-
Сабақтың тақырыбы: Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға беру
|
Бөлімі: |
Физикалық география. Гидросфера |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Карімов Самғат Нұрбергенұлы |
|
Күні: |
09.12.21 |
|
Сыныбы: |
9 Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.3.3.3 Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға береді |
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушы: Қазақстанның су ресурстарын атайды; Көпшілік оқушы: Су ресурстарына сипаттама береді; Кейбір оқушы: Су ресурстарына экономикалық баға береді |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы ( 10 мин) |
Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыпты еске түсіру Жаңа тақырыпты хабарлайды. |
Мақсат: Сұрақтарға жауап береді. Жаңа тақырыпты дәптерге жазады. |
Мұғалімнің мадақтауы |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Тапсырма №1. ТЖ. Зерттеу жұмысы Тақырыбы:
Тапсырма №2. ЖЖ 1. Қазақстан сумен қамтылуы бойынша қандай мәселелер бар екенін анықтаңыздар
2. Судың жетіспеуінің алдын алуға қандай іс-шаралар
жүргізуге болады Тапсырма № 3. Д.Ж. Оқулық мәтінің соңындағы тапсырманы орындайды. |
Мақсаты: Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға беру.
Мақсаты: Республикамызда сумен қамтамассыз етілуде қандай мәселелер бар екенін анықтайды және шешу жолдарын ұсынады Мақсаты: Қазақстанның су ресурстарына зкономикалық баға береді |
Топтар бір-бірін «от шашу» әдісі арқылы бағалайды. Дискриптор:
Мұғалімнің мадақтауы Дискриптор:
«Басбармақ» әдісі арқылы оқушылар бір- бірін бағалайды |
Оқулық Видеоролик Оқулық |
|
Сабақтың соңы (8 минут) |
«Жүйрік сұрақтар» әдісімен сабаққа рефлексия жасау «Тоңазытқыш» әдісі. Түсініксіз сұрақтарын жазып қалдырады. Тиімділігі: келесі сабаққа кері байланыс берілеі. |
Сұрақтарға жауап беру арқылы сабақты түйіндейді |
Мұғалімнің бағалауы |
Презентация |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға беру
-
Сабақтың тақырыбы: Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға беру
|
Бөлімі: |
Физикалық география. Гидросфера |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Карімов Самғат Нұрбергенұлы |
|
Күні: |
09.12.21 |
|
Сыныбы: |
9 Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.3.3.3 Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға береді |
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушы: Қазақстанның су ресурстарын атайды; Көпшілік оқушы: Су ресурстарына сипаттама береді; Кейбір оқушы: Су ресурстарына экономикалық баға береді |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы ( 10 мин) |
Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыпты еске түсіру Жаңа тақырыпты хабарлайды. |
Мақсат: Сұрақтарға жауап береді. Жаңа тақырыпты дәптерге жазады. |
Мұғалімнің мадақтауы |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Тапсырма №1. ТЖ. Зерттеу жұмысы Тақырыбы:
Тапсырма №2. ЖЖ 1. Қазақстан сумен қамтылуы бойынша қандай мәселелер бар екенін анықтаңыздар
2. Судың жетіспеуінің алдын алуға қандай іс-шаралар
жүргізуге болады Тапсырма № 3. Д.Ж. Оқулық мәтінің соңындағы тапсырманы орындайды. |
Мақсаты: Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға беру.
Мақсаты: Республикамызда сумен қамтамассыз етілуде қандай мәселелер бар екенін анықтайды және шешу жолдарын ұсынады Мақсаты: Қазақстанның су ресурстарына зкономикалық баға береді |
Топтар бір-бірін «от шашу» әдісі арқылы бағалайды. Дискриптор:
Мұғалімнің мадақтауы Дискриптор:
«Басбармақ» әдісі арқылы оқушылар бір- бірін бағалайды |
Оқулық Видеоролик Оқулық |
|
Сабақтың соңы (8 минут) |
«Жүйрік сұрақтар» әдісімен сабаққа рефлексия жасау «Тоңазытқыш» әдісі. Түсініксіз сұрақтарын жазып қалдырады. Тиімділігі: келесі сабаққа кері байланыс берілеі. |
Сұрақтарға жауап беру арқылы сабақты түйіндейді |
Мұғалімнің бағалауы |
Презентация |
шағым қалдыра аласыз


