|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: Қоршаған ортаны қорғау |
|||||
|
Күні : 06.03.2024ж |
Педагогтің аты-жөні: Айтуреева З.К. |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Құстар мен жәндіктер |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
4.1.5.1. тыңдаған оқиға/әңгіме бөліктерінің жалғасын болжау. 4.4.2.1. оқыған/аудио/бейне материалдың мазмұнын дайын жоспар негізінде жазу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Тыңдаған оқиға/әңгіме бөліктерінің жалғасын болжайды. оқыған/аудио материалдың мазмұнын дайын жоспар негізінде жазады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
|
1.Сәлемдесу. 2.Түгендеу. 3. Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Өзіме, көршіме» Мақсаты: мейірімді болуға, қамқор болуға, қарапайым болуға баулу. 4.Топтастыру І топ «Гүлдер» ІІ топ «Аңдар» ІІІ топ «Жәндіктер» 5.Дәптерлерін алмастыру. 6.Өткенді қайталау. «Гүл шоғы» әдісі арқылы өткен тақырыптарды қайталау. |
Оқушылар бүктелген қағазды бір-біріне ұсынады. Ойын тоқтағанда қолында қалған қағаздағы сөзді қасындағы досына оқып береді. Гүлдердің артындағы сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап тереді. Лайк жинау |
Суреттер Суреттер Гүл шоғы Суреттер |
||
|
Сабақтың ортасы (6-37 минут) |
Жаңа сабақ 1.Сабақтың мақсатымен таныстыру. 2.Жаңа сөзбен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады: бозторғай, немқұрайды, шөлден, тарғыл, арамшөп. 1-тапсырма. Айтылым. Топтық жұмыс. Суреттегі берілген құстар мен жәндіктерді ата. Олардың пайдасы мен зияны туралы не білесің? Айтып бер. 2-тапсырма. «Құпия хат» әдісі. Тыңдалым. Мұғалім өлең шумағын хатқа жасырып қояды. Оқушыларға хатты тауып оқытады және жауабын тапқызады. «Сен білесің бе?» айдарын оқып береді. Сергіту сәті 3-тапсырма. «Жұптас, бөліс» Тыңдалым. Оқылым. Жұптық жұмыс. Мұғалім аудионы қойып, мәтіндегі керекті сөздерді тапқызады. 4-тапсырма. Жазылым. Дәптермен жұмыс. Жеке жұмыс. Сұрақтарға жауап бер. |
Жаңа сөздермен танысады, қайталайды: бозторғай, немқұрайды, шөлден, тарғыл, арамшөп. 1-тапсырмада суреттегі берілген құстар мен жәндіктерді атайды. Олардың пайдасы мен зияны туралы топтасып айтып береді. 2-тапсыырмада оқушылар хатты тауып оқиды және жауабын табады. Сергіту сәтінде музыкаға ілесе отырып қимыл қозғалыс жасайды. 3-тапсырмада оқушылар аудионы тыңдай отырып жұптасып А оқушының мәтініндегі жоқ сөздерді мен Ә оқушының мәтінінен табады. 4-тапсырмада оқушылар сұрақтарға жауап жазады. |
Жарайсыңдар! Дескриптор: Құстар мен жәндіктердің атауын табады. Пайдасы мен зиянын айтып береді. Лайк жинау Дескриптор: -Өлеңді оқиды және жауабын табады. Лайк жинау Дескриптор: -Мәтіндегі керекті сөздерді табады. -Мәтінді оқиды. Лайк жинау Дескриптор: -Сұрақтарға жауап жазады. Лайк жинау |
Суреттер Оқулық Суреттер Аудио Аудио Қима қағаздар Оқулық Оқулық |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үйге тапсырма: 5-тапсыырма, 148-бет. Бағалау: «Лайк жинау» Кері байланыс: «Қоқыс жәшігі» |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Құстар мен жәндіктер 4-сынып
Ашық сабақ Құстар мен жәндіктер 4-сынып
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: Қоршаған ортаны қорғау |
|||||
|
Күні : 06.03.2024ж |
Педагогтің аты-жөні: Айтуреева З.К. |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Құстар мен жәндіктер |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
4.1.5.1. тыңдаған оқиға/әңгіме бөліктерінің жалғасын болжау. 4.4.2.1. оқыған/аудио/бейне материалдың мазмұнын дайын жоспар негізінде жазу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Тыңдаған оқиға/әңгіме бөліктерінің жалғасын болжайды. оқыған/аудио материалдың мазмұнын дайын жоспар негізінде жазады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
|
1.Сәлемдесу. 2.Түгендеу. 3. Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Өзіме, көршіме» Мақсаты: мейірімді болуға, қамқор болуға, қарапайым болуға баулу. 4.Топтастыру І топ «Гүлдер» ІІ топ «Аңдар» ІІІ топ «Жәндіктер» 5.Дәптерлерін алмастыру. 6.Өткенді қайталау. «Гүл шоғы» әдісі арқылы өткен тақырыптарды қайталау. |
Оқушылар бүктелген қағазды бір-біріне ұсынады. Ойын тоқтағанда қолында қалған қағаздағы сөзді қасындағы досына оқып береді. Гүлдердің артындағы сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап тереді. Лайк жинау |
Суреттер Суреттер Гүл шоғы Суреттер |
||
|
Сабақтың ортасы (6-37 минут) |
Жаңа сабақ 1.Сабақтың мақсатымен таныстыру. 2.Жаңа сөзбен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады: бозторғай, немқұрайды, шөлден, тарғыл, арамшөп. 1-тапсырма. Айтылым. Топтық жұмыс. Суреттегі берілген құстар мен жәндіктерді ата. Олардың пайдасы мен зияны туралы не білесің? Айтып бер. 2-тапсырма. «Құпия хат» әдісі. Тыңдалым. Мұғалім өлең шумағын хатқа жасырып қояды. Оқушыларға хатты тауып оқытады және жауабын тапқызады. «Сен білесің бе?» айдарын оқып береді. Сергіту сәті 3-тапсырма. «Жұптас, бөліс» Тыңдалым. Оқылым. Жұптық жұмыс. Мұғалім аудионы қойып, мәтіндегі керекті сөздерді тапқызады. 4-тапсырма. Жазылым. Дәптермен жұмыс. Жеке жұмыс. Сұрақтарға жауап бер. |
Жаңа сөздермен танысады, қайталайды: бозторғай, немқұрайды, шөлден, тарғыл, арамшөп. 1-тапсырмада суреттегі берілген құстар мен жәндіктерді атайды. Олардың пайдасы мен зияны туралы топтасып айтып береді. 2-тапсыырмада оқушылар хатты тауып оқиды және жауабын табады. Сергіту сәтінде музыкаға ілесе отырып қимыл қозғалыс жасайды. 3-тапсырмада оқушылар аудионы тыңдай отырып жұптасып А оқушының мәтініндегі жоқ сөздерді мен Ә оқушының мәтінінен табады. 4-тапсырмада оқушылар сұрақтарға жауап жазады. |
Жарайсыңдар! Дескриптор: Құстар мен жәндіктердің атауын табады. Пайдасы мен зиянын айтып береді. Лайк жинау Дескриптор: -Өлеңді оқиды және жауабын табады. Лайк жинау Дескриптор: -Мәтіндегі керекті сөздерді табады. -Мәтінді оқиды. Лайк жинау Дескриптор: -Сұрақтарға жауап жазады. Лайк жинау |
Суреттер Оқулық Суреттер Аудио Аудио Қима қағаздар Оқулық Оқулық |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үйге тапсырма: 5-тапсыырма, 148-бет. Бағалау: «Лайк жинау» Кері байланыс: «Қоқыс жәшігі» |
|
||||
шағым қалдыра аласыз













