|
Білім беру ұйымының атауы |
№40 мектеп-лицейі |
|||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Адам |
|||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жапекова Перизат Ермекқызы |
|||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
4 сынып |
|
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№23 Заттардың қасиеті қалай өзгереді? 60- 61 бет |
|||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.1.1заттың
қасиетіне байланысты қолдану аясын анықтау |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
заттың қасиетіне
байланысты қолдану аясын анықтайды |
|||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
мемлекеттік тілді білу және құрметтеу; мемлекеттік рәміздерге құрмет көрсету және өз еліне сүйіспеншілік таныту; |
|||||||||||||||||||||||
|
|
|
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Сабаққа дайындық жасау
Үй тапсырманы сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе Ой қозғау «Банкомат» әдісі Заттар өзгеріске түсе ме? Суреттерді сипатта.Темір құбырлар қандай өзгеріске түскен?Неліктен? Темір өз қасиетін сақтай ма? «Сөзжұмбақ» әдісі сөзжұмбақ шешу Зымыран Айна Тұлпар Теледидар Астау Раушан Қуыршақ Адам Су Ине Елік Телефон Ірімшік Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа тақырып. Зерттеу. Ұжымдық жұмыс Постер тапсырмасы. 1.Бастапқы қалпына келе ме? Майшам мен сіріңкенің шиі жанғанда қандай өзгерістер болады? Қандай заттар түзіледі? Майшам мен сіріңкені бастапқы қалпына келтіруге бола ма? 2.Қасиеті өзгере ме? Ағаш қандай зат?Одан қағазды қалай жасайды деп ойлайсың?Ағаш пен қағаздың қасиеттерін салыстырып көр.Ағаш қағазға айналғанда қандай қасиеттері сақталды?Қандай қасиеті жойылды?
ЕБҚ суретпен жұмыс,тапсырманы орындауда қолдау көрсету
«Сергіту сәті» Таяшалармен би
3.Мәтінмен жұмыс. Мәтінмен танысыңдар.
Зертте 4.Үдерістердің қайсысында ағаш жаңқасының қасиеті өзгерді? Берілген ақпарат бойынша жаңа зат алу үшін эксперимент жоспарын құр Кестеге толтыр
«Ватсап немесе телеграмм» кері байланыс парағы
|
Сабаққа дайындық жасайды
Үй тапсырмасын айтады Банкоматқа карточканы салу арқылы купюраларды таңдап,сұрақтарға жауап береді
Сөзжұмбақ шешеді.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайды.
Суреттермен топтық жұмыс жасайды Таныстыры лым жасайды
Жеке жұмыс жасайды Дәптермен жұмыс
Оқулықпен жұмыс жасайды
кері байланыс жасайды
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Темір құбырлар қандай өзгеріске түскенін айтады-2б Майшам мен сіріңкені зерттеп сипаттайды-2б .Ағаш пен қағаздың қасиеттерін салыстырып, сипаттайды-2б
Сөзжұмбақ шешеді-2б
Дескриптор Ағаш жаңқасының үдеріске дейінгі қасиетін анықтайды-2б ағаш жаңқасының үдерістен кейінгі қасиетін анықтайды-2б «Галерея әдісі»
Дескриптор Заттардың қасиеттерін айтады-2б
|
суреттер
Ақша.купюра
оқулық
суреттер
оқулық жұмыс дәптері
А3 формат,маркер,қима суреттер
|
||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ Заттардың қасиеті қалай өзгереді? 4-сынып
Ашық сабақ Заттардың қасиеті қалай өзгереді? 4-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
№40 мектеп-лицейі |
|||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Адам |
|||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жапекова Перизат Ермекқызы |
|||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
4 сынып |
|
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№23 Заттардың қасиеті қалай өзгереді? 60- 61 бет |
|||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.1.1заттың
қасиетіне байланысты қолдану аясын анықтау |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
заттың қасиетіне
байланысты қолдану аясын анықтайды |
|||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
мемлекеттік тілді білу және құрметтеу; мемлекеттік рәміздерге құрмет көрсету және өз еліне сүйіспеншілік таныту; |
|||||||||||||||||||||||
|
|
|
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Сабаққа дайындық жасау
Үй тапсырманы сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе Ой қозғау «Банкомат» әдісі Заттар өзгеріске түсе ме? Суреттерді сипатта.Темір құбырлар қандай өзгеріске түскен?Неліктен? Темір өз қасиетін сақтай ма? «Сөзжұмбақ» әдісі сөзжұмбақ шешу Зымыран Айна Тұлпар Теледидар Астау Раушан Қуыршақ Адам Су Ине Елік Телефон Ірімшік Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа тақырып. Зерттеу. Ұжымдық жұмыс Постер тапсырмасы. 1.Бастапқы қалпына келе ме? Майшам мен сіріңкенің шиі жанғанда қандай өзгерістер болады? Қандай заттар түзіледі? Майшам мен сіріңкені бастапқы қалпына келтіруге бола ма? 2.Қасиеті өзгере ме? Ағаш қандай зат?Одан қағазды қалай жасайды деп ойлайсың?Ағаш пен қағаздың қасиеттерін салыстырып көр.Ағаш қағазға айналғанда қандай қасиеттері сақталды?Қандай қасиеті жойылды?
ЕБҚ суретпен жұмыс,тапсырманы орындауда қолдау көрсету
«Сергіту сәті» Таяшалармен би
3.Мәтінмен жұмыс. Мәтінмен танысыңдар.
Зертте 4.Үдерістердің қайсысында ағаш жаңқасының қасиеті өзгерді? Берілген ақпарат бойынша жаңа зат алу үшін эксперимент жоспарын құр Кестеге толтыр
«Ватсап немесе телеграмм» кері байланыс парағы
|
Сабаққа дайындық жасайды
Үй тапсырмасын айтады Банкоматқа карточканы салу арқылы купюраларды таңдап,сұрақтарға жауап береді
Сөзжұмбақ шешеді.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайды.
Суреттермен топтық жұмыс жасайды Таныстыры лым жасайды
Жеке жұмыс жасайды Дәптермен жұмыс
Оқулықпен жұмыс жасайды
кері байланыс жасайды
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Темір құбырлар қандай өзгеріске түскенін айтады-2б Майшам мен сіріңкені зерттеп сипаттайды-2б .Ағаш пен қағаздың қасиеттерін салыстырып, сипаттайды-2б
Сөзжұмбақ шешеді-2б
Дескриптор Ағаш жаңқасының үдеріске дейінгі қасиетін анықтайды-2б ағаш жаңқасының үдерістен кейінгі қасиетін анықтайды-2б «Галерея әдісі»
Дескриптор Заттардың қасиеттерін айтады-2б
|
суреттер
Ақша.купюра
оқулық
суреттер
оқулық жұмыс дәптері
А3 формат,маркер,қима суреттер
|
||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
















