Орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне арналған информатика пәнінен сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Сабақтың сілтемесі |
https://www.youtube.com/watch?v=rgnM8FWRjIc |
|
|
Бөлім: |
Робототехника |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Оралбекова Римма Гарифоллаевна |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Робототехника тарихы және перспективалары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.4.3 робототехника саласындағы адамзаттың техникалық жетістіктеріне мысалдар келтіру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
-Робототехниканың техникалық жетістіктеріне мысал келтіре алады; роботтардың адам үшін пайдаларын біледі. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Синхронды кезең 25 минут |
І. Ұйымдастыру кезеңі 1. Сәлемдесу 2. Түгелдеу ІІ. Сыныптағы жағымды ахуал орнату «Амандасу түрлері» тренингі Мұғалім түрлі түсті қағаздарды көрсетеді, оқушылар соған сәйкес сөздермен және қимылдармен амандасады
ІІІ. Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру А) «Естеріңе түсіріңдер» айдарының тапсырмалары
Ә) Жаңа материалды меңгеру Видео түсіндірме көру Оқулықта берілген теориялық ақпаратпен танысады. Тапсырма: Сұрақтың жауабын анықтаңдар. Дескриптор: Роботтардың тарихы туралы біледі |
Оқушылар көңіл күйін көрсетеді Сұраққа жауап береді Сілтеме арқылы видео түсіндірме көреді Тақырып бойынша бірлесе талдайды Тапсырма орындайды |
Ауызша бағалау Балдық жүйе 1-10 |
Kundelik.kz Zoom Слайд 1 Слайд2-3 Слайд4-5 watch?v=rgnM8FWRjIc join?gc=49064348 |
|
Асинхронды кезең 10 минут |
liveworksheets.com сайтында құрылған интерактивті онлайн тапсырмаларды түсіндіреді |
Тапсырмаларды орындайды |
Балдық жүйе |
https://www.liveworksheets.com/ ni1572491el |
|
Рефлексия 5 минут |
Мен сабақта білдім. Келесі сабақта білгім келеді |
Мұғаліммен кері байланыс орнату |
|
Whats App месенжері |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ: Робототехника тарихы және перспективалары 5 сынып
Орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне арналған информатика пәнінен сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Сабақтың сілтемесі |
https://www.youtube.com/watch?v=rgnM8FWRjIc |
|
|
Бөлім: |
Робототехника |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Оралбекова Римма Гарифоллаевна |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Робототехника тарихы және перспективалары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.4.3 робототехника саласындағы адамзаттың техникалық жетістіктеріне мысалдар келтіру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
-Робототехниканың техникалық жетістіктеріне мысал келтіре алады; роботтардың адам үшін пайдаларын біледі. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Синхронды кезең 25 минут |
І. Ұйымдастыру кезеңі 1. Сәлемдесу 2. Түгелдеу ІІ. Сыныптағы жағымды ахуал орнату «Амандасу түрлері» тренингі Мұғалім түрлі түсті қағаздарды көрсетеді, оқушылар соған сәйкес сөздермен және қимылдармен амандасады
ІІІ. Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру А) «Естеріңе түсіріңдер» айдарының тапсырмалары
Ә) Жаңа материалды меңгеру Видео түсіндірме көру Оқулықта берілген теориялық ақпаратпен танысады. Тапсырма: Сұрақтың жауабын анықтаңдар. Дескриптор: Роботтардың тарихы туралы біледі |
Оқушылар көңіл күйін көрсетеді Сұраққа жауап береді Сілтеме арқылы видео түсіндірме көреді Тақырып бойынша бірлесе талдайды Тапсырма орындайды |
Ауызша бағалау Балдық жүйе 1-10 |
Kundelik.kz Zoom Слайд 1 Слайд2-3 Слайд4-5 watch?v=rgnM8FWRjIc join?gc=49064348 |
|
Асинхронды кезең 10 минут |
liveworksheets.com сайтында құрылған интерактивті онлайн тапсырмаларды түсіндіреді |
Тапсырмаларды орындайды |
Балдық жүйе |
https://www.liveworksheets.com/ ni1572491el |
|
Рефлексия 5 минут |
Мен сабақта білдім. Келесі сабақта білгім келеді |
Мұғаліммен кері байланыс орнату |
|
Whats App месенжері |
шағым қалдыра аласыз


