Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
| «Облыстық құлағы нашар еститін балалардың Ленгір қосалқы мектеп -интернаты» КММ |
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: Бекбосынов Сапарғали Амантаевич |
Сынып: | Қатысқандар саны:
| Қатыспағандар саны:
|
Сабақ тақырыбы: Эстафеталық ойындар |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | Түрлі әдіс-тәсілдер арқылы оқушының іс-қимылын жүзеге асыру. |
Сабақ мақсаттары | 1.Оқушылардың спортқа деген қызығушылығын арттыру.Қимыл-қозғалыс негіздерін игеру.2.Түрлі ойындар арқылы ой-өрісін дамыту.3.Икемділікке,жылдамдыққа,ұқыптылыққа,жауаптылыққа тәрбиелеу. |
Тілдік мақсаттары | Оқушылардың сөйлеу тілін жаттықтыру,түзету,анық сөйлеуін қадағалау. |
Жетістік критерийлері | Ынталандыру,белсенділікке бағыттау |
Пәнаралық байланыстар | Жаратылыстану,биология ,химия |
АКТ қолдану дағдылары | Жаңа технологияны сабақта қолдану |
Алдыңғы білім |
|
Қалыптастырушы бағалау | Қалыптастырушы бағалаудың тиімділігіне көз жеткізу. өзін-өзі бағалау мен өзара бағалау түрлерін үйрену.
|
Сабақ барысы:Ұйымдастыру |
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар: |
Тілін жаттықтыру | Доптар,секіргіштер атауын атау.Анық сөйлеуін қадағалау. | Доптар,ақ доп,көк доп,қызыл доп |
Сабақтың басы
10 мин | Ең алдымен оқушыларды түгелдеп,спортттық киімдеріне көңіл аудару.1.Денені қыздыру,спорттық жүріс,бірқалыпты жүгіру,түрлі қимыл-қозғалыстар арқылы секіру,жүгіру.2.Шеңберге тұрып,дамыту жаттығуларын жасау. |
|
Сабақтың ортасы 25 мин | 1-кезең.Аралас эстафета.Оқушы допты кедергілер арасымен аяғымен жүргізе отырып межеге қойып кетеді,ал келесі оқушы тіке жүгіріп барып,межедегі допты кедергілер арасымен қолымен жүгірте отырып алып келеді.Келесі оқушы секіргішпен кедергілер арасымен жүгіре отырып,межеге секіргішті қалдырып,тіке жүгіріп қайтып келеді.2-кезең.АрбаҚатысушы допты шеңбер ішіне салып,кедергілер арасымен жүгіре отырып,межені айналып келесі ойыншыға табыстайды.3-кезең.Пингвин 1 қатысушы допты екі аяғының ортасына салып, межені айналып келеді де, допты келесі ойыншыға табыстайды.Осылайша ойын жалғасады.4-кезең.Допты жерге ұрып, жүгіру арқылы белгіленген жерден айналып өтіп,келесі оқушыға беру.5-кезең.Түрлі жүгіртпе ойындары
| Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы Қауіпсіздік ережесін сақтау.
Доптар,таяқшалар,спорттық құралдар
|
Сабақтың соңы 5 мин | Қорытынды:Оқушыларды бағалау ,үйге тапсырма беру |
|
Саралау-оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлаймыз?Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
|
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
|
|
Сабақ бойынша рефлексияСабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба?Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?Жеткізбесе, неліктен?Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?Сабақ жоспарынан ауытқулар болды, неліктен? |
Бүгін мен білдімМен тапсырманы орындадымМен ненің не екенін түсіндімЕнді мен не істей аламынҚиын болдыМен тапсырманы орындай алмадымМен тапсырманы орындадым
|
|
Жалпы баға:Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқу туралы да, оқыту туралы да ойланыңыз)?Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады ( оқу туралы да, оқыту туралы да ойланыңыз)?Сабақ барысында сынып туралы немесе жекеленген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет.
|