделіктеріне жазып алады |
|
күнделік |
||||||||||||||||||
|
Талдау:
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. "Мамандық"8-сынып. Қазақ тілі
Ашық сабақ. "Мамандық"8-сынып. Қазақ тілі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
3-бөлім: Кәсіп пен еңбек. Болашақ мамандықтары Лексика |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Дукеева Н.М. |
|
|
Пән |
Қазақ тілі |
|
|
Күні: |
01.12.2023 |
|
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: 5 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мамандық. Сөздік қор мен сөздік құрам |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.4.1 - мәтінде көтерілген мәселені (тұрмыстық, әлеуметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтау; 8.4.3.1 - сөздік қор және сөздік құрам ерекшеліктерін түсініп қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Дағды |
Айтылым, жазылым, оқылым |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру 3 минут
Өткен білімді еске түсіру Өзін-өзі тексеру
5 минут |
*Амандасу; * оқушыларға жағымды ахуал қалыптастыру мақсатында Сәлемдесу тәсілін қолданады. * Сабақтың тақырыбы, мақсаты, бағалау критерийлері түсіндіреді
|
Амандасады;
|
Бағалау парақтары
2 ұпай |
Слайд, Сәлемдесу суреті
Интерактивті тақта Слайд
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Жаңа білім Топтық жұмыс
7 минут
Жаңа материалды меңгерту
7 минут
5 минут
7 минут
|
Мәтінмен жұмыс Мәтін беріледі. Мәтін бойынша жұмыс түрлері:
Тапсырма: Берілген сөздерден жаңа сөздер, жаңа тіркестер жасап, кестеге түсіріңдер. Сөздік қор арқылы сөздік құрамның қалай толығатынан назар аударыыңдар
Біл, іс, бол, жас, оқу, жүр, ой, дәрі
Жеке жұмыс: Келісу/келіспеу эссесін жазу.
|
Топқа Талап, Еңбек сөздері арқылы бөлінеді. Бағалау критерийлері: -Мәтінді оқиды, мазмұнын түсінеді. -Мәтіндегі әлеуметтік және тұрмыстық мәселені анықтайды.
Кестені толтырады, сөздік құрамды толықтырып жаңа сөздер құрап жазады
Дескриптор
Эссеге қойылатын талаптар:
|
Әр тапсырмадан соң оқушылар өздерін, бірін-бірі бағалап отырады. Жалпы 2 ұпай
3 ұпай
3 ұпай
|
Бейнежазба
Слайд Бағалау формасы
Карточкалар А 4 парақтағы қима қағаздар Оқулық дәптер
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы Бағалау |
Жасанды интеллект арқылы жасалған бейнежазба көрсетіледі. Қорытынды жасайды |
Ұпайларын санайды |
Өзін-өзі бағалау |
|
||||||||||||||||||
|
Кері байланыс 1 минут |
Ватсап арқылы кері байланыс береді |
Сабақта алған білімдері бойынша кері байланыс жасайды, ұпайларын санайды
|
Өзін өзі бағалау |
|
||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасын беру 1 минут |
Кірме сөздерге мысалдар жазып келу |
Күнделіктеріне жазып алады |
|
күнделік |
||||||||||||||||||
|
Талдау:
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














