«Науалы орта мектебі» КММ
Қысқа мерзімді жоспар
|
Білім беру ұйымының атауы |
« Науалы орта мектебі»КММ |
||||
|
Пәні: |
Математика |
||||
|
Бөлім: |
3(А) бөлім Қозғалысқа, түсімділікке берілген есептер. |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Базарбаева Р.А. |
||||
|
Күні: |
31.01.24. |
||||
|
Сыныбы: |
4-а |
||||
|
Тақырыбы |
Логикалық есептер |
||||
|
Оқу мақсаты |
4.4.2.2.Кеңістіктік ойлау қабілетін дамытуға арналған логикалық есептерді шығару. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кеңістіктік ойлау қабілетін дамытуға арналған логикалық есептерді шығарады. |
||||
|
құндылықтар |
Ұлттық мүдде.Талап. |
||||
|
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
I.Ұйымдастыру. А)Қайырлы таң,оқушылар! -сабағымызды бастаймыз, Көңіл- күйіміз жоғары! Ә) «Көңілді сәлемдесу» музыкалық Б)Шарлармен жұмыс. Шарттар:
|
1.Мұғаліммен сәлемдеседі. 2.Музыка ырғағымен қимыл жасайды 3.Оқушылар өз әрекеттерімен бөліседі. 4) сабақ тақырыбын анықтайды. 5) топтарға бөлінеді 6) Топ басшысы парақты толтырады. |
Жарайсыңдар! |
Өлең жолдары. Музыка шарлар Бағалау парағы |
|
|
3 минут |
Үй тапсырмасын сұрау -Топ басшыларының баянхаты -тапсырманы талдау (топтық жұмыс) - жұмыс дәптерін ауыстыру -Бүгінгі күнді жазу |
Әр топ тапсырманы талдайды. Дәптерлеріне күнді жазады. |
дескриптор: Дұрыс орындаған оқушы-1 бал |
3 парақта шаршылар суреттері |
|
|
Сабақтың ортасы 10 минут 15 мин 10мин |
Жұмбақтар шешеді.шешуіндегі сөзге 1 ақиқат пікір айтады.
Тырсылдап
түседі,
Көтеріліп
теңізден
Жаңбыр жауып
басылды,
Кейде аққан
судай,
Алдымнан өтті
бұлдырап,
Үстінде
шөлдің,
4)Берілген заңдылықтарға байланысты тапсырмалар орындайды. 5) Жеке
жұмыс №2 тапсырма оқулықта текшемен жұмыс.
Сергіту сәті «Қалпағым» Қалпағым менің үшбұрыш Үшбұрыш менің қалпағым Ал егер үшбұрыш болмаса Онда менің қалпағым емес.
Колпак мой треугольный Треугольный мой колпақ А если не треугольный То это не мой колпак 6)
өзіндік жұмыс. Шаршылармен жұмыс.Сіріңке шырпыларымен
жұмыс.
|
Сабақпен танысады Оқушылар топта жұмбақтар шешеді. Жеке жұмыс жасайды. Дәптерде текше жазбасын сызады. Қимылмен сергіту сәтін жасайды. Шимен жұмыс жасайды. |
Мадақтау Дескриптор 2 бал Дескриптор: 1) Торкөздерді дұрыс санайды -1 бал 2) Дәптерге осындай сурет салады -1 бал 3) Әрқайсысында бір гүлден болатындай, теңдей 4 бөлікке бөледі.Сызықпен сызады. Әр бөлікті түрлі- түсті бояумен бояйды-1 бал Барлығы 3- бал |
Оқулық Қима қағаздар Заңдылықтар Текше моделі |
|
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Сабақты қорытындылау. Бағалау «Әуе шары» әдісі «Инстаграм» әдісі Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? Бүгін қандай ұғыммен таныстың? -Сабақтың мақсатына жеттің бе ? - Не қиынболды ? Үйге тапсырма:65- бет №8,9 |
|
Кері байланыс |
Макет «Әуе шары» |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Математика 4- сынып "Логикалық есептер"
Ашық сабақ. Математика 4- сынып "Логикалық есептер"
«Науалы орта мектебі» КММ
Қысқа мерзімді жоспар
|
Білім беру ұйымының атауы |
« Науалы орта мектебі»КММ |
||||
|
Пәні: |
Математика |
||||
|
Бөлім: |
3(А) бөлім Қозғалысқа, түсімділікке берілген есептер. |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Базарбаева Р.А. |
||||
|
Күні: |
31.01.24. |
||||
|
Сыныбы: |
4-а |
||||
|
Тақырыбы |
Логикалық есептер |
||||
|
Оқу мақсаты |
4.4.2.2.Кеңістіктік ойлау қабілетін дамытуға арналған логикалық есептерді шығару. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кеңістіктік ойлау қабілетін дамытуға арналған логикалық есептерді шығарады. |
||||
|
құндылықтар |
Ұлттық мүдде.Талап. |
||||
|
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
I.Ұйымдастыру. А)Қайырлы таң,оқушылар! -сабағымызды бастаймыз, Көңіл- күйіміз жоғары! Ә) «Көңілді сәлемдесу» музыкалық Б)Шарлармен жұмыс. Шарттар:
|
1.Мұғаліммен сәлемдеседі. 2.Музыка ырғағымен қимыл жасайды 3.Оқушылар өз әрекеттерімен бөліседі. 4) сабақ тақырыбын анықтайды. 5) топтарға бөлінеді 6) Топ басшысы парақты толтырады. |
Жарайсыңдар! |
Өлең жолдары. Музыка шарлар Бағалау парағы |
|
|
3 минут |
Үй тапсырмасын сұрау -Топ басшыларының баянхаты -тапсырманы талдау (топтық жұмыс) - жұмыс дәптерін ауыстыру -Бүгінгі күнді жазу |
Әр топ тапсырманы талдайды. Дәптерлеріне күнді жазады. |
дескриптор: Дұрыс орындаған оқушы-1 бал |
3 парақта шаршылар суреттері |
|
|
Сабақтың ортасы 10 минут 15 мин 10мин |
Жұмбақтар шешеді.шешуіндегі сөзге 1 ақиқат пікір айтады.
Тырсылдап
түседі,
Көтеріліп
теңізден
Жаңбыр жауып
басылды,
Кейде аққан
судай,
Алдымнан өтті
бұлдырап,
Үстінде
шөлдің,
4)Берілген заңдылықтарға байланысты тапсырмалар орындайды. 5) Жеке
жұмыс №2 тапсырма оқулықта текшемен жұмыс.
Сергіту сәті «Қалпағым» Қалпағым менің үшбұрыш Үшбұрыш менің қалпағым Ал егер үшбұрыш болмаса Онда менің қалпағым емес.
Колпак мой треугольный Треугольный мой колпақ А если не треугольный То это не мой колпак 6)
өзіндік жұмыс. Шаршылармен жұмыс.Сіріңке шырпыларымен
жұмыс.
|
Сабақпен танысады Оқушылар топта жұмбақтар шешеді. Жеке жұмыс жасайды. Дәптерде текше жазбасын сызады. Қимылмен сергіту сәтін жасайды. Шимен жұмыс жасайды. |
Мадақтау Дескриптор 2 бал Дескриптор: 1) Торкөздерді дұрыс санайды -1 бал 2) Дәптерге осындай сурет салады -1 бал 3) Әрқайсысында бір гүлден болатындай, теңдей 4 бөлікке бөледі.Сызықпен сызады. Әр бөлікті түрлі- түсті бояумен бояйды-1 бал Барлығы 3- бал |
Оқулық Қима қағаздар Заңдылықтар Текше моделі |
|
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Сабақты қорытындылау. Бағалау «Әуе шары» әдісі «Инстаграм» әдісі Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? Бүгін қандай ұғыммен таныстың? -Сабақтың мақсатына жеттің бе ? - Не қиынболды ? Үйге тапсырма:65- бет №8,9 |
|
Кері байланыс |
Макет «Әуе шары» |
|
шағым қалдыра аласыз
















