Материалдар / Ашық сабақ. Шынықсын денеміз. 2-сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ. Шынықсын денеміз. 2-сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Әдебиеттік оқу пәні бойынша жаңартылған білім мазмұнымен құрылған ашық сабақ үлгісі жас мамандарға, бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
25 Қазан 2020
707
3 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар Әдебиеттік оқу

Сабақтың тақырыбы:

Шынықсын денеміз. Б. Соқпақбаев.

Ақтобе қаласындағы №51 гимназияның

бастауыш сынып мұғалімі

Медеуова У. Д.

Күні: 29.01.2020ж .

Сынып : 2 «Г»

Қатысқан оқушы саны:

Қатыспаған оқушы саны:

Бөлім:

Дені саудың-жаны сау .

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

2.1.1.1 - шығарманың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру

2.2.1.1 - мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, (рөлге бөліп), мәнерлеп оқу;

Сабақ мақсаттары

барлығы шығарма мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді

көпшілігі: дауыстап, қатесіз, мәнерлеп ,түсініп оқиды

Кейбір оқушылар: оқулықтан тыс қосымша материалдарды қолдана алады

Бағалау критерийі

  1. Шығарманың мазмұны бойынша сұрақ-жауап әдістеріне қатысады

  2. Дауыстап, дұрыс, мәнерлеп оқиды

Тілдік мақсаттар

«Дені саудың- жаны сау»

Құндылықтарды дарыту

салауатты өмір салтын қолдау

Пәнаралық байланыстар

Қазақ тілі, көркем еңбек , дене шынықтыру

АКТ қолдану дағдылары

Бейнебаян, power point

Бастапқы білім

Сызбаға сүйеніп автор туралы әңгімелеу, жұмбақ шешу

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған

іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

3 минут

Ұйымдастыру кезеңі

МС

Жұмбақтардың шешуін тап(шаңғы, шана, коньки)

Топқа бөлініп , атауларын таныстыру

1-топ «Шаңғы»

2-топ «Шана»

3-топ «Коньки»

4-топ «Сырғанақ»

5-топ «Аққала»

Оқушылар таңдаған суреттеріне қарай топқа бөлініп отырады.



Топ белгілері







Сабақтың ортасы

10 минут

















2минут



15минут

(Тапсырмаға 3минут)











































Сабақтың соңы

10 минут

Кері байланыс





Бағалау.




ҰЖ.«Назар аудар» (Күн, Тас, Қоршау)

Оқулықпен жұмыс

(Қарқын бойынша саралау)

Шынықсын денеміз өлеңін тыңдау (Мариям, Үмбет,Кәусар)

-оқушыға оқыту 20-бет БК1

(Қарқын бойынша саралау) Сызбаға сүйеніп автор туралы әңгімеле (Іңкәр)

Бердібек Соқпақбаев

-Алматы облысында туған

-балалар жазушы

-«Менің атым Қожа» тб. кітаптары бар.

ҰЖ. «Шынықсын денеміз» өлеңімен жұмыс

(тізбектей оқу)

Сергіту сәті «Аққала жасау»

«Назар аудар» (Күн, Тас, Қоршау)

ТТ. (Тапсырма бойынша саралау)

  1. «Үш сұрақ» Не? Қайда? Қандай?

(Аққала, Шаңғы )

Дескриптор:

  • үш сұраққа жауап табады

  • жауаптарын қорғайды БК1

Кері байланыс «Үш шапалақ»

  1. «Өзіндік ойын»

Дескриптор:

  • Жауап болатын сөйлемді оқиды

  • сұрақ дайындайды

  • сұрақты оқиды БК1

Кері байланыс «Басбармақ»

  1. «Салыстыр»

Дескриптор:

  • Өлеңдерді салыстырады

  • Ұқсастығын айтады

  • Айырмашылығын айтады БК2

Кері байланыс «Табыс баспалдағы»

  1. «Әдебиет лотосы»

Дескриптор: ( кестені толтырады)

  • 1-шығарманың атауын

  • авторын

  • кімге арналғанын

  • не ой түйгенін жазады

  • оқиды БК2

Кері байланыс «Үш шапалақ»

  1. «Орнын тап»

Дескриптор:

  • өлең жолдарын түсініп оқиды

  • көп нүктенің орнына тиісті сөзбен толтырады

  • оқиды БК1

Жүріңдер, балалар,

Сырғанақ тебеміз.

Құрыспай, құрыштай

Шынықсын денеміз.

Қорытынды бөлім

МС

1)Суретпен жұмыс «Қажетін ал »

  • 2)Балалар, денеміз шынығуы үшін не істеу керек?Ереже құрастырып көрейік.

Мүмкін жауаптар:

  • Ерте тұру

  • Жаттығу жасау

  • Таза ауада серуендеу т.б.

Б. Соқпақбаев туралы

Picture 4

Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі

Егер оқушы өзін- өзі “өте жақсы ” деп бағаласа жасыл белгіні көтереді

Егер оқушы өзін- өзі “орташа ” деп бағаласа , сары белгіні көтереді.

Егер оқушы өзін- өзі “төмен” деп бағаласа, қызыл белгіні көтереді .

М. (мұғалім белсенді қатысқан оқушыларды мадақтайды, кей оқушыларға ынталандыру сөздерін жеткізеді)

Тапсырма : Ұнаған өлеңді жаттау


Экраннан көрсету

Power Point






Әдебиеттік оқу

оқулығы






https://www.youtube.com/watch?v=

P6lTHum2zIg







«Үш сұрақ» парағы, сурет


Суретті парақ






Сөйлемі бар парақтар







«Салыстыр» парағы






«Табыс баспалдағы» парағы



Кесте















өлең жолдары жазылған парақ






Суреттер



«Бағдаршам»



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!