Материалдар / Ашық сабақ "Менің атым Қожа"
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Ашық сабақ "Менің атым Қожа"

Материал туралы қысқаша түсінік
"Менің атым Қожа" әңгімесін толық меңгергендігін көрсетеді.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
03 Сәуір 2024
47
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
250 тг 188 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқамерзімді жоспар


Бөлім:

3-бөлім. Адамгершілік - асыл қасиет

Педагогтің аты-жөні:

Бұтабаева Айым Мұратқызы

Күні:

08.02.2024ж.

Сыныбы: 5

Қатысушылар саны: 15 Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

«Менің атым Қожа» хикаяты

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

5.1.3.1-көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашу;

Сабақтың мақсаты:

Көркем шығармадағы кейіпкерлер портретін аша алады. Іс-әрекеті арқылы образын аша алады.

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Қызығушылықты ояту

2 мин.

Ұйымдастыру кезеңі:

а) Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу.

ә) Психологиялық жағымды ахуал туғызу

«Біз Отанның ұланымыз» әні қосылып тұрады.

Мұғалім оқушылармен «Бақадан тілек» тренингі арқылы сабаққа кіргізеді.

б) Үй тапсырмасын тексеру.

Жаңа сабаққа кіріспе

8 минут


«Flippity» бағдарламасы арқылы

үш топқа бөлінеді.

«Spinner Wheel» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтары қойылады.

І топ: «Қожа»

ІІ топ: «Жантас»

ІІІ топ: «Майқанова» Мақсаты: Жылдам әрі функционалды түрде сыни ойлануды дамыту.


Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.










«Flippity» бағдарламасы







«Spinner Wheel» әдісі


Сабақтың ортасы

Мағынаны ашу.

30 мин.

Топтық жұмыс.

«Әдеби үйірме» әдісі

Әр топ өзіне берілген тапсырманы орындайды.

І топ: Сілтеме табушылар

ІІ топ: Сұрақ қоюшылар

ІІІ топ: Мәтін бойынша қызықты ақпарат


Дескриптор: Жалпы –2 балл.

Берілген тапсырмаларды орындап, сұрақтарға жауап береді.

«Әдеби үйірме» әдісі




Жұппен жұмыс.

«Галереяны шолу» әдісі.

Бөлмеде хикаят желісі бойынша суреттер ілініп тұрады. Қай хикаят екенін анықтап, мазмұндайды.

Хикаятты мазмұндайды.

Осы тапсырманы орындау арқылы оқушының айтылым дағдысы қалыптасады.

Дескриптор: Жалпы -2 балл.

Хикаятты анықтайды.

Мазмұндайды.

Хикаят желісі бойынша суреттер

Сергіту сәті: Оқушылар мен ұстаздар «Құпия кеңес» көрінісін тамашалайды.




Жеке жұмыс.

«Тауып көр» ойыны.

Оқушыларға кейіпкерлердің аты беріледі. Оқушылар портреті мен образын келтіре отырып, іс-қимылмен көрсетеді.

Мақсаты: Оқушылар кейіпкерлердің портреті мен образын қаншалықты меңгергендігін көрсетеді.

Дескриптор: Жалпы - 2 балл.

Кейіпкерлерді анықтайды.

Іс- әрекетпен көрсетеді.

Жасырылған кейіпкерді табады.

Карточкалар

«Оқушы» ТВ

Сабақтың соңы

Ой толғаныс.

Рефлексия

5 мин.


Бекіту тапсырмасы.

Мозайкаларды сәйкестендіреді

«Mentimeter» кері байланыс. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын анықтайды..

Сөйлемдерді екі бағанға топтастырады.



Мақсаты: Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады.


Дескриптор:

Жалпы – 2 балл

Сөздерді дұрыс топтастырады.





«Ақын, жазушы сөзімен» бағалауы

LearningApps











Үй тапсырмасы: «Құпия кеңес» хикаятынан үзінді жаттау

Инклюзив оқушыға арналған тапсырмалар:

Суреттерді сәйкестендір:

Қиындылардан мозайка құра:


Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!