|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
КеримоваС |
|||||||||||||
|
Күні: |
21.02 |
|||||||||||||
|
Сынып: 2а |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№88 сабақ. Зат есім. 14-18-жаттығулар
|
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.2.3 сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) ажырату; 2.2.4.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөз таптарын ажыратады. Аудио-бейнежазба мазмұнына өз ойын білдіреді.Мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтайды. |
|||||||||||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: Жасампаздық пен жаңашылдық |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ПЕН ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Өнерлі бала өрге жүзер |
|||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Ширату «Жақсы көңіл күй» ойыны (Адай күйі). Топқа бөліну 1-топ «Зат есім» тобы 2-топ «Сын есім» тобы Өткенді пысықтау «Quiz» ойыны 11-жаттығу Кестені толтыр
Жаңа тақырып ашу «Зат есім» Бейнеролик Жазылым Білім алушылардың қызығушылығын арттыру мақсатында «Сырлы қалам» әдісі арқылы 14-жаттығуды орындатамын. Тыйым сөздерді көшіріп жаз. Зат есімдердің астын сыз. Оларға сұрақ қой. Тыйым сөздердің мағынасын түсіндір.
С Түнде үй сыпырма Білім алушылардың ойлау қабілеттерін дамыту мақсатында «Суреттер сөйлейді» әдісі арқылы 15-жаттығуды Суретпен жұмыс жүргізіледі Сурет бойынша әңгіме құрату.
Сергіту сәті «Әке толғауы» күйі Топтық жұмыс 1-топ «Зат есім» тобы 2-топ «Сын есім» тобы 17-жаттығу Мәтінді оқып, көшіріп жаз. Мәтіндегі зат есімдерді тауып астын сыз. Зат есімдерге сұрақ қой.
«Wordwoll” әдісі арқылы зат есімді табу
Шығармашылық үзіліс 18-жаттығу Пішіндер арқылы сөзді тауып оқы. Шыққан сөз туралы білетініңді айт.
Ж: Бесік жыры Сахналау : Бесік жыры әні
Үй тапсырмасы 16-жаттығу.Мәтінді оқып,кім не сұрағына жауап беретін сөздерді топтап жазу
Қорытындылау Кері байланыс Гүл күлтеше арқылы оқушылар кері байланыс береді
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Ойын ойнайды
Үй тапсырмасын тексертеді
Тыйым сөздерді талдайды
Тапсырманы орындайды
Топтық жұмыс жасайды
Тапсырманы орындайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
Мақтап,мадақтап отыру ҚБ: «Асық » әдісі
Дескриптор: Кестені толтырады-1б
Дескриптор: Тыйым сөздерді көшіріп жазады-1б Зат есімдердің астын сызып,оларға сұрақ қояды-1б
Керемет! Асық әдісі
Дескриптор: Суретке қарап, әңгіме құрайды-1б
«Асық» әдісі
Дескриптор: Мәтінді оқып, көшіріп жазады-1б Мәтіндегі зат есімдерді тауып астын сызады-1б.
Дескриптор: Пішіндер арқылы сөзді тауып оқиды-1б
Дескриптор: Мәтінді жаза алады-1б Дәптерге жазып, зат есімдерді тауып,оларға сұрақ қояды-1б
|
Суреттер
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Таратпа материал
Қимылдар
Оқулық
Жұмыс дәптері
Кері байланыс тақтасы
|
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Зат есім
Ашық сабақ Зат есім
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
КеримоваС |
|||||||||||||
|
Күні: |
21.02 |
|||||||||||||
|
Сынып: 2а |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№88 сабақ. Зат есім. 14-18-жаттығулар
|
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.2.3 сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) ажырату; 2.2.4.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөз таптарын ажыратады. Аудио-бейнежазба мазмұнына өз ойын білдіреді.Мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтайды. |
|||||||||||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: Жасампаздық пен жаңашылдық |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ПЕН ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Өнерлі бала өрге жүзер |
|||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Ширату «Жақсы көңіл күй» ойыны (Адай күйі). Топқа бөліну 1-топ «Зат есім» тобы 2-топ «Сын есім» тобы Өткенді пысықтау «Quiz» ойыны 11-жаттығу Кестені толтыр
Жаңа тақырып ашу «Зат есім» Бейнеролик Жазылым Білім алушылардың қызығушылығын арттыру мақсатында «Сырлы қалам» әдісі арқылы 14-жаттығуды орындатамын. Тыйым сөздерді көшіріп жаз. Зат есімдердің астын сыз. Оларға сұрақ қой. Тыйым сөздердің мағынасын түсіндір.
С Түнде үй сыпырма Білім алушылардың ойлау қабілеттерін дамыту мақсатында «Суреттер сөйлейді» әдісі арқылы 15-жаттығуды Суретпен жұмыс жүргізіледі Сурет бойынша әңгіме құрату.
Сергіту сәті «Әке толғауы» күйі Топтық жұмыс 1-топ «Зат есім» тобы 2-топ «Сын есім» тобы 17-жаттығу Мәтінді оқып, көшіріп жаз. Мәтіндегі зат есімдерді тауып астын сыз. Зат есімдерге сұрақ қой.
«Wordwoll” әдісі арқылы зат есімді табу
Шығармашылық үзіліс 18-жаттығу Пішіндер арқылы сөзді тауып оқы. Шыққан сөз туралы білетініңді айт.
Ж: Бесік жыры Сахналау : Бесік жыры әні
Үй тапсырмасы 16-жаттығу.Мәтінді оқып,кім не сұрағына жауап беретін сөздерді топтап жазу
Қорытындылау Кері байланыс Гүл күлтеше арқылы оқушылар кері байланыс береді
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Ойын ойнайды
Үй тапсырмасын тексертеді
Тыйым сөздерді талдайды
Тапсырманы орындайды
Топтық жұмыс жасайды
Тапсырманы орындайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
Мақтап,мадақтап отыру ҚБ: «Асық » әдісі
Дескриптор: Кестені толтырады-1б
Дескриптор: Тыйым сөздерді көшіріп жазады-1б Зат есімдердің астын сызып,оларға сұрақ қояды-1б
Керемет! Асық әдісі
Дескриптор: Суретке қарап, әңгіме құрайды-1б
«Асық» әдісі
Дескриптор: Мәтінді оқып, көшіріп жазады-1б Мәтіндегі зат есімдерді тауып астын сызады-1б.
Дескриптор: Пішіндер арқылы сөзді тауып оқиды-1б
Дескриптор: Мәтінді жаза алады-1б Дәптерге жазып, зат есімдерді тауып,оларға сұрақ қояды-1б
|
Суреттер
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Таратпа материал
Қимылдар
Оқулық
Жұмыс дәптері
Кері байланыс тақтасы
|
||||||||||
шағым қалдыра аласыз














