Ұйымдастырылған оқу қызметінің жоспары
Күні:
|
Білім беру саласы |
Әлеумет |
|
|
Бөлім |
Қоршаған ортамен таныстыру |
|
|
Бөлімше |
1.Мен және қоғам |
|
|
Тақырыбы |
1.1.Мен және менің отбасым |
|
|
Оқу мақсаты |
|
|
|
ҰОҚ мақсаты |
Туыстық байланысты түсінеді. Отбасы мүшелеріне деген өзінің қарым-қатынасын, жақындарына деген өзара сыйластық, қамқорлық негізінде құра біледі. |
|
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер |
АКТ, бала үні,4 К моделі, бақылау, саралау |
|
|
Ресурстар, дамыту орта |
Видиотаспа , суреттер, лента |
|
|
ҰОҚ жоспарлау |
||
|
ҰОҚ жоспарын жүзеге асыру кезеңдері/ уақыт |
Педагогтың іс-ірекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
Басталуы 0-5 мин |
Шаттық шеңбері. Балалар шеңбергте тұрып, төмендегі қол санамақ өлең жолдарын айту. Үйде нешеу екенбіз. Кел санайық екеуміз: Бас бармағым - атам Балаң үйрек - әжем Ортан терек - әкем Шылдыр шүмек - анам Кішкентай бөбек - мен. Бір үйде біз нешеуміз Бір үйде біз бесеуміз.
|
Kopilkaurokov.ru |
|
Негізгі бөлімі 20 мин |
1 тапсырма.Коммуникация. АКТ арқылы видиотаспа көрсету. Бір сөзбен оларді кімдер деп атаймыз? -Отбасы мүшелерін ата -Әрқайсысыңның отбасыларыңда неше адам бар? -Есімдерін ата.
2 тапсырма.Креативтілік. «Отбасы бәйтерегі» Отбасы мүшелерінің суреттерін ретімен орналастырады. Орналастыру себебін айтады. Ағаштың тамырынан бастап отбасы мүшелерінің суреттерін жапсыру. (ата,әже,әке,ана,аға,әпке,іні,қарындас)
3тапсырма. Сыни тұрғысынан ойлау. «Менің отбасым» ойыны. Тәрбиеші ортада лентаны ұстап тұрады. Әрбір бала өзіне ұнаған лентаны таңдап, отбасы туралы жағымды сөздер айтады. Менің отбасым көңілді, өйткені ... Менің отбасым мейірімді, өйткені... Менің отбасым тату, өйткені... |
twitter.com
infourok.ru |
|
Қорытынды 5 мин |
Кері байланыс. «Ыстық орындық» әдісі. -Отбасы дегеніміз кім? -Отбасына кімдер жатады? -Отбасы мүшелеірне қандай қамқорлық көрсетеміз? «Смайлик бейнелері» әдісі арқылы бағалау
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Мен және менің отбасым
Ашық сабақ. Мен және менің отбасым
Ұйымдастырылған оқу қызметінің жоспары
Күні:
|
Білім беру саласы |
Әлеумет |
|
|
Бөлім |
Қоршаған ортамен таныстыру |
|
|
Бөлімше |
1.Мен және қоғам |
|
|
Тақырыбы |
1.1.Мен және менің отбасым |
|
|
Оқу мақсаты |
|
|
|
ҰОҚ мақсаты |
Туыстық байланысты түсінеді. Отбасы мүшелеріне деген өзінің қарым-қатынасын, жақындарына деген өзара сыйластық, қамқорлық негізінде құра біледі. |
|
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер |
АКТ, бала үні,4 К моделі, бақылау, саралау |
|
|
Ресурстар, дамыту орта |
Видиотаспа , суреттер, лента |
|
|
ҰОҚ жоспарлау |
||
|
ҰОҚ жоспарын жүзеге асыру кезеңдері/ уақыт |
Педагогтың іс-ірекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
Басталуы 0-5 мин |
Шаттық шеңбері. Балалар шеңбергте тұрып, төмендегі қол санамақ өлең жолдарын айту. Үйде нешеу екенбіз. Кел санайық екеуміз: Бас бармағым - атам Балаң үйрек - әжем Ортан терек - әкем Шылдыр шүмек - анам Кішкентай бөбек - мен. Бір үйде біз нешеуміз Бір үйде біз бесеуміз.
|
Kopilkaurokov.ru |
|
Негізгі бөлімі 20 мин |
1 тапсырма.Коммуникация. АКТ арқылы видиотаспа көрсету. Бір сөзбен оларді кімдер деп атаймыз? -Отбасы мүшелерін ата -Әрқайсысыңның отбасыларыңда неше адам бар? -Есімдерін ата.
2 тапсырма.Креативтілік. «Отбасы бәйтерегі» Отбасы мүшелерінің суреттерін ретімен орналастырады. Орналастыру себебін айтады. Ағаштың тамырынан бастап отбасы мүшелерінің суреттерін жапсыру. (ата,әже,әке,ана,аға,әпке,іні,қарындас)
3тапсырма. Сыни тұрғысынан ойлау. «Менің отбасым» ойыны. Тәрбиеші ортада лентаны ұстап тұрады. Әрбір бала өзіне ұнаған лентаны таңдап, отбасы туралы жағымды сөздер айтады. Менің отбасым көңілді, өйткені ... Менің отбасым мейірімді, өйткені... Менің отбасым тату, өйткені... |
twitter.com
infourok.ru |
|
Қорытынды 5 мин |
Кері байланыс. «Ыстық орындық» әдісі. -Отбасы дегеніміз кім? -Отбасына кімдер жатады? -Отбасы мүшелеірне қандай қамқорлық көрсетеміз? «Смайлик бейнелері» әдісі арқылы бағалау
|
|
шағым қалдыра аласыз

















