«Ұзынағаш ауылындағы орта мектебі» КММ
Қазақ тілі
|
Бөлім: |
Қазақ стан дағы көрікті жерлер |
|
Педагогтің аты-жөні |
Кусаинова Раушан Даутхановна |
|
Күні: |
18.09.2020 |
|
Сынып: 6 А,Ә |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сауыр- Тарбағатай |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.2.2.1 - ауызекі сөйлеу және көркем сөйлеудің стильдік ерекшеліктерін қолданылған тілдік құралдар арқылы тану. 6.4.1.1 - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады. |
|
Сабақтың мақсаты |
ауызекі сөйлеу және көркем сөйлеудің стильдік ерекшеліктерін қолданылған тілдік құралдар арқылы біледі. тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жаза алады. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ойтүрткі сұрақтарға жауап беру арқылы тақырыпты болжатады.
Қазақстанның қай аймағында орналасқан? |
Сұраққа жауап беру арқылы жырдың тақырын анықтайды. Сабақ мақсатымен танысады. Сабаққа шолу жасайды |
|
Online.mektep-Bilim land Платформасы |
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 20 мин |
1-тапсырма. Берілген мәтіндерді кестеге түрте отырып оқуды ұсынады.
2-тапсырма. Мәтінді көшіріп жазып, дефистің неге, қандай жағдайда қолданылғанын түсіндіруді ұсынады.
|
Мәтінді оқиды. Стиль түрлерін ажыратып кестеге салады.
БК:Стиль түрлерін ажыратады.
Оқулықтан мәтінді көшіріп жазады. БК: Дефис арқылы жазылған сөздерді ажырата алады.
|
Дескриптор:
Ауыз екі сөйлеу стилін табады;2 балл Көркем әдебиет стилін жазады;2 балл
Дескриптор: Сөздердің жазылу емлесі біледі 4 балл |
Online.mektep-Bilim land Платформасы, Қазақ әдебиеті оқулығы |
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Оқушылардың тапсырмаларды қалай орындағанын көреді. Кері байланыс береді. Бағалайды (Баллдық жүйемен) |
Орындаған жұмыстарының нәтижесін, мұғалімнің жазған кері байланысын көре алады. |
Дескриптор бойынша мұғалімнің қойған баллдық жүйесі шығады. |
Online.mektep-Bilim land Платформасы, Қазақ әдебиеті оқулығы |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Сауыр- Тарбағатай 6-сынып
«Ұзынағаш ауылындағы орта мектебі» КММ
Қазақ тілі
|
Бөлім: |
Қазақ стан дағы көрікті жерлер |
|
Педагогтің аты-жөні |
Кусаинова Раушан Даутхановна |
|
Күні: |
18.09.2020 |
|
Сынып: 6 А,Ә |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сауыр- Тарбағатай |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.2.2.1 - ауызекі сөйлеу және көркем сөйлеудің стильдік ерекшеліктерін қолданылған тілдік құралдар арқылы тану. 6.4.1.1 - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады. |
|
Сабақтың мақсаты |
ауызекі сөйлеу және көркем сөйлеудің стильдік ерекшеліктерін қолданылған тілдік құралдар арқылы біледі. тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жаза алады. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ойтүрткі сұрақтарға жауап беру арқылы тақырыпты болжатады.
Қазақстанның қай аймағында орналасқан? |
Сұраққа жауап беру арқылы жырдың тақырын анықтайды. Сабақ мақсатымен танысады. Сабаққа шолу жасайды |
|
Online.mektep-Bilim land Платформасы |
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 20 мин |
1-тапсырма. Берілген мәтіндерді кестеге түрте отырып оқуды ұсынады.
2-тапсырма. Мәтінді көшіріп жазып, дефистің неге, қандай жағдайда қолданылғанын түсіндіруді ұсынады.
|
Мәтінді оқиды. Стиль түрлерін ажыратып кестеге салады.
БК:Стиль түрлерін ажыратады.
Оқулықтан мәтінді көшіріп жазады. БК: Дефис арқылы жазылған сөздерді ажырата алады.
|
Дескриптор:
Ауыз екі сөйлеу стилін табады;2 балл Көркем әдебиет стилін жазады;2 балл
Дескриптор: Сөздердің жазылу емлесі біледі 4 балл |
Online.mektep-Bilim land Платформасы, Қазақ әдебиеті оқулығы |
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Оқушылардың тапсырмаларды қалай орындағанын көреді. Кері байланыс береді. Бағалайды (Баллдық жүйемен) |
Орындаған жұмыстарының нәтижесін, мұғалімнің жазған кері байланысын көре алады. |
Дескриптор бойынша мұғалімнің қойған баллдық жүйесі шығады. |
Online.mektep-Bilim land Платформасы, Қазақ әдебиеті оқулығы |
шағым қалдыра аласыз


