Қысқамерзімді жоспар
Тексерілді:
|
Бөлім: |
3-бөлім: Әлемнің жеті кереметі |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Боранбаева Ж |
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 6 «А» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Біріккен сөздердің емлесіне қатысты ескертулер. Сәулет өнерінің кереметі |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
6.1.5.1 - тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап беру, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстыру. 6.4.1.1 - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу. |
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап береді, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстырады, тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
|
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: Оқушыларға бүгінгі күнге сәттілік тілеу (Ж). Өткен сабақты бекіту: Ширату тапсырмасы Берілген суреттерді екіден біріктіру арқылы біріккен сөздерді тап. Біріккен сөздің ережесін сұрау. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтау. |
Оқушылар суреттерді біріктіру арқылы біріккен сөздерді табады. |
Мұғалімнің кері байланысы 0-5 балл шкаласы арқылы бағалау. Дескриптор:
|
Таныстырылым |
||
|
Сабақтың ортасы |
«Ой қозғау» әдісі Ребусты шешіп, жасырылған сөзге қатысты ой бөлісіңдер
л+ ,, (шешуі: Вавилон)
Аудиомәтінмен жұмыс : 2-тапсырма Үнтаспадан 6-аудиомәтінді тыңдаңдар. |
Оқушылар ребусты шешеді, жасырылған сөзді тауып, ой бөліседі. |
Дескриптор:
|
|
||
|
Т |
Тыңдалым мәтінінің мазмұнына сәйкес берілген сұрақтарға жауап беріңдер. «Топтас-Ойлан-Бөліс»әдісі арқылы топқа бөлінеді, фишка балаларға таратылады. 1.Көк дөңгелек - не салынды? 2.Қызыл дөңгелек- ханша кім? 3.Сары дөңгелек-Навуходоносор патша қашан үйленеді? 4. Жасыл дөңгелек- бақты қалай салады? Біріккен сөздердің емлесіне қатысты ескертулермен танысады. |
Оқушылар топтасады,ойланады,бөліседі. Сұрақтарға жауап береді.
|
Топтар бірін-бірі бағалайды Мұғалімнің кері байланысы Дескриптор:
|
Түрлі-түсті дөңгелектер.
|
||
|
Жеке жұмыс.
|
Жазылым тапсырмалары: Дәптермен жұмыс. «Мозайка» әдісі Тапсырма: Оқушылар орфографиялық сөздікті пайдаланып, екінші сыңары аралық тану, жай, хат сөздерімен бірігіп жазылатын бес сөз табыңдар. Сөздердің жазылу емлесін түсіндіріңдер. |
Оқушылар орфографиялық нормаға сай жазып, тапсырманы орындайды. |
«Екі жұлдыз, бір ұсыныс» арқылы топтар біріне бірі Кері байланыс береді. Өзін-өзі бағалайды. Дескриптор:
|
Оқулық,дәптер, қалам. |
||
|
Сабақтың соңы 7 мин. |
Рефлексия:
|
Оқушылар өз ойларын айтады. |
|
|
||
|
Үйге тапсырма: Ереже жаттау. 37-бет 3-тапсырма. |
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Ы.Алтынсарин. ,6 сынып
Қысқамерзімді жоспар
Тексерілді:
|
Бөлім: |
3-бөлім: Әлемнің жеті кереметі |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Боранбаева Ж |
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 6 «А» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Біріккен сөздердің емлесіне қатысты ескертулер. Сәулет өнерінің кереметі |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
6.1.5.1 - тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап беру, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстыру. 6.4.1.1 - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу. |
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап береді, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстырады, тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
|
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: Оқушыларға бүгінгі күнге сәттілік тілеу (Ж). Өткен сабақты бекіту: Ширату тапсырмасы Берілген суреттерді екіден біріктіру арқылы біріккен сөздерді тап. Біріккен сөздің ережесін сұрау. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтау. |
Оқушылар суреттерді біріктіру арқылы біріккен сөздерді табады. |
Мұғалімнің кері байланысы 0-5 балл шкаласы арқылы бағалау. Дескриптор:
|
Таныстырылым |
||
|
Сабақтың ортасы |
«Ой қозғау» әдісі Ребусты шешіп, жасырылған сөзге қатысты ой бөлісіңдер
л+ ,, (шешуі: Вавилон)
Аудиомәтінмен жұмыс : 2-тапсырма Үнтаспадан 6-аудиомәтінді тыңдаңдар. |
Оқушылар ребусты шешеді, жасырылған сөзді тауып, ой бөліседі. |
Дескриптор:
|
|
||
|
Т |
Тыңдалым мәтінінің мазмұнына сәйкес берілген сұрақтарға жауап беріңдер. «Топтас-Ойлан-Бөліс»әдісі арқылы топқа бөлінеді, фишка балаларға таратылады. 1.Көк дөңгелек - не салынды? 2.Қызыл дөңгелек- ханша кім? 3.Сары дөңгелек-Навуходоносор патша қашан үйленеді? 4. Жасыл дөңгелек- бақты қалай салады? Біріккен сөздердің емлесіне қатысты ескертулермен танысады. |
Оқушылар топтасады,ойланады,бөліседі. Сұрақтарға жауап береді.
|
Топтар бірін-бірі бағалайды Мұғалімнің кері байланысы Дескриптор:
|
Түрлі-түсті дөңгелектер.
|
||
|
Жеке жұмыс.
|
Жазылым тапсырмалары: Дәптермен жұмыс. «Мозайка» әдісі Тапсырма: Оқушылар орфографиялық сөздікті пайдаланып, екінші сыңары аралық тану, жай, хат сөздерімен бірігіп жазылатын бес сөз табыңдар. Сөздердің жазылу емлесін түсіндіріңдер. |
Оқушылар орфографиялық нормаға сай жазып, тапсырманы орындайды. |
«Екі жұлдыз, бір ұсыныс» арқылы топтар біріне бірі Кері байланыс береді. Өзін-өзі бағалайды. Дескриптор:
|
Оқулық,дәптер, қалам. |
||
|
Сабақтың соңы 7 мин. |
Рефлексия:
|
Оқушылар өз ойларын айтады. |
|
|
||
|
Үйге тапсырма: Ереже жаттау. 37-бет 3-тапсырма. |
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
оптық
жұмыс


