ҚМЖ
|
Бөлім: |
7. Су – тіршілік көзі |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сураган А. |
|
|
Күні: |
18.04.2024 |
|
|
Сынып: 3-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мақтаншақ көлшік |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
3.3.4.1*мәтін мазмұны мен кейіпкерлерінің іс-әрекетін нақтылау үшін сұрақтар (қандай? қай? қашан? қайда?) құрастыру және оған жауап беру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
мәтін мазмұны мен кейіпкерлерінің іс-әрекетін нақтылау үшін сұрақтар (қандай? қай? қашан? қайда?) құрастырады және оған жауап береді; |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
ЕБҚ бар оқушы үшін |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі 5 мин 3 мин |
Ұйымдастыру Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал. «Қаламдар» әдісі арқылы оқушыларды бірлесе жұмыс істеуге үйрету. Үй тапсырмасын тексеру: «Мина алаңы» |
Амандасады. Оқушылар ортаға шығып, тапсырманы орындайды. |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы |
|
|||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин
|
«Миға шабуыл» әдісі арқылы тақырыпқа шыққызу. |
1-тапсырма: Берілген сұрақтарға жауап беріңіз. Жетекші сұрақтар:
Дескриптор:
|
«Шапалақ» әдісі |
|
|||||||||
|
|
Жаңа сөздерді беру. |
Жаңа сөздерді сөздік дәптеріне жазады, оқиды, есте сақтайды. Жаңа сөздер: Мақтанды – похвалился Мақтаншақ – хвостун Бу – пар Кеуіп қалады – высох,высохла |
|
|
|||||||||
|
Сабақтың ортасы 10 мин
|
Мәтін алды тапсырма |
2-тапсырма: Сөздердің дұрыс айтылуы мен жазылуына назар аударыңыз.
Дескриптор
|
«Басбармақ» әдісі |
|
|||||||||
|
|
Тыңдалым. Мәтінмен жұмыс. |
Дескриптор:
|
|
|
|||||||||
|
|
Мәтіннен кейінгі тапсыррма. Жұптық жұмыс |
3-тапсырма: Сурет пен сөздерді сәйкестендір.
Дескриптор:
|
|
|
|||||||||
|
12 мин |
Жазылым. «Тіл – ұлттық құндылық» тақырыбында эссе жазғызу. |
4-тапсырма. Суретті сөзбен жазып сөйлемді толықтыр. Дескриптор:
Каллиграфияны сақтайды |
Өзін-өзі бағалау
|
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы
8 мин
|
«Cұрақ жауап» әдісі арқылы сабақты қорытындылату.
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Дескриптор:
|
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы |
|
|||||||||
|
Рефлексия
2 мин |
«Білім қоржыны» әдісі арқылы кері байланыс жасатқызу. |
Оқушылар стикерлерді жабыстырады |
|
|
|||||||||
|
|
|
көлшік |
|
|
құдық |
|
|
|
бу |
|
|
|
Кеуіп қалды |
|
|
|
жаңбыр |
|
|
|
көлшік |
|
|
құдық |
|
|
|
бу |
|
|
|
Кеуіп қалды |
|
|
|
жаңбыр |
Мақтанды – похвалился
Мақтаншақ – хвостун
Бу – пар
Кеуіп қалады – высох,высохла
Көлшік- пруд
Құдық-колодец
Жаңбыр- дождь
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Мақтаншақ көл" 3 сынып Т2
Ашық сабақ "Мақтаншақ көл" 3 сынып Т2
ҚМЖ
|
Бөлім: |
7. Су – тіршілік көзі |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сураган А. |
|
|
Күні: |
18.04.2024 |
|
|
Сынып: 3-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мақтаншақ көлшік |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
3.3.4.1*мәтін мазмұны мен кейіпкерлерінің іс-әрекетін нақтылау үшін сұрақтар (қандай? қай? қашан? қайда?) құрастыру және оған жауап беру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
мәтін мазмұны мен кейіпкерлерінің іс-әрекетін нақтылау үшін сұрақтар (қандай? қай? қашан? қайда?) құрастырады және оған жауап береді; |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
ЕБҚ бар оқушы үшін |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі 5 мин 3 мин |
Ұйымдастыру Сәлемдесу, түгендеу Психологиялық ахуал. «Қаламдар» әдісі арқылы оқушыларды бірлесе жұмыс істеуге үйрету. Үй тапсырмасын тексеру: «Мина алаңы» |
Амандасады. Оқушылар ортаға шығып, тапсырманы орындайды. |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы |
|
|||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин
|
«Миға шабуыл» әдісі арқылы тақырыпқа шыққызу. |
1-тапсырма: Берілген сұрақтарға жауап беріңіз. Жетекші сұрақтар:
Дескриптор:
|
«Шапалақ» әдісі |
|
|||||||||
|
|
Жаңа сөздерді беру. |
Жаңа сөздерді сөздік дәптеріне жазады, оқиды, есте сақтайды. Жаңа сөздер: Мақтанды – похвалился Мақтаншақ – хвостун Бу – пар Кеуіп қалады – высох,высохла |
|
|
|||||||||
|
Сабақтың ортасы 10 мин
|
Мәтін алды тапсырма |
2-тапсырма: Сөздердің дұрыс айтылуы мен жазылуына назар аударыңыз.
Дескриптор
|
«Басбармақ» әдісі |
|
|||||||||
|
|
Тыңдалым. Мәтінмен жұмыс. |
Дескриптор:
|
|
|
|||||||||
|
|
Мәтіннен кейінгі тапсыррма. Жұптық жұмыс |
3-тапсырма: Сурет пен сөздерді сәйкестендір.
Дескриптор:
|
|
|
|||||||||
|
12 мин |
Жазылым. «Тіл – ұлттық құндылық» тақырыбында эссе жазғызу. |
4-тапсырма. Суретті сөзбен жазып сөйлемді толықтыр. Дескриптор:
Каллиграфияны сақтайды |
Өзін-өзі бағалау
|
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы
8 мин
|
«Cұрақ жауап» әдісі арқылы сабақты қорытындылату.
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Дескриптор:
|
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы |
|
|||||||||
|
Рефлексия
2 мин |
«Білім қоржыны» әдісі арқылы кері байланыс жасатқызу. |
Оқушылар стикерлерді жабыстырады |
|
|
|||||||||
|
|
|
көлшік |
|
|
құдық |
|
|
|
бу |
|
|
|
Кеуіп қалды |
|
|
|
жаңбыр |
|
|
|
көлшік |
|
|
құдық |
|
|
|
бу |
|
|
|
Кеуіп қалды |
|
|
|
жаңбыр |
Мақтанды – похвалился
Мақтаншақ – хвостун
Бу – пар
Кеуіп қалады – высох,высохла
Көлшік- пруд
Құдық-колодец
Жаңбыр- дождь
шағым қалдыра аласыз





















