Бекітемін:
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Сан аралықтары. Сан аралықтарының бірігуі мен қиылысуы
|
Бөлім: |
6.3В Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер |
||
|
Педагогтің Т.А.Ә.(болған жағдайда |
|
||
|
Күні: |
|
||
|
Пән/Сынып: |
Математика, 6 сынып. |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сан аралықтары. Сан аралықтарының бірігуі мен қиылысуы |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.2.2.9 сан аралықтардың бірігуін және қиылысуын табу; |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||
Сабақтың барысы
|
Уақыты |
Кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
5 минут |
Ұйымдас тыру |
Бүгін, Сан аралықтардың бірігуі мен қиылысуы тақырыбын қарастырамыз
Жағымды психологиялық жағдай қалыптастыру "Миға шабуыл" Өткен сабақты қайталау.
|
Амандасады, үй тапсырмасына жауап береді. Сұрақтар ға жауап береді |
Мұғалім нің ауызша бағалауы |
Оқулық, карточкалар |
|
10 мин |
Сабақтың ортасы |
А ∩ В қиылысу белгісі
1. (– ∞; 3] және [– 4; +∞) сан аралықтарының қиылысу аралығын табайық. Жазылуы: (– ∞; 3] ∩ [– 4; +∞) = [– 4; 3]. 2. [-2;4] және [1;6] сан аралықтарының қиылысуы Жазылуы:
[-2;4] 3. [– 2; 9] және [5; 12] сан аралықтарының қиылысу аралығы Жазылуы: [– 2; 9] ∩ [5; 12) = [5; 9]. 4. [-4;1] және [3;7] сан аралықтары қиылысуы Жазылуы:
[-4;1] 5. [-2;3] және [1;6] аралықтарының бірігу аралығын табыңыз Жазылуы: [-2;3] 6. [– 2; 7] және [4; 11] сан аралықтарының бірігуін табайық. Жазылуы: [– 2; 7] 7. [– 6; 1] және [4; 10] сан аралықтарының бірігуін табайық. Жазылуы: [– 6; 1]
|
Тақырып бойынша тапсырмалар орындай ды. |
Мұғалім нің бағалауы |
Оқулық, жұмыс дәптері Тақта Слайд Кеспе қағаздары |
|
25 минут |
|
Оқулықпен жұмыс: №965, №966, №967 есептер Сергіту сәті «Ақсүйек» ойыны
|
Тақтада есептерді шығара ды. Карточкаларға сәйкес сөздерді табады, бірінші тапқан оқушы «Ақсүйекті таптым» деп айқайлайды. |
|
|
|
|
Жеке жұмыс |
1.Сан аралығының қиылысуын тап: (-7; 5], [5;6] 2.Сан аралығының бірігуін тап: (-∞; 5], [-2; +∞) 3. Белгіленумен жаз: 1-ден 4-ке дейінгі кесінді 4. Сан аралығындағы бүтін сандарды тап: (4; 7] 5. Теңсіздіктер шешімін сан аралығымен
жаз: 2 |
Тапсырманы орындай ды |
Дескриптор: -Сан аралықтарын бірігуін табады; -Сан аралықтарының қиылысуын табады; -Қиылысу аралықтарынан бүтін сандарды табады. |
https://app.genial.ly/editor/65cb59b8e8f9c30014713535 |
|
5 минут |
|
Кері байланыс: «Оқушы ТВ»
Үйге тапсырма. №969 |
Тақырып ты меңгергенін анықтау |
|
Теледи дар, микрафон |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Сан аралықтарының бірігуі мен қиылысуы 6 - сынып
Ашық сабақ Сан аралықтарының бірігуі мен қиылысуы 6 - сынып
Бекітемін:
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Сан аралықтары. Сан аралықтарының бірігуі мен қиылысуы
|
Бөлім: |
6.3В Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер |
||
|
Педагогтің Т.А.Ә.(болған жағдайда |
|
||
|
Күні: |
|
||
|
Пән/Сынып: |
Математика, 6 сынып. |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сан аралықтары. Сан аралықтарының бірігуі мен қиылысуы |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.2.2.9 сан аралықтардың бірігуін және қиылысуын табу; |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||
Сабақтың барысы
|
Уақыты |
Кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
5 минут |
Ұйымдас тыру |
Бүгін, Сан аралықтардың бірігуі мен қиылысуы тақырыбын қарастырамыз
Жағымды психологиялық жағдай қалыптастыру "Миға шабуыл" Өткен сабақты қайталау.
|
Амандасады, үй тапсырмасына жауап береді. Сұрақтар ға жауап береді |
Мұғалім нің ауызша бағалауы |
Оқулық, карточкалар |
|
10 мин |
Сабақтың ортасы |
А ∩ В қиылысу белгісі
1. (– ∞; 3] және [– 4; +∞) сан аралықтарының қиылысу аралығын табайық. Жазылуы: (– ∞; 3] ∩ [– 4; +∞) = [– 4; 3]. 2. [-2;4] және [1;6] сан аралықтарының қиылысуы Жазылуы:
[-2;4] 3. [– 2; 9] және [5; 12] сан аралықтарының қиылысу аралығы Жазылуы: [– 2; 9] ∩ [5; 12) = [5; 9]. 4. [-4;1] және [3;7] сан аралықтары қиылысуы Жазылуы:
[-4;1] 5. [-2;3] және [1;6] аралықтарының бірігу аралығын табыңыз Жазылуы: [-2;3] 6. [– 2; 7] және [4; 11] сан аралықтарының бірігуін табайық. Жазылуы: [– 2; 7] 7. [– 6; 1] және [4; 10] сан аралықтарының бірігуін табайық. Жазылуы: [– 6; 1]
|
Тақырып бойынша тапсырмалар орындай ды. |
Мұғалім нің бағалауы |
Оқулық, жұмыс дәптері Тақта Слайд Кеспе қағаздары |
|
25 минут |
|
Оқулықпен жұмыс: №965, №966, №967 есептер Сергіту сәті «Ақсүйек» ойыны
|
Тақтада есептерді шығара ды. Карточкаларға сәйкес сөздерді табады, бірінші тапқан оқушы «Ақсүйекті таптым» деп айқайлайды. |
|
|
|
|
Жеке жұмыс |
1.Сан аралығының қиылысуын тап: (-7; 5], [5;6] 2.Сан аралығының бірігуін тап: (-∞; 5], [-2; +∞) 3. Белгіленумен жаз: 1-ден 4-ке дейінгі кесінді 4. Сан аралығындағы бүтін сандарды тап: (4; 7] 5. Теңсіздіктер шешімін сан аралығымен
жаз: 2 |
Тапсырманы орындай ды |
Дескриптор: -Сан аралықтарын бірігуін табады; -Сан аралықтарының қиылысуын табады; -Қиылысу аралықтарынан бүтін сандарды табады. |
https://app.genial.ly/editor/65cb59b8e8f9c30014713535 |
|
5 минут |
|
Кері байланыс: «Оқушы ТВ»
Үйге тапсырма. №969 |
Тақырып ты меңгергенін анықтау |
|
Теледи дар, микрафон |
шағым қалдыра аласыз






















